Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Másnak sem tölt be mobilon az oldal??


Pont ezt akartam kérdezni, hogy másnak is rosszul értékelték-e ki. Spanyolokra tippeltem, de döntetlen lett beírva. 

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 07, 2021, 08:49:46
Pont ezt akartam kérdezni, hogy másnak is rosszul értékelték-e ki. Spanyolokra tippeltem, de döntetlen lett beírva.
Nembaj maradjon igy  :cya:


Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy a k&h banknál vagyok. Eddig Visa kártyám volt. Tudtam vele befizetni az unibethez de most lejárt és most Mastercardod küldtek és azzal nem megy se skrill se Nettellert nem tudok feltölteni vele. Elvileg a bank nem támogadja a szerencsejátékot de a Visával müködött. Valami ötletetek van hogy tudnék befizetni?

Idézetet írta: hezo Dátum október 07, 2021, 16:43:57
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy a k&h banknál vagyok. Eddig Visa kártyám volt. Tudtam vele befizetni az unibethez de most lejárt és most Mastercardod küldtek és azzal nem megy se skrill se Nettellert nem tudok feltölteni vele. Elvileg a bank nem támogadja a szerencsejátékot de a Visával müködött. Valami ötletetek van hogy tudnék befizetni?
Unibetre betudsz fizetni a mastercard kártyáddal,vagy vegyél paysafecardot nyiss egy számlát és azzal töltsd fel a skrillt vagy netellert

Nem engedi a madtercardal befizetni de a paysafecard jó ötlet. Köszi.

Köszi. Paysafecardal sikerült feltölteni a nettelert.

Holnaptól ismét van Nyerő Széria. Pénzt ugyan nem osztanak, de ingyen pöri+ingyen fogadás szerezhető.
Sok sikert!

Jo fejek. Kaptam mailt es belso uzenetet hogy adnak egy 50%os 20ks bonuszt. Erre belepek, elfogadom es lam ez egy 25% 10ks bónusz..

Most addig nem tudok befizetni  amig nem valaszolnak mert akk a rossz bonuszt aktivalnam. Es nem akarok lemondani 10krol..Az szembemenne minden Knapp elvvel..

Mergesen irtam nekik, szegeny Aniko szabadkozott, nem kaptak meg valaszt.stb.
Megsajnaltam, hisz nem tehet rola hogy a bonusz osztaly lassú es balfasz, igy megkoszontem a segitseget es szep estet kivanva leleptem. Eszembe jutott mennyi ilyen duhos fuggot kell naponta kezelnie, nem lehet konnyu.

Igy ugy dontottem #kedvesleszekalivechatesekkel honapot tartok .

A tippjátékukban törölték a mai tenisz kérdést . Szóval aki arra tett tegnap este, vagy ma délelőtt , az jó, ha belép az oldalra , és tippel az esti focira.

Pont ezt akartam irni, h aki furcsallja ??? (lasd en), hogy nincs ott a tegnapi tippnel az eredmeny, az azert van mert kivettek.

Nagy jelentosege nincs, leghosszabb szeriam egy otos vagy max hatos (a betfairen mar volt 9, meg 10 is) volt, szoval az osszetettbe nem szolok bele soha, a porik meg nem hoznak lazba.  ;D

Nálatok bekerült már a Skrill , mint be- és kifizetési opció az Unibet-nél!?