Ilyet lehet egy sportolónak?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted igaza volt LeBronnak?

Igen, jó hogy kivitték a szurkolókat
7 (28%)
Nem, inkább kosárlabdázzon
18 (72%)

Összes szavazó: 23

Köszi @Pozzato, hogy leírtad a sztorit! :ok:

A Starks vs. Miller és a LeBron vs. fehér gyerekek incidens esetében is van ugye videofelvétel, én nagyon adok a látottakra. Arra, hogy bennem milyen érzések alakulnak ki az adott eseményeknél, nagyban számít, hogy kinél milyen kisugárzást, reakciókat látok. Kicsit a helyzetbe képzelem magam és amellé állok, akivel azonosulni tudok éppen :)

LeBron vs gyerekek A végén a lány: 'sírnom kell hogy kivezetnek, ja nem is, mert éppen leszarom' mutatványa arra a következtetésre juttatott, hogy ők nem lehetnek a történetben a 'jók', nem véletlenül történik az intézkedés, mondhatni elismerik ezzel a reakcióval, hogy jogos, ezért is állok LeBron mellett. Hergelésben és ütésben viszont egy nagyképű pöcs volt King :laugh:

Starks vs Miller. Nekem az a meggyőződésem, hogy nem az el nem fogadott pacsi a kezdet, hanem Starks az okkal nem fogadta el,vélhetően korábbi Miller trash talk miatt. Ami nagyon gusztustalan tud lenni, hiszen egy könyökös is durva dolog, de azért kellene jönnie a jogos eltiltásnak (adom, hogy James jobban el kellett volna meszelni), ellenben a trash talk csak a 2 játékos mentális harca, abba bírók nem tudnak közbeszólni, nem hallják.
Szóval a videot látva, hiába Starks futott utána és próbálta megfejelni, nekem a látottak alapján ő a hős, Miller pedig a provokáló pöcs, aki megérdemelte. Na itt most érzések alapján, szubjektívan ítélkeztem és nem mondom, hogy igazam van :)

Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2021, 02:08:43
Én nagyjából egyetértek veled Latzka, meggyőztél, ha tényleg a gyerekei halálát kívánták, akkor tenni kell valamit, ez minden határon túlmegy. Jogosnak is nevezhetjük, hogy kivezette őket, bár az a része nem tiszta, hogy idegen pályán hogy mehetett ez ilyen gyorsan és egyszerűen, mármint a művelet, hiszen az a Pacers felségterülete. A focis hasonlat sem állja meg a helyét részemről, azért az más szurkolói hangulat valóban.

Amit viszont nem tudok elengedni, hogy LeBron azt hiszi a liga felett áll, és nem véletlenül hiszi ezt, a liga is aszisztál ehhez. Le merem fogadni, hogy ha ugyanezt megpróbálja valaki más a ligából, nem vezetik ki a nézőket.

It's all about the money... :cya:

#17 november 26, 2021, 07:51:50, Admin
Idézetet írta: Latzka Dátum november 26, 2021, 05:04:39
A végén a lány: 'sírnom kell hogy kivezetnek, ja nem is, mert éppen leszarom'

Szerintem meg a lány azt mutatja neki, hogy: "olyan vagy Dzséjmsz, mint egy dedós" - mondjuk ebben nem téved  ;D

Évekig jártunk kosárlabda meccsekre, volt ott minden: konfliktus az ellenfél játékosaival, kurvaanyázás stb. stb. - de kirakni valakit a meccsről csak max. akkor történt ha pl. bedobott valamit.

James, meg miért nem foglalkozik azzal ami a pályán történik? Biztos jobban kedvelte, amikor nézők nélkül szerepeltek.

Idézetet írta: TiB Dátum november 25, 2021, 22:04:58
De azért LeBron se volt szent a meccsen, ilyen kis kedves ünneplésekkel hergelte a közönséget, amely aztán nem csoda, hogy beszólt neki.



15 ezer dollárra büntették ezt az ünneplést. Természetesen volt aki kiszámolta, 1 percet kell játszani neki, hogy ennyit keressen, és kifizesse.

Idézetet írta: Admin Dátum november 26, 2021, 07:47:35
Évekig jártunk kosárlabda meccsekre, volt ott minden: konfliktus az ellenfél játékosaival, kurvaanyázás stb. stb. - de kirakni valakit a meccsről csak max. akkor történt ha pl. bedobott valamit.

James, meg miért nem foglalkozik azzal ami a pályán történik? Biztos jobban kedvelte, amikor nézők nélkül szerepeltek.

Azért a pályaszéli első sor(ok) érezhetően és írottan is egy külön kategória.

Igaz nem NBA hivatkozás, de ezt találtam:

https://www.rookieroad.com/basketball/the-court/courtside/

Kicsit lentebb görgetve ott lesz a Rules of Sitting Courtside Ott pedig leírják milyen esetekben szólíthatják fel távozásra a nézőt. pl.: Verbally abuse players

Idézetet írta: Latzka Dátum november 27, 2021, 08:08:09
Azért a pályaszéli első sor(ok) érezhetően és írottan is egy külön kategória.

Igaz nem NBA hivatkozás, de ezt találtam:

https://www.rookieroad.com/basketball/the-court/courtside/

Kicsit lentebb görgetve ott lesz a Rules of Sitting Courtside Ott pedig leírják milyen esetekben szólíthatják fel távozásra a nézőt. pl.: Verbally abuse players

Persze, ez okés. De ezt igazából egy játékvezetőnek kellene hallania, vagy gondolom van a környéken egy jó pár rendező, aki felfigyelhet, és megteheti a kötelezőket.

De a mostani arról szól, hogy LeBronnak nem tetszik a pofád, s hiába fizettél 2000 dollárt egy jegyért, mehetsz ki. Mert neki nem vagy szimpatikus.