bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

Muffy24 és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Hogy lehet beállítani, hogy amikor belépek a sportfogadás oldalra, akkor folyamatosan mutassa az egyenlegem?

Köszi!

Üdv,

csacsa

Lenne egy kérdésem a bet365 pókerrel kapcsolatban.Ha játszok egy 1.05-ös heads up-ot és azt megnyerem akkor hány merit pontot kapok?És hol tudnám megnézni hogy mennyim van?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 18, 2010, 17:05:23
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Hogy lehet beállítani, hogy amikor belépek a sportfogadás oldalra, akkor folyamatosan mutassa az egyenlegem?

Köszi!

Üdv,

csacsa

Tudtommal nincs ilyen lehetőség.

Idézetet írta: YubelYohan Dátum április 18, 2010, 18:08:02
Lenne egy kérdésem a bet365 pókerrel kapcsolatban.Ha játszok egy 1.05-ös heads up-ot és azt megnyerem akkor hány merit pontot kapok?És hol tudnám megnézni hogy mennyim van?

hello

a SZÁMLÁM/MERIT POINTS menüben tudod megnézni
1USD=15MP
0,5USD=7,5MP
0,25USD=3,75MP
amit Te játszol 1+0,05 USD az  0,75MP

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 18, 2010, 17:05:23
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Hogy lehet beállítani, hogy amikor belépek a sportfogadás oldalra, akkor folyamatosan mutassa az egyenlegem?

Köszi!

Üdv,

csacsa

Folyamatosan kattintgass az egyenleg menüpontra ;)
Egyébként viszont sehogy, mert annyira nem gyors az ubiszámlálójuk :D

Idézetet írta: jaaas Dátum április 18, 2010, 23:29:07
Folyamatosan kattintgass az egyenleg menüpontra ;)
Egyébként viszont sehogy, mert annyira nem gyors az ubiszámlálójuk :D

Köszi jaaas! Bet365-ön az sfscore-n kapott 2 eurót próbálom feltornázni. Fóliasátram az Expek-nél van..  ;D Amúgy meg elég bornyú megoldás, hogy nem írják ki az aktuális egyenleget, de ez már legyen az én bajom.

sziasztok.
egy rövid kérdésem lenne :P
hogy tudom törölni a számlám a bet 365-ről?

Idézetet írta: venczel77 Dátum április 19, 2010, 09:31:13
sziasztok.
egy rövid kérdésem lenne :P
hogy tudom törölni a számlám a bet 365-ről?

Számlám menüpont: Önkitiltás vagy kizárás   

"A bet365 lehetőséget nyújt az ügyfeleinek a saját számlájukról való kitiltásra 6 hónapos, 1, 2 és 5 éves időszakokra.
Az önkitiltás vagy kizárás aktiválása után nincs lehetősége a számla feloldására, kizárólag a jelzett idő elteltével.
Az elutasítás ideje alatt a bet365 mindent megtesz az ellen, hogy új számlát nyithasson.
Az egyszerűen bezárt számlákat az ügyfél bármikor újra megnyithatja.
Amennyiben ezt a lehetőséget szeretné választani, vagy további információra van szüksége, kérjük lépjen kapcsolatba velünk és ügyfélszolgálatunk készséggel áll rendelkezésére."

Küldj emailt az ügyfélszolgálatnak.

köszi a segítséget :)

Lenne egy kérdésem.Ha indulok egy 1.10$-os freezouton és kiesek mielött nyerhetnék akkor mennyi merit pontot kapok érte?

Helló !

Valaki mostanság kereste az azonosító számát a BET365 irodánál??
Én is próbáltam megtalálni a sajátomat...  de nem sikerült.          :redchug:

Aki netán tudna útba igazítást adni  :-\  megemelem kalapom előtte.  :) 

Köszönet addig is.

Suvi



Megtudtam, hogy olyan nincs...   ::)  akkor 0.

Idézetet írta: Suvi Dátum április 27, 2010, 10:07:28
Helló !

Valaki mostanság kereste az azonosító számát a BET365 irodánál??
Én is próbáltam megtalálni a sajátomat...  de nem sikerült.          :redchug:

Aki netán tudna útba igazítást adni  :-\  megemelem kalapom előtte.  :) 

Köszönet addig is.

Suvi



Lenne egy kérdésem.Ha a játékok számlára átutalok 3000 ft-ot és ezzel aktiválom a 3000 ingyen forint promót akkor az átutalt 3000 forintot vissza tudom utalni a sportbookra és tudok fogadni?Mert elvileg ha aktiválom a promót akkor a 3000 ft-ból 6000 lesz és vissza tudom utalni a 3 ezret és tudok fogadni.

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne.Holnap kezdem el a fogadsást bet365-nél.Nézegettem az oldalt de nem találtam olyat hogy kombinált fogadás az van benne vagy máshogy irják le?És milyen az a Banker fogadás?
Választ előre is köszönöm

Idézetet írta: atleticofan Dátum május 11, 2010, 16:26:36
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne.Holnap kezdem el a fogadsást bet365-nél.Nézegettem az oldalt de nem találtam olyat hogy kombinált fogadás az van benne vagy máshogy irják le?És milyen az a Banker fogadás?
Választ előre is köszönöm

hello,

többszörös fogadások/egyszeri....
kép mellékelve