PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 06, 2024, 13:26:08, Admin


Ha bármilyen kérdésed van a Pinnacle Sports irodával kapcsolatban, azt ebben a témában teheted fel. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk mielőbb válaszolni.  :great:

Náluk van valami kezdő bónusz befizetésre? Tudtok valamit?

Nincs, nagyon ritkán szokott lenni fogadásra bónusz náluk.

Be- és kifizetéssel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak magyar szemmel? Ajánljátok őket?

Ahogy néztem a piacon szinte itt a legjobbak az oddsok, de magyarok között annyira nem ismert és magyar nyelvű felülete sincs (ami nem gond mondjuk). Van aki tart itt nagyobb összeget és rendszeresen kér ki MB-re vagy PayPalra pénzt tőlük?

Köszi előre is.

Én kipróbáltam őket.
Teljesen jók a tapasztalatok, villámgyors kifizetés MB-re, nem kértek semmit. Bár én elég kis téttel játszottam, ahhoz képest,ami a limit. :D

Egy hátrány:
A kombit gyakorlatilag felejtsd el, alig van lehetőség valamit kombinálni. Az oddsok verhetetlenek, ez tény. Pontot is lehet venni hendire pl. kosárlabdánál.
Baseball szólózáshoz ideális.

Köszi szépen a választ!

Egyelőre csak egy kisebb összeget tettem be és megnézem ezzel mik a tapasztalatok. Úgyis csak single tippeket akarok megtenni, szóval ideális lesz remélem.

Korrekt, megbízható iroda, lekorlátozások nélkül. Havi egy kifizetés ingyenes, ezen felül viszont 15$-t számítanak fel.

Köszönöm neked is a válaszodat :) Ezt a 15$-os jutalékot én is olvastam, de annyira nem fenyeget ez a része a dolognak, hogy havonta 2x-3x utaljak ki innen.

Még nem regisztráltam hozzájuk, viszont böngészgettem az oddsaikat, amik tényleg parádésak, egy kérdésem van csupán: létezik az, hogy a foci meccseken félidei gólszámra nem lehet náluk fogadni?

Idézetet írta: don187 Dátum június 25, 2011, 19:12:29
Még nem regisztráltam hozzájuk, viszont böngészgettem az oddsaikat, amik tényleg parádésak, egy kérdésem van csupán: létezik az, hogy a foci meccseken félidei gólszámra nem lehet náluk fogadni?

Meglehet...ahány iroda, annyi féle.

Náluk a bónusz a szorzók ;)

Én is fogok regisztrálni.

Idézetet írta: don187 Dátum június 25, 2011, 19:12:29
Még nem regisztráltam hozzájuk, viszont böngészgettem az oddsaikat, amik tényleg parádésak, egy kérdésem van csupán: létezik az, hogy a foci meccseken félidei gólszámra nem lehet náluk fogadni?

Igazából szerintem a Pinnacle csak azoknak ajánlott akik 1x2-t, hendit vagy over/under-t szeretnének játszani single-ben, mert szinte semmilyen más lehetőség nincs náluk sajnos. Kombit is elég nehézkes összeállítani, mert nem minden single meccset lehet kombiban megtenni.

Idézetet írta: benson Dátum június 09, 2011, 21:03:42
Korrekt, megbízható iroda, lekorlátozások nélkül. Havi egy kifizetés ingyenes, ezen felül viszont 15$-t számítanak fel.

Benson Te regisztrálva vagy náluk?  Saját tapasztalat vagy mástól tudod ezt?

Habár nem Benson vagyok :)
http://www.pinnaclesports.com/MoneybookersWithdrawal.aspx oldalon van leírva, hogy naptári hónaponként van 1 ingyenes kifizetés kérésed, amit kérhetsz bárhova. MB-t próbáltam már (oda perceken belül megjött) de a leírtak alapján bankkártyára is ingyen utalnak pénzt ha azt a kifizetési módot kéred.

Semmilyen iratot nem kértek amúgy.

#14 július 03, 2011, 15:53:38, benson
Idézetet írta: Lúzer SC Dátum július 03, 2011, 10:48:39
Benson Te regisztrálva vagy náluk?  Saját tapasztalat vagy mástól tudod ezt?

Igen, saját tapasztalat. Múlt héten, és most 1-én is kértem kifizetést, mindkettő ingyenes volt. A lényeg a naptári hónap. És igen, mb-re perceken belül megjön az összeg, iratok kérése nélkül.  :ok: