Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: zoly7 Dátum április 01, 2012, 13:04:59
érdeklödnék,mert elsö lettem a márciusi szelvények kitöltésében a sportingbet-nél és ilyenkor mit kap az ember pénzt jutalmat vagy valami mást?

A kérdésedet rossz témában írtad.

Az SfTotó játéknak külön téma van nyitva itt:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?board=77.0

Ha valóban te nyerted a játékot, s teljesítetted a követelményeket, akkor egy 15.000 Forintos bónuszban részesülsz, amelyet a Sportingbet számládon fogsz majd találni.

Üdv Milán !

Bocs, hogy ezen az oldalon írok de nem tudom melyiken kéne.
Az új - angol nyelvű - oldalon beregisztráltam és játszom.
Érdeklődnék, hogy ott nem kell megadni az azonosítókat - pl. skrill cím - ha esetleg, netán tán, talán nyernék ?

Amúgy jó kezdeményezés, kíváncsi leszek, hogy fogadják a nem honfitársaink.
Hajrá, csak így tovább !

csungi

Közeledünk nagyon a 10.000-dik Fórumtaghoz!

Szóljatok barátaitoknak, ismerőseiteknek! Legyen közülük valaki a 10.000-dik fórumtag!

Üdvözöljük szeretettel a 10.000-dik Fórumtagunkat, Canesten-t!!!

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum június 05, 2012, 13:48:12
Üdvözöljük szeretettel a 10.000-dik Fórumtagunkat, Canesten-t!!!

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Aki úgy gyilkolja majd a fogadóirodákat, mint a kenőcs a gombát...  :D

Hehe Köszönöm szépen! :)  ;)

Hello ! Ha én holnap a betclicnél 11ezret fölteszek és mivel ez lenne az első fogadásom akkor ha megteszek 2meccset kombinalt fogadasként akkor pl odds 2.68 és 11ezerből lehetne 29ezer körül akkor ha ezt én megnyerem mennyi idő alatt tudjak nekem ezt kiutalni ? otp junior master cardom van  :D

Jövő hét közepe előtt nem hinném, hogy hozzád érne, hétvégén nem utalnak a bankok. De ezt a Betclic fórumban kellene folytatni.

Kopp-kopp...újra itt!  ;D

Nem zabált fel a cápa, nem zuhant le a repülő, de még merénylet közelében sem voltam szerencsére.

Most következik egy "visszarázódó" hétvége, majd hétfőtől harcba szállunk teljes gőzzel, hisz nyakunkon az Olimpia.

Még mielőtt érkeznének a nyereményekkel kapcsolatos kérdések, szeretném elmondani, hogy a nyertesek listái sajnos még nálam vannak (annak következtében, hogy sokan nem küldték idejében az azonosítókat), de hamarosan intézkedem, s remélem, hogy még az Olimpia előtt a számlákon lesznek a bónuszok.

Az EB ajándéktárgyakat nyerőknek pedig üzenem, hogy hamarosan velük is felveszem a kapcsolatot, a nyeremények utalásáért.

Kellemes, s zöld fogadásokban gazdag hétvégét kívánok.

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Jó ez az oldal.  :) Milyen hamar írják jóvá betfair játék virtuális nyereményét?

Idézetet írta: fognyer Dátum július 21, 2012, 07:23:41
Jó ez az oldal.  :) Milyen hamar írják jóvá betfair játék virtuális nyereményét?

Jó ez az oldal  :D fail  :D és a nyereményem  ;D ;D ;D

Idézetet írta: fognyer Dátum július 21, 2012, 07:23:41
Jó ez az oldal.  :) Milyen hamar írják jóvá betfair játék virtuális nyereményét?

A virtuális nyeremény már jóvá van írva, csak oda kell képzelned :D

Idézetet írta: fognyer Dátum július 21, 2012, 07:23:41
Jó ez az oldal.  :) Milyen hamar írják jóvá betfair játék virtuális nyereményét?

Pontosabban a Betfair Ligára gondolsz? Ott napi szinten vannak feldolgozva a tippek.

Várjuuuk! :( ;) :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum július 21, 2012, 00:59:47
Kopp-kopp...újra itt!  ;D

Nem zabált fel a cápa, nem zuhant le a repülő, de még merénylet közelében sem voltam szerencsére.

Most következik egy "visszarázódó" hétvége, majd hétfőtől harcba szállunk teljes gőzzel, hisz nyakunkon az Olimpia.

Még mielőtt érkeznének a nyereményekkel kapcsolatos kérdések, szeretném elmondani, hogy a nyertesek listái sajnos még nálam vannak (annak következtében, hogy sokan nem küldték idejében az azonosítókat), de hamarosan intézkedem, s remélem, hogy még az Olimpia előtt a számlákon lesznek a bónuszok.

Az EB ajándéktárgyakat nyerőknek pedig üzenem, hogy hamarosan velük is felveszem a kapcsolatot, a nyeremények utalásáért.

Kellemes, s zöld fogadásokban gazdag hétvégét kívánok.

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Üdv!
Remélem jó helyen teszem fel a kérdésem. :)
A hozzászólásokat hol lehet utólag szerkeszteni/módosítani ? Én lehetek a béna mert nem találok ilyen lehetőséget... :) Vagy nem is lehet?
Üdv,
Szurki