Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ismerem a jatekot, a streamer akit kovetek szokott vele jatszani, bar o inkabb a bonuszt megveszi es gamblingeli az alap 7ingyen porgetest 12re. Nyertek vele ok is hasonloan nagyot, de ami rohadtul idegesito hogy rengetegszer csinalja hogy az elejen ad, felviszi a szorzot mondjuk 256ig, meg van 4porgetes, es jon 4deadspin pont akkor amikor vegre lehetne nagyot nyerni. Es ezt bantoan sokszor csinalja a jatek.

Idézetet írta: flamman Dátum október 08, 2021, 14:21:07
Először a "Bejött" topikba akartam tenni, de látom, hogy le van zárva (úgy látszik, mostanában nem jött be senkinek semmi :) )
A bwinen kaszinózgatva a Raptor doublemax játékon 187,5 Ft-os "Golden bet"-et használva (alapból tán 120 vagy 150 ft-on játszottam, de a Golden bet kicsit drágítja, viszont 2-szer annyi az esély a free spinre), 5-10 percen belül 2 igen komoly nyereményt adott.
Egyszer 164.415 Ft-ot, majd utána 282.285-öt, a kettő együtt 446.700 Ft, félmillióra röpítette az egyenlegemet  :beerchug: :redchug:

(a játékban a doublemax azt jelenti, hogy ha van vmi pici nyeremény is, a mellette lévő szorzók mindig duplázódnak, nálam egészen 4096-ig felment, annyival szorozza a nyert érméket, ki lehet maxolni a szorzót)
Még sosem nyertem semmilyen játékon ennyit 1-1 pörgetésből.

Gratula @flamman


Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 08, 2021, 16:29:42
Ismerem a jatekot, a streamer akit kovetek szokott vele jatszani, bar o inkabb a bonuszt megveszi es gamblingeli az alap 7ingyen porgetest 12re. Nyertek vele ok is hasonloan nagyot, de ami rohadtul idegesito hogy rengetegszer csinalja hogy az elejen ad, felviszi a szorzot mondjuk 256ig, meg van 4porgetes, es jon 4deadspin pont akkor amikor vegre lehetne nagyot nyerni. Es ezt bantoan sokszor csinalja a jatek.
Én is kipróbáltam, hogy amikor beadta a 7 free spint, dupla vagy semmivel kockáztattam, s beadta a 10-et (na jó, így nem is dupla, de a szorzók megmaradása miatt kategóriákkal nagyobbat lehet nyerni), 13-ra már nem mertem kockáztatni (itt 13-at ad, nem 14-et, valamint nem lehet csak úgy free spint vásárolni), azt hiszem, a 10-zel nyertem a nagyot. Viszont egyszer meg lenulláztam, na utána soha többé nem próbáltam duplázni, maradtam a 7-nél, aztán úgy tűnt, így is ritkábban adta a free-ket... De szerencsére nyertem még hozzá, ha ekkorákat már nem is adott.

Elvileg kell lennie freespin vasarlas opcionak, 100x tet az ara, azonban az elkepzelheto hogy nehany oldal ezt kiveszi.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 12, 2021, 06:52:11
Elvileg kell lennie freespin vasarlas opcionak, 100x tet az ara, azonban az elkepzelheto hogy nehany oldal ezt kiveszi.

Itt nálam nincs, találkoztam már több helyen ilyennel, volt, hogy ki is próbáltam, vettem fs-t, ahogy a bwinen is van más játéknál, de ennél pont nincs. (pedig tuti kipróbálnám itt is).

Halloweeni promó van bwinen holnaputánig, minden nap lehet választani egy ajándékot (nekem 600 Ft freebet lett), plusz 3000 Ft kaszinózás vagy 1,7 odds feletti fogadás után még egyet.

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 29, 2021, 09:27:11
Halloweeni promó van bwinen holnaputánig, minden nap lehet választani egy ajándékot (nekem 600 Ft freebet lett), plusz 3000 Ft kaszinózás vagy 1,7 odds feletti fogadás után még egyet.

Nem látok ilyet.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 29, 2021, 10:20:04
Nem látok ilyet.

Elképzelhető, hogy nem mindenkinek szól, nekem email is jött róla. Ezt írja a szabályzatában:

Jogosultság:

A promóció elérhető a bwin.com új és már meglévő ügyfelei számára (a "Weboldal"), akik megfelelnek az alábbi követelményeknek:
betöltött 18. életév;
minimum 1 végrehajtott befizetés a játékos számlára; és
a promóció elérése a fiók 'Számla' menüjében a Promóciós időszak alatt.

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 29, 2021, 10:38:56
Elképzelhető, hogy nem mindenkinek szól, nekem email is jött róla. Ezt írja a szabályzatában:

Jogosultság:

A promóció elérhető a bwin.com új és már meglévő ügyfelei számára (a "Weboldal"), akik megfelelnek az alábbi követelményeknek:
betöltött 18. életév;
minimum 1 végrehajtott befizetés a játékos számlára; és
a promóció elérése a fiók 'Számla' menüjében a Promóciós időszak alatt.

Sajnos nagyon úgy tűnik mert nincs ilyen nálam. Pedig fizettem már be nem egyszer.  :noway:

Nálam van ilyen de számomra "nem elérhető ez a promóció"  ::)

Idézetet írta: Zsoca Dátum október 29, 2021, 13:15:13
Nálam van ilyen de számomra "nem elérhető ez a promóció"  ::)

Ezeket bizonyos befizetésekhez kötik. Ha nem jön róla email, akkor felesleges is keresgélni az oldalukon. Már jártam így párszor, hogy beleolvastam a beszélgetésekbe, és utána beléptem , hogy "hátha" .

Sziasztok. Nemrég találtam rá újra bwin-re. Jó rég óta nem fogadtam ott. Mik a tapasztalatok az oldallal mostanság? Oddsok meg kínálat rendben van viszonylag.
Kifizetés könnyen működik?
Revolut kártyával fizettem be.
Amit észrevettem eléggé lassú az oldal. Nem tudom milyen gép/telefon kell hozzá hogy gyorsan betöltsön, de ezek szerint nekem nem elég hozzá.
Előre is köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: Rated921 Dátum október 30, 2021, 07:57:14
Sziasztok. Nemrég találtam rá újra bwin-re. Jó rég óta nem fogadtam ott. Mik a tapasztalatok az oldallal mostanság? Oddsok meg kínálat rendben van viszonylag.
Kifizetés könnyen működik?
Revolut kártyával fizettem be.
Amit észrevettem eléggé lassú az oldal. Nem tudom milyen gép/telefon kell hozzá hogy gyorsan betöltsön, de ezek szerint nekem nem elég hozzá.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Én személy szerint kedvelem az oldalt, jó az élő fogadás kínálat.
Ami felcsesz néha, hogy baszott lassú az oldal, minden platformon  :bash:

Nekem sem jelent meg az ajánlat. Persze én inkább kiveszem a lóvét, még nem fizettem be hozzájuk.
Már a gólszerzős játékukon sem játszhatok... A szemetek :D