PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bence22 Dátum december 24, 2012, 01:29:36
Ha még nemvolt se befizetés, se fogadás megtudom változtatni a pénznememet a számlámon?

Szerintem még ha lett volna fogadás, akkor is meg tudod változtatni a pénznemet. Írj a supportra.

Van egy szep kis osszegem a pinnaclen si kertem kifizetest de visszautasitottak. Miulott kertem volna a kifizetes, befizettem 10eurot es ezt a 10 eurot el is fogadtam, utanna kertem a kifizetest es ezt az emailt kaptam.

Dear Pinnacle Sports Client,
Your withdrawal request was declined. The reason we declined your withdrawal is you made a deposit and are now requesting a withdrawal without rolling (wagering) your deposit the minimum stated on our site, one time.
Please refer to our General Rule 30 where we include information regarding fees that may apply to customer deposits and withdrawals, including that deposits made to an account without rolling the deposit one time will incur both withdrawal and processing fees.
In accordance with our policies, if you proceed with the withdrawal, your account will be charged the standard withdrawal fee. The fee is based on the withdrawal option selected. For the amount of your fee, please review the Payment Options section for your currency.
In addition to the withdrawal fee, you will also be charged a processing fee of 5%.
If you choose to proceed, and accept the fees, please advise our Customer Service Department at [email protected].
Kind regards,
Customer Service Department
Pinnacle Sports

Idézetet írta: csaby18 Dátum január 10, 2013, 10:36:25
Van egy szep kis osszegem a pinnaclen si kertem kifizetest de visszautasitottak. Miulott kertem volna a kifizetes, befizettem 10eurot es ezt a 10 eurot el is fogadtam, utanna kertem a kifizetest es ezt az emailt kaptam.

Dear Pinnacle Sports Client,
Your withdrawal request was declined. The reason we declined your withdrawal is you made a deposit and are now requesting a withdrawal without rolling (wagering) your deposit the minimum stated on our site, one time.
Please refer to our General Rule 30 where we include information regarding fees that may apply to customer deposits and withdrawals, including that deposits made to an account without rolling the deposit one time will incur both withdrawal and processing fees.
In accordance with our policies, if you proceed with the withdrawal, your account will be charged the standard withdrawal fee. The fee is based on the withdrawal option selected. For the amount of your fee, please review the Payment Options section for your currency.
In addition to the withdrawal fee, you will also be charged a processing fee of 5%.
If you choose to proceed, and accept the fees, please advise our Customer Service Department at [email protected].
Kind regards,
Customer Service Department
Pinnacle Sports

Esetleg az említett 10 eurós befizetésen kívül nem volt olyan befizetésed, amit nem forgattál meg?

Nem, csak egy befizetesem volt ehez az irodahoz. Egy freebetbol szereztem a penzt es csak most fizettem be.

Mostanában nektek is belassult az oldaluk?
Van amikor percekig tart belépni vagy fogadni.
Pedig eddig az egyik kedvenc irodám volt.

Igen! Rendkívül lassú lett.  :noway:

Elképzelhető, hogy az Asian view bevezetése miatt van a lassulás. Én egyébként nem tapasztaltam, hogy lassabb lenne.

Sajnos egyre többször van probléma náluk...
Hosszabb belépési idő vagy éppen elérhetetlen oldal...


Meg tudjátok mondani, hogy az oldalukon hol lehet megnézni, hogy a számlám átesett-e már a verifikáción? Még évekkel ezelőtt regeltem, úgy emlékszem feltöltöttem a szükséges dokumentumokat, de most nem találom, hol tudnám megnézni.

Szerintem ezt nem tudod megnézni sehol sem.
Kérdezd meg a supporttól.

Pinnacle-ön lehet feltenni pl. 10,15 eurót? Azaz nem egész számot?

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum május 23, 2013, 13:17:44
Pinnacle-ön lehet feltenni pl. 10,15 eurót? Azaz nem egész számot?

Igen.

nem tudom, ti hogy vagytok vele de ez a honlap botrányos... live-olni lényegében csak félidőben lehet, marha lassan tölti be a megerősítő oldalt és addigra mindig változik az odds, lehet kezdeni elölről. egészen elképesztő, hogy 2013-ban egy szeló megerősítéséhez is újratölti az egész honlapot.

sajnos ezen pénzem is úszott el, 5 percig hiába próbáltam feltenni egy megérzésemet, addig húzták amíg jött is a gól.

Idézetet írta: hatja1 Dátum május 27, 2013, 21:17:01
nem tudom, ti hogy vagytok vele de ez a honlap botrányos... live-olni lényegében csak félidőben lehet, marha lassan tölti be a megerősítő oldalt és addigra mindig változik az odds, lehet kezdeni elölről. egészen elképesztő, hogy 2013-ban egy szeló megerősítéséhez is újratölti az egész honlapot.

sajnos ezen pénzem is úszott el, 5 percig hiába próbáltam feltenni egy megérzésemet, addig húzták amíg jött is a gól.

Tényleg lassultak az utóbbi időben. De amúgy hol lehet itt élőben fogadni? Én már játszok itt egy pár hónapja, de még nem találtam  :redchug: Mondjuk annyira nem is kerestem mert live-ra a bet365 a legjobb.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 27, 2013, 21:22:29
Tényleg lassultak az utóbbi időben. De amúgy hol lehet itt élőben fogadni? Én már játszok itt egy pár hónapja, de még nem találtam  :redchug: Mondjuk annyira nem is kerestem mert live-ra a bet365 a legjobb.

A különböző sportágakon belül van a fül (már ha van élő esemény), pl. Live Soccer vagy Live MLB a focin és a baseball-on belül.

Mondjuk ezt az oldalt nagyon nem élő fogadásra fejlesztették, én nem is szoktam itt próbálkozni vele.