Ausztrál Open 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri az Ausztrál Open férfi egyes döntőt?

Rafael Nadal
5 (45.5%)
Daniil Medvedev
6 (54.5%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: január 30, 2022, 09:45:22

Hu ez beteg meccs volt, Tsitsipas orulhet a legjobban ennek a majd 5 oras meccsnek

Faa volt 2x ket breklabdaja donto szettben, fejben elfaradt csoro, 5.szettben mar elso szervak se jottek annyira (57%) a mondjuk masodik szetthez (83%) kepest, plusz 0 asz, addig meg 18

De medvenek is sok hibaja volt, ezzel a jatekkkal sztem mind a 3 elodontostol szopna

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 26, 2022, 14:34:02De medvenek is sok hibaja volt, ezzel a jatekkkal sztem mind a 3 elodontostol szopna

Szerencséje is volt, de azért számít, hogy az aktuális ellenfél is milyen formában van. Tsitsipas is elkaphat egy rosszabb napot.

Aktuális oddsok a győztesre:

Medve - 1.90
Rafa - 3.40
Tsitsi - 6.50
Matteo - 7.50

Oddsok az elődöntőkre:

Stefanos Tsitsipas (3.00) vs. Daniil Medvedev (1.42)

- Lesz 5 szett @ 3.45
- Lesz 4 szett @ 1.57
- Tsitsipas nyer 3-2-re @ 8.00
- Medvedev nyer 3-1-re @ 4.00

Matteo Berrettini (2.48) vs. Rafael Nadal (1.56)

- Lesz 5 szett @ 3.35
- Lesz 4 szett @ 1.49
- Nadal nyer 3-2-re @ 5.80
- Berrettini nyer 3-2-re @ 7.00

Ki nyeri a 2022-es Ausztrál Open férfi egyes tornát?

Lehet szavazni a lap tetején!

A szavazatok alapján érdekes, hogy szinte mindenki Nadal győzelmet vár. Én már az elődöntőben azt várom, hogy kiesik, de kíváncsi lennék a tenisz guruk véleményére a témában.

Matteo Berrettini végső győztes tipp nálam ami szimpatikus! "Simán" döntőbe várom, ott pedig akár vissza is lehet majd fogadni  :D

Idézetet írta: gerry Dátum január 26, 2022, 21:45:58A szavazatok alapján érdekes, hogy szinte mindenki Nadal győzelmet vár. Én már az elődöntőben azt várom, hogy kiesik, de kíváncsi lennék a tenisz guruk véleményére a témában.

Matteo Berrettini végső győztes tipp nálam ami szimpatikus! "Simán" döntőbe várom, ott pedig akár vissza is lehet majd fogadni  :D

A szavazatok becsapósak, Nadal ezt nem fogja behúzni...

IdézetA szavazatok alapján érdekes, hogy szinte mindenki Nadal győzelmet vár. Én már az elődöntőben azt várom, hogy kiesik, de kíváncsi lennék a tenisz guruk véleményére a témában.

Matteo Berrettini végső győztes tipp nálam ami szimpatikus! "Simán" döntőbe várom, ott pedig akár vissza is lehet majd fogadni  :D

Nadalban valódi érték a torna előtt volt, amikor 7-es szorzón lehetett rá fogadni. Picit bánom hogy azt kihagytam.

Medvedev ismét az elődöntőben csap össze Tsitsipasszal

A vártnál nehezebben, de a tornagyőzelemre legesélyesebb játékos, Daniil Medvedev eljutott az utolsó négy közé, ahol úgy mint a tavaly Stefanos Tsitsipas lesz az ellenfele. Olvasd tovább!

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Ausztrál páros döntő lesz Melbourneben


  • Kokkinakis/Kyrgios    1.29
  • Ebden/Purcell    3.10

Szerintetek melyik páros nyer?

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok a Betfair fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.01.27., 08:35.

Ez a Barty csajszi úgy elsöpörte az útból az amerikai Keys-t mint egy Királytigris a Sherman tankot!! :great:
Egyértelmű, hogy ezt a tornát csak Ő nyerheti!
A férfiaknál én is Berrettiniben látom az értéket és a meglepetés lehetőségét!
Ha Nadalnak sikerülne holnap nyernie akkor jó esélye lesz tornát nyerni pláne ha maratoni csata lenne a másik mérkőzésen! :ok:

Én egy Berrettini győz / Cici nyer szettet kombival indulok harcba!

Illetve egy Berrettini lesz a végső győztes is megér egy misét, meg egy szelót is!   :beerchug:

Mi ez az alázás? Az előbb kapcsolódtam be, említették, hogy valami gyógyszert kapott az olasz. Sérülés vagy a Nadal elleni pánik miatt kapta? ::) Azt hittem az év meccse lesz, de nagyon más a forgatókönyv :)

Macska egér játék, az olasznak akkor van esélye ha jó szervát üt, ha kialakul a labdamenet belehet írni a pontot a Spanyolnak. Esélytelen, tanácstalan...

Senki nem fogadna a hazai kedvenc ellen

A döntőbe jutásával Ashleigh Barty igazolta a papírformát és az ausztrál rajongók reményeit, de ahhoz, hogy az örömük teljes legyen még Danielle Collinsot is le kell győznie. Olvasd tovább!

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org