Tippmax

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum május 13, 2013, 16:10:49
mert jön a tippmixpro hamarosan.
és ez miben fog különbözni a Maxtól?



        TIPPMAX már nincs     Tippmixpro még nincs  a jelenlegi külömbség 0  ;D

       Én arra lennék majd kiváncsi ,hogy milyen módon   lehet majd bankon keresztül befizetni náluk mivel legális lesz     így mindegyik banknál lehet majd gondolom én .Meg még a plusz feltöltési lehetőségek érdekelnének   de majd úgyis megmondják !

Idézetet írta: Dezmop Dátum május 14, 2013, 10:49:59

        TIPPMAX már nincs     Tippmixpro még nincs  a jelenlegi külömbség 0  ;D

       Én arra lennék majd kiváncsi ,hogy milyen módon   lehet majd bankon keresztül befizetni náluk mivel legális lesz     így mindegyik banknál lehet majd gondolom én .Meg még a plusz feltöltési lehetőségek érdekelnének   de majd úgyis megmondják !

Gondolom a korszerű módszerek kerülnek előtérbe, mint a postai sárga csekkes befizetés a 3-4 napos átfutási idejével.  :D
Remélem, Erzsébet-utalvánnyal is lehet majd tölteni az egyenleget...  hehe

Persze felmerül a kérdés, hogy ha engedik a netes pénztárcákat, akkor én meg akarom-e velük osztani a "számlaszámomat", azaz jó-e nekem, ha bizonyítékot kap rá az állam, hogy én Skrillt vagy Netellert használok a sportfogadáshoz...

Szerintem tuti nem lesz Skrill vagy Neteller.

"A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatja tisztelt játékosait, hogy 2013. május 16-án karbantartási leállás lesz fogadási rendszerében.
A leállás 2013. május 16-án 00:00-tól az Internetes, Telefonos és SMS-es Fogadási Rendszert, illetve a pályázati és információs rendszert érinti. A rendszerek visszaindítása legkésőbb 2013. május 16-án 8 óráig megtörténik. A terminálos értékesítési rendszert a leállás nem érinti.
Az esetleges kényelmetlenségért játékosaink szíves türelmét és megértését kérjük!"

Lehet, csak ezután lesz tippmixpro.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 14, 2013, 14:04:03
Remélem, Erzsébet-utalvánnyal is lehet majd tölteni az egyenleget...  hehe

Esetleg SZÉP-kártya, szabadidő zseb  :D