SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jégkorong kimaradt a játékból, estére bekerül.

Ebben a kupában meddig tart az "alapszakasz" ?

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 13, 2011, 21:52:02
Ebben a kupában meddig tart az "alapszakasz" ?

Változó, aktuális hónap 20,21...

Fontos információ:

Holnaptól, december 1-től, az SPF Kupa szponzora megváltozik. Ezúttal a nyereményeket a [fw]FortunaWines[/fw] számlára fogjátok kapni.

A nyeremények a következőek lesznek:

Győztes: 30 eurós [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
Döntős: 20 eurós [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
Elődöntősök: 15 eurós [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
Negyeddöntősök: 5 eurós [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

A játék selejtezőiben bárki szerepelhet, de a rájátszásba, csak azon személyek juthatnak be, akiknek van Fortunawines számlájuk.

Ezen kívül az aktuális hónap 15-ig fel kell tölteni egy fogadást bizonyító képet, amelyet a [fw]FortunaWinnél[/fw] tettetek.

A nyereményeket bónusz formájában kapjátok a játék befejeződése után, s igénylés előtt egyszer kell megforgatni minimum 1.50-es szorzón.

További sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Kedves SPF Kupa játékosok,

Ne felejtsétek, hogy decembertől az SPF Kupa szponzora a [fw]Fortunawin[/fw], s a nyereményekben csak azon játékosok részesülhetnek, akiknek van Fortunawines számlájuk, s az aktuális hónapban tettek egy fogadást, majd a fogadást bizonyító képet feltöltik december 15-ig!

Csak azon játékosok szerepelhetnek a rájátszásban, akik ezt megtették!

Sziasztok!!!

Lehet tudni miért változott a szponzor?
A 22613 tippemet Genk-Lev.3.5 alatt meg tudjátok nézni ?

                                 Köszi

Idézetet írta: baluk58 Dátum december 07, 2011, 19:50:20
Sziasztok!!!

Lehet tudni miért változott a szponzor?
A 22613 tippemet Genk-Lev.3.5 alatt meg tudjátok nézni ?

                                 Köszi

Közös döntés született, s amúgy is a bwines szponzorizáció körülményes volt, mert ők nem voltak hajlandóak direkt számlára fizetni.

A tipped javítottam.

Csak nem akarok valami kis hiba miatt lemaradni az esetleges nyereményről szóval annyit kérdeznék, hogy a fortunawin azonosító ugye a felhasználónév?

Idézetet írta: Lufu Dátum december 09, 2011, 20:47:42
Csak nem akarok valami kis hiba miatt lemaradni az esetleges nyereményről szóval annyit kérdeznék, hogy a fortunawin azonosító ugye a felhasználónév?

Igen.

Sziasztok!

Ugye egy szelvényt kell megtenni a nyeremény átvételéhez, de én azt a szelvényt egy kuponnal tettem meg, nem fizettem be.
Szóval inkább szólok előre, mert  nem szeretnék egy ilyen dolog miatt megfosztani senkit 16 közé jutás lehetőségétől. Illetve ha így is megfelel akkor várom a Rájátszást.

Köszönöm válaszotok!  :great:
:cya:

Idézetet írta: Horusz1987 Dátum december 21, 2011, 11:01:13
Sziasztok!

Ugye egy szelvényt kell megtenni a nyeremény átvételéhez, de én azt a szelvényt egy kuponnal tettem meg, nem fizettem be.
Szóval inkább szólok előre, mert  nem szeretnék egy ilyen dolog miatt megfosztani senkit 16 közé jutás lehetőségétől. Illetve ha így is megfelel akkor várom a Rájátszást.

Köszönöm válaszotok!  :great:
:cya:

Várhatód a rájátszást.

Idézetet írta: Milan Dátum december 21, 2011, 12:29:52
Várhatód a rájátszást.

Köszönöm Milan, a gyors választ!  :)

Sziasztok!
Érdekelt vagyok a mostani rájátszásban, ezáltal nézegettem a többiek már kiértékelt tippjeit, mikor megláttam, hogy Pisti1987 25-én 5 tippet is rakott. Ezek szerint most már több, mint 3 tippet is lehet tenni egy nap folyamán?
Válaszokat előre is köszönöm, mert akkor máshogy okoskodok ma este! :))

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum január 27, 2012, 16:30:39
Sziasztok!
Érdekelt vagyok a mostani rájátszásban, ezáltal nézegettem a többiek már kiértékelt tippjeit, mikor megláttam, hogy Pisti1987 25-én 5 tippet is rakott. Ezek szerint most már több, mint 3 tippet is lehet tenni egy nap folyamán?
Válaszokat előre is köszönöm, mert akkor máshogy okoskodok ma este! :))

Szia!

Olvastad a szabályzatot? Itt mindent megtalálsz: http://www.sportfogadas.org/kupa-szabalyzat

Üdv,

csacsa

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 27, 2012, 16:35:12
Szia!

Olvastad a szabályzatot? Itt mindent megtalálsz: http://www.sportfogadas.org/kupa-szabalyzat

Üdv,

csacsa

Szia!
Először is köszönöm a válaszodat, de természetesen olvastam a szabályzatot!
"Naponta egy játékos maximum 3 tippet tehet"
Ezen kívül mást nem találtam, arra vonatkozóan, hogy hány fogadást lehet tenni. Ezért is tartottam furcsának, hogy valakinek több tippje van egy napra! Nem értem, hogy ez hogy lehet, mert nekem automatikusan nem is engedett negyedik tippet tenni egy adott napon!