Október 21, 2021, 11:03:35 am CEST

Szerző Téma: SPF Kupa Infó  (Megtekintve 65309 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Elérhető Őrült Király

Re:SPF Kupa Infó
« Válasz #645 Dátum: Május 28, 2021, 09:47:46 am CEST »
Azt hiszem, az utolsó tippem a negyeddöntőben hibásan lett kiértékelve, kérem nézzetek már utána. A Marsh-C. Monk darts meccsről van szó.

Nem elérhető Admin

« Válasz #646 Dátum: Május 29, 2021, 07:00:17 am CEST »
Elméletileg ezeket az online darts fogadási lehetőségeket kivettük a kínálatból, de úgy látszik nem a leghatékonyabb a "tiltás".

Személyesen nem javaslom, hogy ezekre tippeljetek a fenti kellemetlenségek miatt. Rengeteg tippet kell feldolgozni, emberünk teszi is a dolgát sokszor brutál dolgokat keresvén, de azért ne várjuk el azt tőle, hogy még videókat is nézegessen, s kutassa az eredményeket ilyen módon is.

A feldolgozás jelen esetben valóban téves volt, viszont mivel a továbbjutó játékos már tippelt a jelentés pillanatában (vagy akár bárki is a továbbjutók közül), ezért a folyamat visszafordíthatatlan.

@Őrült Király - fájdalomdíjat (5000 forint Skrillen keresztül) tudunk felajánlani ha elfogadod.

Elérhető Őrült Király

« Válasz #647 Dátum: Május 29, 2021, 10:31:01 am CEST »
Megértem még ha a továbbjutásom is múlott rajta. Statisztikát a verseny hivatalos oldalán sem találtam, ezért linkeltem be a videót a bizonyítás érdekében. Egyébként az unibet és a bet365 kínálatában benne volt az opció, utóbbi eredmények menüpontjából lőttem a screenshot -ot. A felajánlást természetesen elfogadom.

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #648 Dátum: Június 09, 2021, 22:44:29 pm CEST »
@SPF Admin !

Június 5.-n elmaradt az Ausztrália U21-Szaúd-Arábia U23 barátságos labdarúgó mérkőzés, amire tippeltem. A tipp mégis push a kiértékelésben, nem pedig törölt, így nem írtódott jóvá a tétem.
Kérem ezt javítsátok. Köszönöm

Nem elérhető Admin

« Válasz #649 Dátum: Június 10, 2021, 08:51:01 am CEST »
@SPF Admin !

Június 5.-n elmaradt az Ausztrália U21-Szaúd-Arábia U23 barátságos labdarúgó mérkőzés, amire tippeltem. A tipp mégis push a kiértékelésben, nem pedig törölt, így nem írtódott jóvá a tétem.
Kérem ezt javítsátok. Köszönöm

A hasonló szituációkban mindig is "push"-ként voltak feldolgozva.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Admin

« Válasz #650 Dátum: Június 21, 2021, 11:42:38 am CEST »
Elindult a júniusi rájátszás! Sok sikert a legjobb16-ban szereplőknek!  :beerchug:

Nem elérhető Admin

« Válasz #651 Dátum: Július 24, 2021, 12:42:08 pm CEST »
Az SPF Kupában mostantól egy jó pár olimpiai eseményre is tudtok tippelni!

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #651 Dátum: Július 24, 2021, 12:42:08 pm CEST »

Nem elérhető hillandkimi

« Válasz #652 Dátum: Augusztus 25, 2021, 10:13:07 am CEST »
Miért estem ki spf kupából ? Holott  szeleikusz 0 zott , illetve ő Greipool másik nickje is.. nem értem ! Válaszok előre is köszönöm ! Jó már látom... Csak 4 tippet adtam..  kár mert végig dolgoztam.. tegnap
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 25, 2021, 10:18:13 am CEST írta hillandkimi »

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #653 Dátum: Augusztus 30, 2021, 11:39:26 am CEST »
Sziasztok! Kupában a fogadások már kiértékelve, de a döntő párosítása még nincs kiírva, így nem lehet fogadni @Admin .
Köszönöm!

Nem elérhető Admin

« Válasz #654 Dátum: Augusztus 30, 2021, 11:43:18 am CEST »
Sziasztok! Kupában a fogadások már kiértékelve, de a döntő párosítása még nincs kiírva, így nem lehet fogadni @Admin .
Köszönöm!

Forma1-es tippek nem voltak kiértékelve, ezért nem indult korábban.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #655 Dátum: Szeptember 21, 2021, 09:09:06 am CEST »
Hmm.. valami gebasz van nálam... Bejutottam a nyolcaddöntőbe a hónapban, kaptam is róla értesítést, meg hogy 5.000 egységem van stb... Tegnap gyors meg is tettem az első két nyolcaddöntős tippemet, de most nem látom sehol, hogy hogy állunk, illetve nem látom magam az ágrajzon sem...  :o :o :o Azt hiszem 12. vagy 14. helyen jutottam be. Mi történt?  ???

Nem elérhető Admin

« Válasz #656 Dátum: Szeptember 21, 2021, 11:03:00 am CEST »
Hmm.. valami gebasz van nálam... Bejutottam a nyolcaddöntőbe a hónapban, kaptam is róla értesítést, meg hogy 5.000 egységem van stb... Tegnap gyors meg is tettem az első két nyolcaddöntős tippemet, de most nem látom sehol, hogy hogy állunk, illetve nem látom magam az ágrajzon sem...  :o :o :o Azt hiszem 12. vagy 14. helyen jutottam be. Mi történt?  ???

A selejtező szeptember 20. 23:59-kor ért véget, a kiesési szakasz pedig MA kezdődött.

Volt némi félreértés, és azért történhetett meg az, hogy a tegnap értesítést kaptál a play-off kezdetéről. Emiatt elnézést kérünk.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #657 Dátum: Szeptember 21, 2021, 14:34:37 pm CEST »
A selejtező szeptember 20. 23:59-kor ért véget, a kiesési szakasz pedig MA kezdődött.

Volt némi félreértés, és azért történhetett meg az, hogy a tegnap értesítést kaptál a play-off kezdetéről. Emiatt elnézést kérünk.

Na basszus... kár érte, pedig akkor azért máshogy játszok, ha tudom, hogy még nincs vége az alapszakasznak, megvárom azt az egy napot, vagy tolok egy tutista tippet...  :D

Ezt amúgy lehet valahol látni, hogy meddig tart az alapszakasz? Mert nézem a szabályzatot, és lehet, hogy felületes vagyok, de nem látom sehol... Ha nincs, akkor bele lehetne tenni!?  :) Csak, hogy máskor ne fussak ekkora lukra...  ;D

Nem elérhető Várda64

« Válasz #658 Dátum: Szeptember 21, 2021, 15:10:56 pm CEST »
Na basszus... kár érte, pedig akkor azért máshogy játszok, ha tudom, hogy még nincs vége az alapszakasznak, megvárom azt az egy napot, vagy tolok egy tutista tippet...  :D

Ezt amúgy lehet valahol látni, hogy meddig tart az alapszakasz? Mert nézem a szabályzatot, és lehet, hogy felületes vagyok, de nem látom sehol... Ha nincs, akkor bele lehetne tenni!?  :) Csak, hogy máskor ne fussak ekkora lukra...  ;D

Ahol a tippeket kell tenni a bal felső sarokban látod.

Egyébként elnézést kérek mindenkitől, mert véletlenül én adtam a téves infót a play off indítóinak. Az igaz, hogy 20-ig tartott az alapszakasz, de 20-a éjfélig és én ezt néztem be.

Nem elérhető Admin

« Válasz #659 Dátum: Szeptember 22, 2021, 08:55:49 am CEST »
@zsivany20

Csatolt képen, hogy hol találod az aktuális fordulót (desktop és mobil).
« Utoljára szerkesztve: Szeptember 22, 2021, 08:58:39 am CEST írta Admin »

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #659 Dátum: Szeptember 22, 2021, 08:55:49 am CEST »