Malackodás - bankduplázás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nagy dícséret a Fortunawinnek, kérdés nélkül 1 órán belül kifizettek MB-re 100 usd feletti összeget.  :ok:

Valójában ha teniszt nem játszik az ember, nálam top3-as iroda, kínálat megfelelő, felület kiváló, oddsok is inkább a magasabbak közé tartoznak.

#16 október 01, 2011, 11:20:50, Rézmalac
Egy próbát megér:

Znojmo   -   Alba Volán 19    3 - 4
Tipp: Alba Volán (+1.5)
@1,43


Kacérkodtam a sima vendéggel @2.20 körül, de jó ez így is.

5 csapat van az NFL-ben, akik 0-3-al kezdtek, őket próbálom meg beszériázni az első győzelmükre.  :)

Rögtön nehéz a szitu, mert kettő közülük egymással játszik:

KANSAS CITY CHIEFS – MINNESOTA VIKINGS:  Minnesota

ST. LOUIS RAMS – WASHINGTON REDSKINS:  Rams

A következő a Miami lenne, de Chargers ellen őrültségnek tartom megtenni őket. Esetleg megnézem még milyen hendit adnak, de addig ez no bet!

És hát az Indi - Manning nélkül.
A Steelers-el szoros meccset játszottak múlt héten, de szerintem ott inkább Steelers hibák miatt lett szoros.
Szóval ez is egy jó nagy kérdőjel, talán hendivel megteszem őket.

Ezt megmagyarázná nekem valaki?  :D


Idézetet írta: Rézmalac Dátum október 24, 2011, 16:34:37
Ezt megmagyarázná nekem valaki?  :D

Gondolom a tornán elért helyezés szerint nyer vagy veszít a tipp :)

végülis H2H a teniszezők között :)

Van vörös meg fehér csoport, és előre tudsz fogadni szerintem például csütörtöki meccsre, függetlenül attól, hogy mondjuk holnap milyen eredmények születnek.
Ezek szerintem nem H2H fogadások

A tippek írása szinte teljesen elmaradt, de a fogadást azért csinálom, a célok változatlanok.

Az, hogy nem írtam a naplót több okra vezethető vissza:

- bár nem vagyok babonás, de komoly összefüggést láttam ott, hogy amiket ide beírtam, nagyobb százalékban buktak
- sok tipp már szerepelt valahol a fórumon
- utolsó pillanatban tettem meg valamit

Lesznek azért majd tippek, tervezek pl. saját NHL sorozatokat is.

Bár még nincs vége a hónapnak, de a hétvégén nem nagyon fogok tudni fogadni, meg időm is most van, szóval következzen egy kis számadás.

Két irodában játszom most, a bwinnél és a bet365-nél.
Előbbinél sajna nincs meg a pontos október elsejei egyenleg, de az biztos, hogy augusztusban fizettem be oda egy minimumot (2500 ft) és most 14.000 felett vagyok. Elég jó kis bankduplázás ez.  :)

A bet365-re vannak pontos adatok:

Október 1.-jei egyenleg: 110 usd
Október 28.-ai egyenleg: 168 usd
Összes megforgatott pénz: 1.017 usd
Összes nyeremény: 1.075 usd
Profit: 58 usd
Bank változás: +52,7 %
ROI: +5,7%


Az őszintét megmondva, kicsit nagyobb ROI-ra számítottam, és közel sem gondoltam volna, hogy a hónap során átpörgettem 1000 usd-t. Na de szép ez így is, 50 %-ot hízott a bank. És tudni kell azt, hogy mindebben benne van két vesztes NHL széria, ami összesen -45 usd-t jelent.

#22 november 01, 2011, 20:29:39, Rézmalac
A majmos játékban én mindig single tippeket tettem, így aztán ki is estem a 8. körben.
Viszont volt ott sok jó kombi, most megpróbálkozom egy olyan all in-es sorozattal, ahol fixen két eseményből rakom össze az 1,20-at.

Egyhuszas, 1. lépés:

Kevin Anderson v Martin Klizan    1    @1,14    2 - 0
Ruben Bemelmans v Robin Kern    1    @1,11    2 - 0


Tét: 5 usd
Szorzó: @1,26

Ja és a lényeg, a hétvégén a Steelers-el és Forma 1-el még kerestem egy kis pénzt, így itt következik a pontos zárás, illetve a novemberi nyitóegyenlegek:

Október:

Október 1.-jei egyenleg: 110 usd
Október 31.-ei egyenleg: 208 usd
Összes megforgatott pénz: 1.110 usd
Összes nyeremény: 1.208 usd
Profit: 98 usd
Bank változás: +89,1 %
ROI: +8,8%


November:
Bet365 nyitóegyenleg: 208 usd
Bwin nyitóegyenleg: 18.418 huf

Este raktam hirtelen felindulásból egy NHL-t, szerencsére lejött:

VAN Canucks @ CAL Flames
Tipp: Canucks
@1,76
Eredmény: 5 - 1
Tét: 5 usd
Nyeremény: 8.8 usd

#25 november 04, 2011, 09:43:01, Rézmalac
Egyhuszas, 2. lépés:

Man Utd v Otelul Galati    1    @1,083
David Ferrer v Vasek Pospisil    1    @1,10


Tét: 6.35 usd
Szorzó: @1,19

* ez most épp nincs 1,20, de tegnap meg fölötte volt, szóval megraktam így.

