Bwin Póker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ma is van egy hungary freeroll, meg most 7kor is sima free, ezekre honnan lehet szerezni jelszavakat?  :angel:

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 06, 2021, 18:58:54
ma is van egy hungary freeroll, meg most 7kor is sima free, ezekre honnan lehet szerezni jelszavakat?  :angel:

7től van bolgár, 8-tól meg magyar freeroll, a jelszavak a fővárosok  :)   minden nap van egyébként

Sziasztok!

Nem tudná valaki átküldeni a TELETIPP HU bwin freeroll jelszót?

Köszi

Igaza volt itt valakinek a bankroll builder versenyt illetően. Tényleg sokáig tart, ahhoz képest, hogy csak 65-en voltunk. A magyaron mondjuk jobban álltam másfél óra elteltével, mégis ezt sikerült behúzni 4 óra 5 perc játék után. Egy beszállóval plusz egy add on-nal azonban meg lehet csinálni.

Ma olyan történt itt,mint eddig soha. @Mido9292 és @Szigo is ült velem egy asztalon.
Utolsó szünet, jöhet a végjáték. Megjegyzem Szigo jobban elengedi magát a tippek tekintetében. Pokeren nagyon feszes. :D Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Tegnap este hét órától holnap este hét óráig minden órában freeroll van. Nekem szerencsére sikerült most a 22 órait behúzni. A "kulcspartit" is kirakom.  :great:
810 emberből még eddig nem nyertem soha.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 18, 2022, 01:31:54Tegnap este hét órától holnap este hét óráig minden órában freeroll van. Nekem szerencsére sikerült most a 22 órait behúzni. A "kulcspartit" is kirakom.  :great:
810 emberből még eddig nem nyertem soha.

Nekem is sikerült egyet ma behúzni, de úgy látom, te jobban jártál, mert nekem már p$-ban adták a nyereményt, ami nem is adódott hozzá a rendes egyenleghez, hanem külön számolják. Gondolom, csak pókerre lehet használni  :D

Idézetet írta: Carpeks Dátum szeptember 24, 2022, 00:57:18Nekem is sikerült egyet ma behúzni, de úgy látom, te jobban jártál, mert nekem már p$-ban adták a nyereményt, ami nem is adódott hozzá a rendes egyenleghez, hanem külön számolják. Gondolom, csak pókerre lehet használni  :D

Tegnap nyertem két 25 dollárosat napközben. Már akkor is abban adták.

15 órától lesz egy Poker Ace nevű freeroll. Nem tudja valaki esetleg a jelszót? Köszi, ha igen!

Sziasztok!
Nekem nincs a 20 órakor kezdődő 250 dolláros Magyar freeroll...  :( 
Csak a 18 órai meg asszem 22 órai bulgár freeroll. Ez is "pofára" megy,mint a promóciók vagy nem jó helyen keresem?  ;D

#55 október 26, 2022, 19:27:15, Carpeks
Idézetet írta: Zsoca Dátum október 26, 2022, 17:14:30Sziasztok!
Nekem nincs a 20 órakor kezdődő 250 dolláros Magyar freeroll...  :( 
Csak a 18 órai meg asszem 22 órai bulgár freeroll. Ez is "pofára" megy,mint a promóciók vagy nem jó helyen keresem?  ;D

Eddig nem pofára ment, de most az appban én sem látom a mai magyar freerollt, pedig regisztrálva vagyok rá. Majd ha hazaértem, megnézem gépen is. 22 órai bolgár freeroll szerintem eddig se volt, és most sincs. A 19 órait látom.

Update: a pókerkliensben látszik minden rendesen. Bolgár freerollok 19-től, magyarok 20-tól.

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 26, 2022, 17:41:35Eddig nem pofára ment, de most az appban én sem látom a mai magyar freerollt, pedig regisztrálva vagyok rá. Majd ha hazaértem, megnézem gépen is. 22 órai bolgár freeroll szerintem eddig se volt, és most sincs. A 19 órait látom.

Update: a pókerkliensben látszik minden rendesen. Bolgár freerollok 19-től, magyarok 20-tól.

Nekem ezek vannak.
Írtam az ügyfélszolgálatnak de csak a szokásos szöveg,töröljem majd telepítsem újra az app-ot Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: Zsoca Dátum október 28, 2022, 16:09:38Nekem ezek vannak.
Írtam az ügyfélszolgálatnak de csak a szokásos szöveg,töröljem majd telepítsem újra az app-ot Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.
A jobb felső sarokban van a mobil kliensben egy tölcsér alakú szimbólum ott tudsz a versenyeket szűrni.Pipáld ki a freerollokat,és a korlátozottat is és akkor fogod látni majd a magyar versenyeket is

Idézetet írta: szalist Dátum október 29, 2022, 00:13:39A jobb felső sarokban van a mobil kliensben egy tölcsér alakú szimbólum ott tudsz a versenyeket szűrni.Pipáld ki a freerollokat,és a korlátozottat is és akkor fogod látni majd a magyar versenyeket is
Köszönöm a segítséget, most már látom a magyar versenyt is!  :beerchug:

Idézetet írta: Zsoca Dátum október 29, 2022, 06:29:00Köszönöm a segítséget, most már látom a magyar versenyt is!  :beerchug:
Szívesen..Ha sokat nyersz a magyaron igyál az egészségemre egy sört :cya: