Saját beállitások a fórumban

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Le voltak zárva a köszönetek a témában.

Hello, remélem jó helyen kérdezem.
Be lehet állítani valahogy azt, hogy bizonyos személyek nem tudjanak írni a saját naplómba?

Sajnos ennyire aprólékos tiltásokat nem tud a fórum.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 30, 2015, 01:04:08
Hello, remélem jó helyen kérdezem.
Be lehet állítani valahogy azt, hogy bizonyos személyek nem tudjanak írni a saját naplómba?

Ezt már én is pedzegettem az adminnál. Nagyon jó funició lenne, de sajnos a tiltás csak a privát üzenetekre vonatkozik. Nekem sem tetszik, hogy sokszor pár hozzászólásos, frissen regisztrált, saját napló nélküli emberkék okoskodnak bele a naplómba, úgy, hogy nem is ismerik a naplóm tartalmát és lényegét. És az okoskodás sokszor még finom dolog. Nagyon jó kis funkció lenne ez a bejegyzés tiltás!

Az a helyzet, hogy a fórum ilyesmit nem tud kezelni. Nem lehet egy bizonyos témából kitiltani valakit, csak alfórumokból és azt is csak kézi admin beavatkozással.

Idézetet írta: akran Dátum április 07, 2016, 11:20:40
Ezt már én is pedzegettem az adminnál. Nagyon jó funició lenne, de sajnos a tiltás csak a privát üzenetekre vonatkozik. Nekem sem tetszik, hogy sokszor pár hozzászólásos, frissen regisztrált, saját napló nélküli emberkék okoskodnak bele a naplómba, úgy, hogy nem is ismerik a naplóm tartalmát és lényegét. És az okoskodás sokszor még finom dolog. Nagyon jó kis funkció lenne ez a bejegyzés tiltás!

Erre ott a "jelentsd egy admin"-nak gomb. Jelzed, hogy nem szeretnéd az illető bejegyzést látni a naplódban, s mi intézkedünk.

#21 szeptember 26, 2016, 09:39:09, butyi
 :help: :help:

eltűntek a fórumos aláírások.
mikor kerül vissza az opció?

köszönettel,
butyi
:beerchug:

:help: :help:

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 26, 2016, 09:25:44
:help: :help:

eltűntek a fórumos aláírások.
mikor kerül vissza az opció?

köszönettel,
butyi
:beerchug:

:help: :help:

Az aláírás funkció ki lett kapcsolva. Egyelőre nem tervezzük a visszakapcsolását.


Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 26, 2016, 15:57:39
mi okból?

Mivel egyesek ezt sem tudják etikusan használni, illetve nem tudjuk ellenőrizni non-stop.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 03, 2013, 11:00:54
Ez globális hiba volt, most átállitottam, ellenőrizd.

Segítenél nekem is? Én sem találom...


A hozzászólásnövelő gombot.

Sziasztok! Véletlenül lezártam a fórumomat, hogy tudnám feloldani?

Idézetet írta: kri1219 Dátum október 01, 2017, 11:50:47
Sziasztok! Véletlenül lezártam a fórumomat, hogy tudnám feloldani?

Szia!

Megnyitottam.