Betfair kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Értem csak nem kérnek okmányokat. Nah megszerzem és gyorsan itthagyom ezt az irodát.

Idézetet írta: gadamka88 Dátum január 14, 2010, 23:00:22
Értem csak nem kérnek okmányokat. Nah megszerzem és gyorsan itthagyom ezt az irodát.

Tévedsz. Kifizetésnél 80%-a az irodáknak kér okmányokat.  :)

Befizetésre gondoltam, de mindegy. Máshol is vesznek le a nyereményből? Expekt-nél is? Mert oda szeretném átmenteni a pénzem.

Más betting-exchange oldalon is elvesznek kezelési költséget, nem csak a Betfairnél. Ne téveszd össze a betting-exchange oldalakat egy hagyományos irodával!

Értem. Valaki tudna segiteni, hogy hogyan tudok kombinációs fogadásokat illetve system fogadásokat kötni?

Idézetet írta: gadamka88 Dátum január 15, 2010, 09:53:47
Értem. Valaki tudna segiteni, hogy hogyan tudok kombinációs fogadásokat illetve system fogadásokat kötni?


multiplebets ;)
de betfair nem erre való .. minek raksz oda pénzt ha azt se tudod mire való, omg  :bash:

Most mán én is rájöttem. Köszönöm a segitséget. Megyek expektre  :)

Sziasztok

Szóval ha jól értem kifizetés előtt elég elküldeni a személyi fénymásolatát....


Idézetet írta: harvy666 Dátum január 08, 2010, 18:01:24
ha jol emlekszem amikor én csinaltam akkor a kartyarol kuldtem egy fenymasolatot (bár ez nembiztos, ha igen akkor kozepso szamok szigoruan kitakarva) meg egy közjegyzővel hitelesitett szemelyit (persze mindket oldalat)

Akkor most közjegyzővel ezt hitelesiteni kell, vagy elég ha beszkennelem a személyit meg a lakcímigazolót?
Ezt álltalában mindenhol elfogadták nekem eddig...
Ha Neteller-re akarok kiutalni, gondolom nem kell hozzá lefénymásolni a netelleres acc.ot :D

Mellesleg
Idézetet írta: Milan Dátum január 15, 2010, 08:39:53
Tévedsz. Kifizetésnél 80%-a az irodáknak kér okmányokat.  :)

Én csak a Gamebookers-ről tudok ami nem kér hitelesítést álltalában kifizetésnél...
Valaki tud mást is?

Nem kell közjegyzőkkel meg hasonlókkal hitelesíteni... ;)

Közjegyzővel hitelesíteni, ki halott már ilyet. Honnan származnak ezek a pletykák.....

Az irodáról pedig annyit, hogy én már csak itt játszom.   :great:

Az Australian wallet topicból

Na olyanom nekem nincs, de most komoly ahhoz közjegyzővel hitelesített okmányok kellenek?

Nah szóval elhatároztam hogy felmérem kicsit a "piacot" és összeirom, hol-milyen feltételek vannak...

Azt hiszem a kezdőknek komoly segitség lenne ha látnák hogy lehet (mivel érdemes) befizetni,pénzt kivenni hogy a legegyszerűbb,mennyi bónuszt adnak,hogy lehet ezeket kijátszani,kivételhez kell e hitelesités, ha igen akkor mi,stb....

Eddig Bet365,Bwin,Unibet,Sportingbet,Gamebookers, BetClick :(   ezekkel van tapasztalatom,most pedig a Betfair-en próbálkozom....

Jó lenne ha lenne egy topic ahol közzé lehetne ezt tenni...

Akinek van tapasztalata az irhatna Pm-et vagy e-mailt: [email protected]

Az előző kérdésre valaki választ? Milyen oldalak vannak ahol nem kérnek hitelesítést?

Idézetet írta: gigazo Dátum január 16, 2010, 10:45:04
Na olyanom nekem nincs, de most komoly ahhoz közjegyzővel hitelesített okmányok kellenek?
Közjegyző, tanár, cégvezető, orvos, tehát valami hivatalos személy. Valószinűleg az ausztrál törvények kérik meg ezt, csak azt nem értem, hogy miért lesz valakinek ilyen walletje ha európai.

Sziasztok
Van 1 ismim aki reggelt betfair-re de fél megadni a személyi adatait meg a kártyájának adatait mert fél hogy lelopják a pénzét a kártyájáról
Mit tegyen?