SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 20, 2012, 12:29:55
Ha megnézed az elmúlt hónapok ranglistáit és azt, hogy utána kik voltak a rájátszásban, láthatod, hogy még a 26. hely környéke is playoffot ér általában.
A 16-os "rajtszámmal" playoffozó alapszakasz helyezését elég megnézni.

Egyébként 15-e után már lehetne publikus, hogy kik töltöttek fel képet, csak ez plusz munka lenne Milanéknak, hogy átnézzék az összes feltöltést már akkor. (a rájátszás előtt elég addig nézegetni, amíg 16 érvényeset nem találnak)

Ez egy + izgalom is, hisz ha megmondanánk, hogy kinek van képe, akkor a többi már lehet nem hajtana annyira, vagy tévedek? S igazad van, + meló lenne.

Idézetet írta: Milan Dátum december 20, 2012, 20:42:03
Ez egy + izgalom is, hisz ha megmondanánk, hogy kinek van képe, akkor a többi már lehet nem hajtana annyira, vagy tévedek? S igazad van, + meló lenne.

Nehéz megmondani, mennyire befolyásolná az aktivitást a nyilvánosság. Néhányan biztosan kényelmesebbé válnának, néhányaknak viszont pont ez adna reményt.  :)

Csacsa44, a szó legjobb értelmében véve: egy "állat" vagy :D [októberit megnyerted, most jön a decemberi is]
Szerintem megint a döntőig fogsz masírozni és ha már ott vagy, meg is nyered ;)

Neked fogok szurkolni! Második meg legyen Pisti1987  :cya:

Idézetet írta: drogos Dátum december 29, 2012, 23:35:48
Csacsa44, a szó legjobb értelmében véve: egy "állat" vagy :D [októberit megnyerted, most jön a decemberi is]
Szerintem megint a döntőig fogsz masírozni és ha már ott vagy, meg is nyered ;)

Neked fogok szurkolni! Második meg legyen Pisti1987  :cya:

Köszi, hogy "bekiabáltad" a döntőt, no meg a szurkolást is!  ;D  :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 30, 2012, 05:52:04
Köszi, hogy "bekiabáltad" a döntőt, no meg a szurkolást is!  ;D  :beerchug: :beerchug:

A negyeddöntőben nekem úgy tűnt, hogy Berlinben és Madridban is a te továbbjutásodért szorítanak!
Az Alba Berlin - Real Madrid kosármeccsen 141-150 pont közöttre játszottam és úgy lett 63:77 (azaz 140 pont) a vége, hogy az utolsó negyedben már nem is akartak kosárra dobni. (9:17 lett ez a negyed...)
Szerintem a játékosok kedves anyukái még mindig csuklanak, annyit emlegettem aznap őket.  :D

De nem érdemeltem volna továbbjutást! Aki a Reading-Swansea 0:0-t csak 100 egységgel játssza meg, az gyáva!  hehehe

Egyébként az a jó ebben a kieséses rendszerben, hogy nem lehet érdemtelenül nyerni, minden körben jobbnak kell lenni valakinél.  :)
Szóval én ezért nem is szurkolok, csak jövök majd gratulálni!

Ha jól tudom, akkor itt a bwin kínálata szerepel, azonban kézilabdánál hogy-hogy csak a francia nőkre lehet tenni, amikor a fogadóirodánál más ligák is vannak?

Idézetet írta: drogos Dátum január 03, 2013, 18:52:55
Ha jól tudom, akkor itt a bwin kínálata szerepel, azonban kézilabdánál hogy-hogy csak a francia nőkre lehet tenni, amikor a fogadóirodánál más ligák is vannak?

A választ erre pontosan vmlinuz tudja, mármint, hogy honnan van a kínálat, viszont annyit elmondhatók, hogy az ami náluk van, s azt amit adatként szolgálnak két különböző dolog.

Idézetet írta: Milan Dátum január 04, 2013, 11:40:31
A választ erre pontosan vmlinuz tudja, mármint, hogy honnan van a kínálat, viszont annyit elmondhatók, hogy az ami náluk van, s azt amit adatként szolgálnak két különböző dolog.

Értem. Igazándiból nekem mindegy, hogy honnan jönnek a meccsek, csak kíváncsi voltam, hogy miért csökkent az eddigi kiváló felhozatal. :(
Se dán, se német mérkőzésekre nincs kínálat itt most :(

Idézetet írta: drogos Dátum január 04, 2013, 12:10:46
Értem. Igazándiból nekem mindegy, hogy honnan jönnek a meccsek, csak kíváncsi voltam, hogy miért csökkent az eddigi kiváló felhozatal. :(
Se dán, se német mérkőzésekre nincs kínálat itt most :(

Tudom, nagy gondban vagyunk ajánlat szempontjából, de mielőbb megpróbáljuk helyrehozni a dolgot.

Idézetet írta: Milan Dátum január 04, 2013, 12:16:16
Tudom, nagy gondban vagyunk ajánlat szempontjából, de mielőbb megpróbáljuk helyrehozni a dolgot.
Sajnos más sportágaknál is hasonló a helyzet, pl. a jégkorong kínálatban sem szerepel a mérkőzések többsége!

Tudom hogy én vagyok a bárgyú, de az Azonosítók menüpontnál hol a búbánatban tudok én Fortunawin-es képet feltölteni???

Idézetet írta: riverside Dátum január 06, 2013, 10:14:55
Tudom hogy én vagyok a bárgyú, de az Azonosítók menüpontnál hol a búbánatban tudok én Fortunawin-es képet feltölteni???

Bwin-hez tölts fel képet, még nem lett módosítva az iroda, szóval nincs veled semmi gond..  ;D  ;)

Közben rájöttem, köszi csacsa44!

Hu srácok, jól meglepődtem, hogy ott vagyok a rájátszásban, főleg, hogy még a tegnapi "vésztippem" se jött be...

Idézetet írta: riverside Dátum január 06, 2013, 10:14:55
Tudom hogy én vagyok a bárgyú, de az Azonosítók menüpontnál hol a búbánatban tudok én Fortunawin-es képet feltölteni???
Bakker, ezt elfelejtettem. Javitva :)