SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megértem még ha a továbbjutásom is múlott rajta. Statisztikát a verseny hivatalos oldalán sem találtam, ezért linkeltem be a videót a bizonyítás érdekében. Egyébként az unibet és a bet365 kínálatában benne volt az opció, utóbbi eredmények menüpontjából lőttem a screenshot -ot. A felajánlást természetesen elfogadom.

@SPF Admin !

Június 5.-n elmaradt az Ausztrália U21-Szaúd-Arábia U23 barátságos labdarúgó mérkőzés, amire tippeltem. A tipp mégis push a kiértékelésben, nem pedig törölt, így nem írtódott jóvá a tétem.
Kérem ezt javítsátok. Köszönöm

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 09, 2021, 22:44:29
@SPF Admin !

Június 5.-n elmaradt az Ausztrália U21-Szaúd-Arábia U23 barátságos labdarúgó mérkőzés, amire tippeltem. A tipp mégis push a kiértékelésben, nem pedig törölt, így nem írtódott jóvá a tétem.
Kérem ezt javítsátok. Köszönöm

A hasonló szituációkban mindig is "push"-ként voltak feldolgozva.

Elindult a júniusi rájátszás! Sok sikert a legjobb16-ban szereplőknek!  :beerchug:

Az SPF Kupában mostantól egy jó pár olimpiai eseményre is tudtok tippelni!

#650 augusztus 25, 2021, 10:18:13, hillandkimi
Miért estem ki spf kupából ? Holott  szeleikusz 0 zott , illetve ő Greipool másik nickje is.. nem értem ! Válaszok előre is köszönöm ! Jó már látom... Csak 4 tippet adtam..  kár mert végig dolgoztam.. tegnap

Sziasztok! Kupában a fogadások már kiértékelve, de a döntő párosítása még nincs kiírva, így nem lehet fogadni @Admin .
Köszönöm!

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 30, 2021, 11:39:26
Sziasztok! Kupában a fogadások már kiértékelve, de a döntő párosítása még nincs kiírva, így nem lehet fogadni @Admin .
Köszönöm!

Forma1-es tippek nem voltak kiértékelve, ezért nem indult korábban.

Hmm.. valami gebasz van nálam... Bejutottam a nyolcaddöntőbe a hónapban, kaptam is róla értesítést, meg hogy 5.000 egységem van stb... Tegnap gyors meg is tettem az első két nyolcaddöntős tippemet, de most nem látom sehol, hogy hogy állunk, illetve nem látom magam az ágrajzon sem...  :o :o :o Azt hiszem 12. vagy 14. helyen jutottam be. Mi történt?  ???

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 21, 2021, 09:09:06
Hmm.. valami gebasz van nálam... Bejutottam a nyolcaddöntőbe a hónapban, kaptam is róla értesítést, meg hogy 5.000 egységem van stb... Tegnap gyors meg is tettem az első két nyolcaddöntős tippemet, de most nem látom sehol, hogy hogy állunk, illetve nem látom magam az ágrajzon sem...  :o :o :o Azt hiszem 12. vagy 14. helyen jutottam be. Mi történt?  ???

A selejtező szeptember 20. 23:59-kor ért véget, a kiesési szakasz pedig MA kezdődött.

Volt némi félreértés, és azért történhetett meg az, hogy a tegnap értesítést kaptál a play-off kezdetéről. Emiatt elnézést kérünk.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 21, 2021, 11:03:00
A selejtező szeptember 20. 23:59-kor ért véget, a kiesési szakasz pedig MA kezdődött.

Volt némi félreértés, és azért történhetett meg az, hogy a tegnap értesítést kaptál a play-off kezdetéről. Emiatt elnézést kérünk.

Na basszus... kár érte, pedig akkor azért máshogy játszok, ha tudom, hogy még nincs vége az alapszakasznak, megvárom azt az egy napot, vagy tolok egy tutista tippet...  :D

Ezt amúgy lehet valahol látni, hogy meddig tart az alapszakasz? Mert nézem a szabályzatot, és lehet, hogy felületes vagyok, de nem látom sehol... Ha nincs, akkor bele lehetne tenni!?  :) Csak, hogy máskor ne fussak ekkora lukra...  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 21, 2021, 14:34:37
Na basszus... kár érte, pedig akkor azért máshogy játszok, ha tudom, hogy még nincs vége az alapszakasznak, megvárom azt az egy napot, vagy tolok egy tutista tippet...  :D

Ezt amúgy lehet valahol látni, hogy meddig tart az alapszakasz? Mert nézem a szabályzatot, és lehet, hogy felületes vagyok, de nem látom sehol... Ha nincs, akkor bele lehetne tenni!?  :) Csak, hogy máskor ne fussak ekkora lukra...  ;D

Ahol a tippeket kell tenni a bal felső sarokban látod.

Egyébként elnézést kérek mindenkitől, mert véletlenül én adtam a téves infót a play off indítóinak. Az igaz, hogy 20-ig tartott az alapszakasz, de 20-a éjfélig és én ezt néztem be.

#657 szeptember 22, 2021, 08:58:39, Admin
@zsivany20

Csatolt képen, hogy hol találod az aktuális fordulót (desktop és mobil).

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 22, 2021, 08:55:49
@zsivany20

Csatolt képen, hogy hol találod az aktuális fordulót (desktop és mobil).

oké, igen, itt tényleg nem kerestem  :)

SPF Kupa-ban nem jól lett elszámolva a Godoy Cruz - Racing Club Copa Argentina mérközésem!