bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Igen, minden adat jól volt megadva. Csak annyit tudott/akart mondani, hogy Hillside New Media Limited lesz a küldő. Elvileg továbbította a pénzügyi osztálynak, akik lekövetik az utalást és majd e-mailben értesítenek.

Már írtam akkor is haverom a pinnacletől kért ki pénzt(nem keveset)augusztus elején úgyszintén otp számlára mai napig nem jött meg.Az iroda azt válaszolta ők elküldték érdeklődjön a bankjánál kapott egy referenciaszámot is.Banknál azt mondták utánanéznek majd értesítik de azóta se semmi.

Mint mondtam, a penzed egy banki gyujtoszamlan lesz.  Esetleg ennyi adattal, az osszeggel, a kuldo nevevel visszemehetsz a bankba hogy azon a bizonyos gyujtoszamlan keressek a tetelek kozott, ahova az olyan penzek jonnek amik pl rossz cimre mennek. Mert van egy ilyenjuk, errol lesz aztan visszakuldve egy ido utan a feladonak.

De gyanithatoan ennyi adat nem lesz eleg, kerni fognak küldési adatokat, mint datum, azonosito stb..


Esetleg hivd fel oket, a bankot es emlitsd meg ezt a gyujtoszamlat, hogy hallottal mar olyanrol hogy ilyenkor egy ilyenre kerul anpenz, valoszinuleg most is ott varakozik.

Megpróbálom. Köszönöm.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum október 12, 2021, 09:21:08
Már írtam akkor is haverom a pinnacletől kért ki pénzt(nem keveset)augusztus elején úgyszintén otp számlára mai napig nem jött meg.Az iroda azt válaszolta ők elküldték érdeklődjön a bankjánál kapott egy referenciaszámot is.Banknál azt mondták utánanéznek majd értesítik de azóta se semmi.


A banknal sem magasan kvalifikálak dolgoznak.. nyilvan ranezett a szamlara, latta nincs varakozo tetel, kesz ennyi.  De az ilyen fennakadt tetelek nem ott varakoznak hanem ahogy mar irtam egy gyujtoszamlan. A legtobb bankosnak eszebe sem jut ez az opcio.

En biztos nem hagynam annyiban.

Az OTP-nél lehet ilyen, mert azt hiszem, csak ők használnak 16 jegyű számlaszámot is. Egy haver is járt így, mert a küldő a 16 jegy után 8 db x-et írt (8 db nulla helyett), így hibásnak érzékelte a rendszer)

Messiás jól írt minden, ott kell keresni agresszíven, mert 5-ből 4 ügyintézőnek fingja nincs erről)

Idézetet írta: csatarid Dátum február 16, 2021, 23:14:40
Most először kártyára kértem ki a pénzt betről. 2 óra múlva elv meg is jött de az egyenlegem sms szerint és otp webapp szerint sem változott... Érdekes. A kései időpont miatt holnapra fog csak vagy mi lehet ez?

Sms szövege:

22:55 Áruvisszavét: +xxxx HUF; BET365, GI GIBRALTAR BET365;
Kártyaszám: ...., Egyenleg: xxxx HUF - OTPdirekt

Tehát fura hogy megjött a lé azt írja, de az egyenleg ugyanannyi mint volt előtte. Ez wtf? Remélem csak várni kell holnapig és nem az otpvel hadakozni, szarakodni..


Szia!

Végül ez megoldódott? Nálam is most ugyanez a helyzet.

Idézetet írta: teczar14 Dátum október 22, 2021, 11:50:41

Szia!

Végül ez megoldódott? Nálam is most ugyanez a helyzet.

Szia! Igen pár napra rá. De már gondolom neked is :)

1500Ft ingyenes fogadást adott az NB1re, most kell felhasználni a héten...

#8199 december 02, 2021, 22:52:50, junglefever
Van adventi kalendar az oldalon, az ajanlatok nagy resze gondolom penz megforgatasahoz lesz kotheto ugyanugy mint az Unibeten de lehet erdemes lesz felnezni minden nap hatha azert adnak valamit kockazat nelkul is.

Illetve ugyanitt a bingo aloldalukon van kulon bingos adventi kalendar, lehet erdemes lesz csekkolni azt is.
Egyebkent minden este - december 24-ig folyamatosan - magyar ido szerint este 11-kor* pedig van egy ingyen menet a DOND 90 Ball Bingo room keretein belul, ahol 12 ingyenes bingojegyet tudtok igenyelni hogy bemakoljatok valamennyit az 1000 fontnyi nyeremenybol.

Pokerkliensen belul is van adventi promocio de az 'daily mission' alapon megy es olyan cash gameken tudjatok azokat teljesiteni ahol a vakok min. €0.05/€0.10.

*utolag modositottam a free bingo idopontjat este 11-re mert elneztem az eredeti hirdetesen, a DOND 90 Ball room az a Deal Or No Deal room a 90 Ball cimke alatt

Kitesznek magukért idén is. Az adventi naptár mai promója: játssz az ingyenes élő kvízben...

Megjelent újra a kedvencek menüpont, az élőfogadásoknál (is). Már csak a gól hangját kell visszahozzák, és ugyanott leszünk mint pár évvel ezelőtt.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 15, 2021, 16:10:57
Megjelent újra a kedvencek menüpont, az élőfogadásoknál (is). Már csak a gól hangját kell visszahozzák, és ugyanott leszünk mint pár évvel ezelőtt.
Pont erre gondoltam :D

Sziasztok! 5 napja nem tudok semmire fogadni. Rányomok az oddsra, felvillan de semmi sem történik, nem készít szelvényt, aztan kidob. Se telón, se gépen. Tapasztalt valaki ilyet? 2x beszéltem supporttal, 'eszlelik a hibát, továbbítva a releváns kollégáknak. Ennyi. Mit tehetnék ilyenkor? Valami ötlet? Előre is köszönöm!

Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum december 17, 2021, 17:01:40
Sziasztok! 5 napja nem tudok semmire fogadni. Rányomok az oddsra, felvillan de semmi sem történik, nem készít szelvényt, aztan kidob. Se telón, se gépen. Tapasztalt valaki ilyet? 2x beszéltem supporttal, 'eszlelik a hibát, továbbítva a releváns kollégáknak. Ennyi. Mit tehetnék ilyenkor? Valami ötlet? Előre is köszönöm!

Szia! Nálam nincs ilyen gond ma is is megtudtam tenni a tippet.