Küzdősportok 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ohh, Madár már megint jó pénzért elvereti magát?
Remélem lehet majd rá fogadni..

Igazad van, végig sem olvastam figyelmesen és teljesen másra gondoltam jelen esetben..

Mit gondoltok a holnap esti Bob Sapp - Kunkli Tivadar mérkőzésről?
unibeten:
Bob Sapp            1,62
Kunkli Tivadar      2,20

Szerintem Sapp simán legyűri már csak az adatok miatt is. 100 kilóval és vagy két fejjel magasabb Tivadarnál...

Itt olvashatsz arról, hogy mit gondolnak erről a meccsről a szakik.

Durva ez a kép, én nem vagyok otthon a küzdősportokban így elképzelni nem tudom Tivadar, hogy tudná kiütni ezt a böhöm állatot.


Azt hiszem a Pisti által belinkelt videóhoz nem nagyon kell mit hozzáfűzni.
Ha jobban ismerném Kunklit akkor rátolnám a házat is ilyen szorzón az ő sikerére..

Még pár info:

K-1 sajtótájékoztató: Kunkli Tivadar:

http://www.youtube.com/watch?v=p8pH7I384jo

Kunkli Tivadar május 1-én mérkőzik Bob Sapp ellen a Papp László Sportarénában Budapesten. Előző estére Sapp azonban egy másik küzdelmet is bevállalt, Attila Ucar ellen bunyózik a Premium Fight Night gála programjában Bécsben.

Forrás:totaldamage.hu

 Az eddigi meccsei alapján erre lehet számítani, hogy Sapp kb. 2 maximum 3 percet fog tudni meghajtani, aztán kifújt! A hozzáértők is azt nyilatkozták, hogy a meccs eleje(2-3perc) lehet kritikus Tivadar számára! Szerintem max. 4-5 percig fog tartani! Hajrá Kunkli!

Ez valami gála jellegű dolog,nem? Tuti megvan előre beszélve az eredmény is...mint egykori nagy bokszolóknál,akik még 46 évesen is kiállnak egy kis nyugdíj-kiegészítésért, és előre le van zsírozva, h X lesz.
Sapp filmekben szerepel, pankrátor volt stb...érdekes ez az egész. Amikpor először olvastam tavaly a Blikkben,h lesz ez a meccs,azt hittem csak kamu. :D
Közvetíti valami csatorna?

#24 május 01, 2011, 13:24:51, cloro
itt van Bob Sapp és Attila Ucar tegnapi mérkőzése.

http://www.youtube.com/watch?v=7raShLTMzpo

Attila 1 perc alatt legyőzte a majmot. Igaz földharc is volt ami Sapp gyengéje, de szerintem ez a meccs sokat elárul Sappről. Ő egy box celeb, szó se róla voltak nagy csatái pl amikor legyőzte a négyszeres K-1 világbajnok Ernesto Hoostot. Tény viszont ,hogy ez egy gála műsor és Tivadar visszavonuló meccse. Sappnek már több vitatható mérkőzése is volt és azzal ,hogy 2 napon belül kettő meccset vállal számomra azt mutatja mennyire is érdekli ez az egész...

Ez mi volt? :D
Tökönrúgta vagy mi?

Mindenesetre nem tartott sokáig :D


Idézetet írta: Vinny Dátum május 01, 2011, 10:35:41
Közvetíti valami csatorna?

Én nem találtam sehol a tv műsorban. Remélem találok majd valami streamet, mert már nagyon kiváncsi vagyok.

Felvételről hétfőn nézhetjük majd, szégyen gyalázat! Remélem vki talál streamet és bedobja a közösbe!