Zene

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: jaaas Dátum október 09, 2012, 14:49:03
Tánctanárt keresek, az alábbi koreográfia betanítására ;D

PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일) M/V

Bár azzal is megelégszem, ha vki átdobja az 1:20kor átvágtató, majd 1:23kor teljes alakban feltűnő csaj elérhetőségeit :beerchug:

A sárga kosztümös srác a kedvencem... ;D

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy a 2012-es év végén, ill. a 2013-as év elején elég sokat fogjuk hallani azt a minősíthetetlen valamit.  :crazy:

Idézetet írta: Milan Dátum október 10, 2012, 08:16:12
A sárga kosztümös srác a kedvencem... ;D

Elég fura ízlésed van, én inkább maradok a kék ruhás csajnál :D

Idézetet írta: Milan Dátum október 10, 2012, 08:16:12
Amúgy van egy olyan érzésem, hogy a 2012-es év végén, ill. a 2013-as év elején elég sokat fogjuk hallani azt a minősíthetetlen valamit.  :crazy:

Mármint erre a számra gondolsz? A youtube legnézettebb videója, kb 500 millió megtekintéssel ;D Gondolom erre elég keményen rádob a sok sárga néző.

Idézetet írta: jaaas Dátum október 10, 2012, 12:18:05
Elég fura ízlésed van, én inkább maradok a kék ruhás csajnál :D

Mármint erre a számra gondolsz? A youtube legnézettebb videója, kb 500 millió megtekintéssel ;D Gondolom erre elég keményen rádob a sok sárga néző.

Hát a sárga kosztümös pofáját be tudnám verni egy francia kulccsal, ami a számot illeti, eléri nálam az extra hányás kategóriát.

Nagyon rossz úton haladunk emberek...

Idézetet írta: Milan Dátum október 10, 2012, 12:35:07
Hát a sárga kosztümös pofáját be tudnám verni egy francia kulccsal, ami a számot illeti, eléri nálam az extra hányás kategóriát.

Nagyon rossz úton haladunk emberek...

A szám engem se nyűgözött le, de azért van benne egy-két jó csaj ;D

jaaas, Te egyértelműen az Asa Akira vonalat képviseled... ;) ;D ;D

Ahogy a Morning Showban mondták, a gangbang style és a gangnam style nem ugyanaz :D Az a Shakira, vagy Akira inkább az előzőben ért el sikereket :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 10, 2012, 13:02:18
Ahogy a Morning Showban mondták, a gangbang style és a gangnam style nem ugyanaz :D Az a Shakira, vagy Akira inkább az előzőben ért el sikereket :D

Ez a Balázs féle "Morning Show"? Az ahol a híres azt mondta a MAGYARUL beszélő székely emberkének, hogy mondjon valamit anyanyelvén (románul)?

:crazy:

Idézetet írta: Milan Dátum október 10, 2012, 12:35:07
Hát a sárga kosztümös pofáját be tudnám verni egy francia kulccsal, ami a számot illeti, eléri nálam az extra hányás kategóriát.

Nagyon rossz úton haladunk emberek...
Teljes mértékben adom a véleményedet. Már a Pitbull féle szartól is sírógörcsöt kaptam, és azt hittem, hogy nem jöhet ennél rosszabb, erre jöttek ezzel a sárga hányadékkal. Nem tudom, hogy mi van az emberekkel, vagy nekem van nagyon elcseszett ízlésem, de számomra ezek emészthetetlenek.



Ui.: SP voltam :D

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum október 10, 2012, 12:50:05
jaaas, Te egyértelműen az Asa Akira vonalat képviseled... ;) ;D ;D

:ok:
Mentségemre, tegye fel a kezét, aki nem adna Neki répát! Na látjátok :D

Idézetet írta: jaaas Dátum október 10, 2012, 18:36:00
:ok:
Mentségemre, tegye fel a kezét, aki nem adna Neki répát! Na látjátok :D

Én még kockacukrot is dobnék neki.


Idézetet írta: Lord Dátum október 10, 2012, 13:48:59
Teljes mértékben adom a véleményedet. Már a Pitbull féle szartól is sírógörcsöt kaptam, és azt hittem, hogy nem jöhet ennél rosszabb, erre jöttek ezzel a sárga hányadékkal. Nem tudom, hogy mi van az emberekkel, vagy nekem van nagyon elcseszett ízlésem, de számomra ezek emészthetetlenek.



Ui.: SP voltam :D

;D

Idézetet írta: jaaas Dátum október 10, 2012, 18:36:00
:ok:
Mentségemre, tegye fel a kezét, aki nem adna Neki répát! Na látjátok :D

Sárga-Répát?  ;D

(nem sárga hányadék :D)
Lassan egy éve fedeztem fel őket teljesen véletlenül egy Youtube videó mellett az oldalsávban...Mostanra már egyértelmű kedvenceim, nagyon jó az egész Shallow Bed album, többi zenéjüket is csak ajánlani tudom!
Itt egy videó a Dry the River-től mutatóba:

Dry the River - History Book (Gospel Oak Session)

PSY - GANGNAM STYLE @ Summer Stand Live Concert

Állat ;D Én elmennék egy ilyenre, mekkora hangulat van már ;D