888Sport

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A kezdőbónusz szövegét itt találjátok:

https://www.sportfogadas.org/bonusz.php?id=938

Még nem kaptunk választ, DE vajon nem az volt a gond, hogy valaki azért nem kapta meg a befizetési bónuszt, mert az első befizetésekor nem adata meg a promó kódot (30FB)? Vagy akár nem helyezett el minimum 10 eurót az első szelvényére.

Ezek teljesültek nálatok?

Én konkrétan ilyen levelet kaptam:

IdézetDear Gábor,

This is the Operations Team at 888sport and we are contacting you with regards to your account with username dgabesz.

Regrettably, members from your country of residence are not eligible to participate in any 888sport promotions. This is a business decision and will not be reversed or revised.

Please note that you are able to still place Sport Bets on your 888sport account.

Apologies for any inconvenience this matter may have caused.

Regards,
Operations Team

Szóval nem a feltételek teljesítésével van a gond, úgy gondolom.

En is hasznaltam a kodot es fogadtam. Sot a termst is elovastam ahol akkor sem voltunk a restricted listan csak annyit irtak hogy joguk van egyedi döntéseket hozni.

Idézetet írta: dgabesz Dátum október 28, 2022, 16:12:15Én konkrétan ilyen levelet kaptam:

Szóval nem a feltételek teljesítésével van a gond, úgy gondolom.

Érdekes, köszi az infót, továbbítom. Hátha sikerül változtatni valamit a helyzeten.

Idézetet írta: dgabesz Dátum október 25, 2022, 14:26:59Ugyanez volt nálam is. Regelés után levél, h no bonus. Idegállapotba kerültem, majd raktam egy dupla vagy semmit. Szerencsére bejött és rögtön ki is utaltam, így pár ezerrel megrövidítettem őket.  ;D
Azóta töröltem az acc-omat...

Nem kértek közjegyezöi papirt?

Most akartam érdeklődni itt, mert láttam itt az új játékos ajánlatot, de ezek szerint a Mo-i lakosoknak nem jár?
Tehát felejtős iroda?

Idézetet írta: Admin Dátum október 25, 2022, 22:19:55Elméletileg jár, viszont a fentiek alapján a gyakorlat az akadozik, de megérdeklődjük, hogy mi a helyzet.  ;)

Friss infó!

A 888Sportnál valóban van és érvényes az üdvözlő bónusz. Ezt megerősítette a fogadóiroda is.

Ami viszont kulcsfontosságú:
1. Befizetéskor meg kell adni a következő kódot: 30FB
2. Minimum befizetési összeg: 10 euró
3. A legelső elhelyezett fogadás tétje minimum 10 euró kell, hogy legyen, minimum 1.50-es szorzón

És figyelem! Paypal, Muchbetter, Paysafecard, Neteller és Skrill esetén nem érvényes a bónusz, ezért ha szeretnél részesülni az ingyenes fogadásban, valamint a kaszinó bónuszban akkor javasoljuk a bankkártyás befizetést.

Még egy fontos dolog: Regisztrációd után 30 napod van, hogy teljesítsd a feltételeket!

A 888Sport üdvözlő bónuszának feltételeiről itt olvashattok. Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre.

#22 november 01, 2022, 20:22:05, MessiÁs
Van értelme reklamálnunk utólag akik már kaptak levelet hogy kizártak?
Csak mert én minden kritériumot teljesítettem..

A chat adott egy emailt hogy náluk reklamáljak, írtam is nekik, hivatkozva hogy az ország legnagyobb sportfogadós oldala szerint, akik kapcsolatba léptek az illetékesekkel és rákérdeztek, jár nekünk az összes promó.
Ha utólag nem is kapom meg a freebeteket, azért a jövőben szívesen részt vennék a többi akcióban, mert amúgy tetszik az oldal.
Megírom majd mit reagáltak.

Sziasztok! Regisztráltam most az oldalra. A leírt feltételeken végigmentem, a fogadás is megtörtént, de közben jött az e-mail, hogy nem vagyok jogosult ebből az országból a promócióra... :) Valami mégsem jó.

Hamar valaszoltak, elhajtottak.


Idézetet írta: pestigabo Dátum november 01, 2022, 20:21:56Sziasztok! Regisztráltam most az oldalra. A leírt feltételeken végigmentem, a fogadás is megtörtént, de közben jött az e-mail, hogy nem vagyok jogosult ebből az országból a promócióra... :) Valami mégsem jó.

Vegyük sorba:

1. Megvolt a minimum 10 eurós befizetés (gondolom igen, mert ennél kevesebbet nem lehet)
2. Mivel fizettél be? Bankkártya?
3. Befizetéskor megadtad a befizetési kódot? 30FB
4. Első fogadásod tétje volt minimum 10 euró? Megvolt a minimum 1.50-es szorzó?

Köszi a válaszokat előre is.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 01, 2022, 18:39:09Van értelme reklamálnunk utólag akik már kaptak levelet hogy kizártak?
Csak mert én minden kritériumot teljesítettem..

A chat adott egy emailt hogy náluk reklamáljak, írtam is nekik, hivatkozva hogy az ország legnagyobb sportfogadós oldala szerint, akik kapcsolatba léptek az illetékesekkel és rákérdeztek, jár nekünk az összes promó.
Ha utólag nem is kapom meg a freebeteket, azért a jövőben szívesen részt vennék a többi akcióban, mert amúgy tetszik az oldal.
Megírom majd mit reagáltak.

Kiegészítés: nem azt mondtuk, hogy az összes promó jár, hanem, hogy a befizetési bónusz

Nekem sem adta meg a bónuszt, pedig mindent tökéletesen csináltam.

Idézetet írta: Szigo Dátum november 02, 2022, 14:36:15Nekem sem adta meg a bónuszt, pedig mindent tökéletesen csináltam.

Újra írni fogunk nekik, s megkérdezzük, hogy akkor most hány óra?