SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Stavros01 Dátum július 24, 2012, 12:56:29
Szóval akkor mégis csak két nap lesz a nyolcaddöntő?Nem is értettem tegnap mert a szabályzatban 3 nap van írva!
Akkor már csak arra lennék kíváncsi,hogy így minimum hány tippet kell tenni a nyolcaddöntőben?


Ööö...hogy is mondjam? Ugyanannyit... :)

Idézetet írta: Stavros01 Dátum július 24, 2012, 12:56:29
Szóval akkor mégis csak két nap lesz a nyolcaddöntő?Nem is értettem tegnap mert a szabályzatban 3 nap van írva!
Akkor már csak arra lennék kíváncsi,hogy így minimum hány tippet kell tenni a nyolcaddöntőben?

Hogy ne keverjük annyit a szart:

SPF Kupa, Nyolcaddöntő: [2012.07.22 0:00 -> 2012.07.24 23:59]

Sok sikert!

ID 38659 tippem még nincs kiértékelve, erről szeretnék érdeklődni. Ez most nyert, vesztett, vagy halasztották.
Igazándiból nem értek a baseballhoz, nem is tudom, hogy miért tettem meg :)
Trenton Thunder vs Reading Phillies

köszi

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 15, 2012, 10:57:52
ID 38659 tippem még nincs kiértékelve, erről szeretnék érdeklődni. Ez most nyert, vesztett, vagy halasztották.
Igazándiból nem értek a baseballhoz, nem is tudom, hogy miért tettem meg :)
Trenton Thunder vs Reading Phillies

köszi

Feldolgoztam.  ;)


Sziasztok,
Az SPF Kupa oldal nem működik, nem enged tippet tenni. Megnéznétek.
Köszönöm

Idézetet írta: sipull Dátum augusztus 28, 2012, 14:59:53
Sziasztok,
Az SPF Kupa oldal nem működik, nem enged tippet tenni. Megnéznétek.
Köszönöm

Ment, csak még volt egy függő tipp. Most már lehetséges a tippelés.  ;)

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ugyan még ebben a kupában nem indultam, de eddig a hasonló játékokon mindig az otthoni gépemen játszottam! (azon is regisztráltam ide) Bekavar-e ha egyszer az albérleti gépemen, egyszer otthon teszem meg a tippemet? Nem tudom pontosan, hogy ez az IP alapjáni kizárás mit takar! Kizárást meg nem szeretnék

Lerövidítve a kérdés: Számít-e a számítógép és lehet-e több gépről játszani! (természetesen ez az egy felhasználó nevem van)

Idézetet írta: midi Dátum szeptember 04, 2012, 16:16:16
Lerövidítve a kérdés: Számít-e a számítógép és lehet-e több gépről játszani! (természetesen ez az egy felhasználó nevem van)

Lehet.  ;)


Sziasztok!
Ha valami veletlen folytan nyernek az SPF Kupaban, es a fortunawinen pedig jelenleg van elo bonuszom (befizetesi bonusz), akkor megkapnam ezt a nyeremenyt vagy nem?

Idézetet írta: pecsigergo Dátum szeptember 22, 2012, 14:24:11
Sziasztok!
Ha valami veletlen folytan nyernek az SPF Kupaban, es a fortunawinen pedig jelenleg van elo bonuszom (befizetesi bonusz), akkor megkapnam ezt a nyeremenyt vagy nem?

Meg, a kettő nem üti egymást.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 22, 2012, 14:29:41
Meg, a kettő nem üti egymást.

Koszonom szepen a gyors valaszt!

Idézetet írta: pecsigergo Dátum szeptember 22, 2012, 14:24:11
Sziasztok!
Ha valami veletlen folytan nyernek az SPF Kupaban, es a fortunawinen pedig jelenleg van elo bonuszom (befizetesi bonusz), akkor megkapnam ezt a nyeremenyt vagy nem?

Márpedig fogsz mivel, 5/0 mérleggel 0 pontal végeztem a nyolcaddöntben! ;D ;D :great:

Sziasztok!

Új vagyok még itt. Az azonosítóknál nem látom a Fortunawint, viszont látom a bwint. Már regisztráltam a Fortunawinnél. Mit kell még tennem, hogy minden szabályszerűen menjen az SPF kupában? Nem akarom elbukni ezt a jó helyezést  :)