Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: riverside Dátum szeptember 02, 2014, 10:43:14
A kérdésem természetesen holt hülye, de ezt a főoldalról el lehet majd érni?

Elérhető jelenleg is, jobb oldali menü: "Segédeszközök --> Online közvetítés", illetve jobb oldalt a játék támogatói alatt van egy TV, ott pedig kattintani kell a "Teljes programra".

A mai nap folyamán felkerült "Sound" második bundával foglalkozó cikke:

Bunda a sportfogadásban II.

Köszönjük neki!  :beerchug:

Egy újabb cikk jelent meg weboldalunkon, Tibor Krenács tollából:

A sportfogadás tízparancsolata

Kellemes olvasást, s köszönjük Tibornak.  :beerchug:

Kedves fórumtársak,

Úgy gondolom, hogy itt az idő, hogy felhívjam figyelmeteket újra, hogy a személyes sértegetés szigorúan tilos ezen a fórumon.

Aki ezzel nem ért egyet, vagy nem felel meg az elveinek, akkor annak ajánljuk, hogy keressen más fórumot. Nekünk nincs rá szükségünk.

Továbbá, az általunk ajánlott fogadóirodáknak nyitottunk egy-egy "Infó" témát, ahol kérdéseket tehettek fel az illető irodával kapcsolatban, viszont ezen témákat amennyiben lehetséges ne módosítsuk át a személyes frusztrációink kifejezésének helyévé. Ezt most a bónuszokra értem.
A fogadóirodák időközönként bónuszokkal jelentkeznek, s van olyan, amely csak személyre szabott, s nem küldenek mindenkinek.
Attól mert valaki leírja "n"-szer, hogy nem kapott, nem azt jelenti, hogy valamely fogadóiroda képviselője egyből "megdobja" őt egy bónusszal.

Ne felejtsétek, hogy a bónusz, az csak egy ajándék, mely által egy adott fogadóiroda motiválja a játékosait, hogy nála játsszanak, de nem jelenti azt, hogy ez egy feneketlen kút.
Sőt, az sem igaz, hogy amennyiben sokat fizetsz be, akkor megdobnak bónuszokkal. Általában azok kapnak, akik már egy ideje nem játszottak, de ez sem törvény.

Szóval, hölgyeim és uraim, a sportfogadást finanszírozni saját zsebből kell! Kevés az az ember, aki enélkül is tevékenykedik ezen a területen.

Nem utolsó sorban, a sportfogadás egy szórakozási tevékenység! Aki ezt nem érti, az téves úton jár.

Nem tudom szokta-e nézni rajtam kívül valaki a statisztikákat itt az oldalon, mert abból kiderül, hogy az eddig eltelt majdnem 10 év alatt az idén regisztráltak a legtöbben a Fórum-ra.  :great:  Sőt, júniusban a foci VB idején valami brutálisan sokan jöttek új tagok. (Biztos nem a szuper nyeremények miatt. :))  Jó érzés, hogy fejlődik a közösség.

Szeretném kérni, hogy csináljátok meg majd az Adományozás 2015 topicot, (Skrill cím, OTP számlaszám, stb.) ahová lehetne jelezni ha valaki küld pénzt és ahová a rászorulókat is lehetne beírni.

Még egy ötlet. Április-ban lesz 10 éves az SPF, lehetne valami szuper szülinapi játék és akik az első évben regisztráltak és még mindig aktívak, kaphatnának valami jutalmat. Pl.: Törzsgárda-jelvény.  :)

Láttátok a legujabbb regisztrált tagot? Csak nem Filkor Attila az Avellino-ból? ;D ;D ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 31, 2014, 15:11:01
Nem tudom szokta-e nézni rajtam kívül valaki a statisztikákat itt az oldalon, mert abból kiderül, hogy az eddig eltelt majdnem 10 év alatt az idén regisztráltak a legtöbben a Fórum-ra.  :great:  Sőt, júniusban a foci VB idején valami brutálisan sokan jöttek új tagok. (Biztos nem a szuper nyeremények miatt. :))  Jó érzés, hogy fejlődik a közösség.

