Bwin Póker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szigo Dátum július 13, 2020, 10:24:22
Sofia

És nem nézik, hogy honnan vagy regisztrálva, simán beengednek jelszóval? Illetve később ilyenek miatt nem tiltanak ki a promókból?

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 13, 2020, 12:38:14
És nem nézik, hogy honnan vagy regisztrálva, simán beengednek jelszóval? Illetve később ilyenek miatt nem tiltanak ki a promókból?

Engem még nem tiltottak.

Próbálta már valaki ezt a Daily Bankroll Builder versenyt? 111$ garantált, de nem működik a jelszó, amit a honlapon írnak. Egy óra múlva kezdődik, és 21 játékosnak már sikerült valahogy nevezni. A chatet meg én se találom sehol...

Hu, nekem is egyszer bajom volt a jelszoval, nem az volt amit a honalpon irtak, chat nem segitett. Neten kerestem ra pwot, mindjart beirom ehhez.

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 18, 2020, 18:38:08
Próbálta már valaki ezt a Daily Bankroll Builder versenyt? 111$ garantált, de nem működik a jelszó, amit a honlapon írnak. Egy óra múlva kezdődik, és 21 játékosnak már sikerült valahogy nevezni. A chatet meg én se találom sehol...

Nekem működött,ami az oldalon van feltüntetve. (a fővárosunk neve) ;)

Szal ugyanaz mint a freerollra? Nem emlékszem és ne is találtam meg most a neten.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 18, 2020, 19:07:07
Szal ugyanaz mint a freerollra? Nem emlékszem és ne is találtam meg most a neten.

Bocs,azt hittem arra gondoltál.  :bash:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 18, 2020, 18:59:29
Hu, nekem is egyszer bajom volt a jelszoval, nem az volt amit a honalpon irtak, chat nem segitett. Neten kerestem ra pwot, mindjart beirom ehhez.

Nekem eszembe se jutott rákeresni  :D  Viszont találtam egy bolgár oldalon jelszót, és az működött: 34567

Ha a 222 dollárosra gondolsz,arra Sateliten keresztül lehet bejutni. 19:30-kor kezdődik.  10 cent nevezés

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 18, 2020, 19:10:30
Nekem eszembe se jutott rákeresni  :D  Viszont találtam egy bolgár oldalon jelszót, és az működött: 34567


Igen az az, én is ott találtam, de most nem találtam meg.


Runin, a kvalifikációs versenyre gondoltam.


Amúgy amikor egyszer játszottam a rebuyig borzasztó játék volt.. Minden körben allin és rebuyok.. :D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 18, 2020, 19:19:44
Amúgy amikor egyszer játszottam a rebuyig borzasztó játék volt.. Minden körben allin és rebuyok.. :D

Ajaj  :D  mondjuk a minimális nevezési díj, és a játékos/garantált nyeremény alapján nem csodálom, de az valóban undorító szórakozás.

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 18, 2020, 19:22:03
Ajaj  :D  mondjuk a minimális nevezési díj, és a játékos/garantált nyeremény alapján nem csodálom, de az valóban undorító szórakozás.
Ahogy nézem még ha megy is az all-inezés orrvérzésig 50000 zsetonról 6 perces vak emeléssel annyira nem vészes(nem a legjobb ez tény),legközelebb benevezek azután majd beszámolok.

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 18, 2020, 19:22:03
Ajaj  :D  mondjuk a minimális nevezési díj, és a játékos/garantált nyeremény alapján nem csodálom, de az valóban undorító szórakozás.

Ez nem szórakozás,ennek ez a lényege,hogy stack-et kell építeni. Rebuy után pedig jöhet a játék sok-sok zsetonnal. :D

Idézetet írta: runin Dátum július 18, 2020, 19:13:31
Ha a 222 dollárosra gondolsz,arra Sateliten keresztül lehet bejutni. 19:30-kor kezdődik.  10 cent nevezés
de a Daily bankrollra lehet nevezni minden nap csak Satellite ticketes
Verseny:   111$-os napi Bankroll Builder HU
Nyereményalap:   Garantált 111$ & a legjobb 5 játékos kap egy tikettet* a heti döntőre
Időpont:   minden nap 20:30 órától (késői regisztráció 21:00-ig)
Buy-in:   0,10$ és 0,10$ korlátlan rebuy & add-on
Jelszó:   333
Kezdő zsetonok:   50 000
Vakszintek:   6 perc, kezdés 250/500-zal

Idézetet írta: Powell Dátum július 18, 2020, 20:45:04
Ahogy nézem még ha megy is az all-inezés orrvérzésig 50000 zsetonról 6 perces vak emeléssel annyira nem vészes(nem a legjobb ez tény),legközelebb benevezek azután majd beszámolok.

Én játszok most, és valóban sok volt az allinezés, és valahogy a kezdő zseton duplájáig lehetett rebuyolni, plusz van még egy add-on, úgyhogy most másfél óra játék után még mindig vagyunk 61-ből 46-an. És a sok hozzáadott pénz miatt sehol sincs a vak az átlag stackhez képest, úgyhogy hosszadalmasabb a játék, mint mondjuk a 250$-os napi freerollon.