Szeretném kérni, hogy csináljátok meg majd az Adományozás 2015 topicot, (Skrill cím, OTP számlaszám, stb.) ahová lehetne jelezni ha valaki küld pénzt és ahová a rászorulókat is lehetne beírni.

Még egy ötlet. Április-ban lesz 10 éves az SPF, lehetne valami szuper szülinapi játék és akik az első évben regisztráltak és még mindig aktívak, kaphatnának valami jutalmat. Pl.: Törzsgárda-jelvény.  :)

Hatalmas élmény látni a fejlődést, főleg úgy, hogy én még emlékszem, amikor csak én és vmlinuz voltunk a fórum egyedüli regisztráltjai.  ;)

Hamarosan elindítom az adományozás részleget is, illetve a 10 éves születésnapra is hamarosan megkezdjük a felkészülést. Jöhettek ötletekkel.  :ok:

Égbekiállt a 10 éves fórumtalálkozó!!!

Csak érjek rá, baromira rajt lennék.

Üdv.: Sound

A mai nap folyamán kizártuk a fórumról a következő felhasználókkal rendelkező személyt: vivike, irriducibili81, pacsniii

Az ok egyben egyszerű, meg összetett is: az illető több felhasználóval játszott versenyeinken, s már egy jó ideje követtük, mert voltak gyanús dolgok tevékenységei során.
Taktikusan játszott, hisz az IP cím soha nem egyezett, viszont lebukott máshol (hogy hogyan az nem nyilvános, nehogy ötleteket adjunk másoknak).

Korábban egyébként ezen felhasználókat is használta (melyeket korábban már kitiltottunk): zvone81, djokernole, mania87

Továbbra is felhívjuk a figyelmet, hogy csak egyetlen egy felhasználóval szerepeljetek a játékokban, s így el tudjátok kerülni a kellemetlenségeket.

Fair play!  :topbet_125:

Új pont a fórum szabályzatában:

1.3.5 Csalás vs. tiszta játék (fair play)

A fórumon szigorúan tilos olyan javaslatokat írni, mely által valakit arra késztettünk, hogy csaljon, pontosabban, hogy több számlával szerepeljen egy adott fogadóirodánál, bármi is legyen a cél. Hasonló bejegyzés a fórumról való kitiltáshoz vezet.

Ez a szabálypont ettől a pillanattól érvényes. Aki ezzel nem ért egyet, az igényelheti privátban a felhasználójának végleges törlését a fórumról.

Az alábbi cikkben infografikát találtok, mely azt mutatja be, hogy hogyan vált 20 év alatt komoly, 74 milliárd dolláros iparággá az online sportfogadás. (forrás: www.fortunaweb.hu)

Az online sportfogadás története

:great:



Az előrejelzések szerint az idei április esős, felhős, s eléggé hideg is lesz, ami egyáltalán nem jó hír, ezt viszont kompenzálja a weboldalunk meteorológusaitól érkezett információ, mely szerint a Sportfogadas.org-on pénzeső várható.

Nem, ez nem április 1-i tréfa! Többször is rákérdeztünk, s valóban ezt garantálják. Az előrejelzések szerint több, mint 300.000 forint kerül kiosztásra, pénznyeremény illetve sportfogadás bónusz formájában.Tekintsük tehát meg az áprilisi előrejelzésüket.

Nem igazán tudtam, hogy hova illene ez a hozzászólás, de a lényeg, hogy gratulálok az oldal mobil verziójához ;) Elsőre picit szokatlan, de sokkal kezelhetőbb így minden szerintem.  Köszönjük!


Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha egy napló az archívumba került, de megint elkezdtem vezetni akkor azt vissza tudom-e helyezni az aktuális naplók közé?