Tegnap rászántam az időt, és összeszedtem, hogy a héten mely NHL sorozatokat lehetne játszani.

Érdekes módon tegnapra három is kijött: Edmonton, Nashville, Calgary.

Majd, este egyszerűen elfelejtettem megjátszani őket. Hiába, nincs meg a rutin, mint pl. tavaly, hogy nap mint nap NHL. De ez borzasztó, ugyanis mindhárom meccs jött!!  :bash: :crazy: :redchug:

Eldobtam három nyertes szériát...  :'(

Hello!
Bocsi, hogy belerondítok a naplódba, de érdekelne mi alapján választottad ki az NHL sorozataidat. Vagyis, hogy milyen sorozatokról beszélsz? Én is játszottam a 3-ból 2 meccset, csak én verettem mind az Edmontont, mind a Calgaryt.
Nagyon kíváncsivá tettél! Ha nem titok, akkor légy szíves írd majd le!
Köszönöm és további sok szerencsét!

#28 november 04, 2011, 13:44:35, Rézmalac
Idézetet írta: Dacsi Dátum november 04, 2011, 12:57:24
Hello!
Bocsi, hogy belerondítok a naplódba, de érdekelne mi alapján választottad ki az NHL sorozataidat. Vagyis, hogy milyen sorozatokról beszélsz? Én is játszottam a 3-ból 2 meccset, csak én verettem mind az Edmontont, mind a Calgaryt.
Nagyon kíváncsivá tettél! Ha nem titok, akkor légy szíves írd majd le!
Köszönöm és további sok szerencsét!

Szia!

Semmi gond, ezért nyilvánosak a naplók, hogy írhassunk bele. És nem csak én.  :)
Nem tudom mit tudsz a témáról:

Az megvan, hogy amerikai sportokat úgy szokták leggyakrabban játszani, hogy kinéznek egy csapatot, amelyik túrázik? Azaz (minimum) három meccset játszik egymás után idegenben. Abba, hogy ez miért van így, most nem mennék bele, de gyakorlatilag ezt nevezzük egy szériának. Fogadni is lehet többféleképpen, az "alap" talán az volt, hogy a csapat a 3 idegenbeli meccséből nyerjen meg egyet. Ekkor megállunk a fogadással, megvan a profit és nyert a széria.
Ezekből elég sok van egy szezonban, és nyilván valamennyi nem nyer, azaz a csapatunk kikap mindhárom meccsén.
Tehát a lényeg, hogy nem szabad az összes létező szériát megjátszani, hanem szelektálni kell köztük. És itt jönnek be az egyéni paraméterek. Miragehun kolléga még nagy szakértője a szériáknak, neki úgy gondolom jóval komolyabb adatbázisa is van a témához.
Mindenesetre ilyen szempontokat kell nézni, hogy mennyire hajlamos az adott csapat elbukni ilyen szériákat, esetleg pont a konkrét csapat ellen van-e adatunk, valamint szériától függetlenül megnézni az egymás elleni mérleget, meg persze az általános dolgok, sérültek, formák stb.

Érdekes egyébként, hogy míg a korábbi szezonoknál a saját számításaim alapján 10% körül volt a bukó szériák száma, ami jól kezelhető, és jó profittal kecsegtet, addig a 2010/11-es szezonban ez a szám 19% volt. Ha jól emlékszem a Nyugati főcsoport volt nagyon ludas és valami 8 vesztes szériát is produkáltak, volt csapat aki hármat! Ez nagyon ritka, mert van olyan csapat akinek egész szezonban egy ilyen szériája van csak. Szóval figyelni kell, és ezért dühít nagyon, hogy a nemfigyelésem miatt elkótyavetyéltem három nyertes szériát.

Áhh! Így már értem!  :)
Köszönöm a magyarázatot, így van még egy szűrési lehetőségem.
Én a hosszabb nyertes, illetve vesztes szériákat próbálom megszakítani. Ha valamelyik csapat 3 vereséggel áll az utolsó 3 meccsén, akkor bekapcsolódok, és így a nyertesnél is. Többnyire próbálok csak a 4. meccs után fogadni. Természetesen figyelembe veszem a hazai és a vendég szériákat is, így próbálom összefésülni és megtalálni a lehető legjobb tippeket az adott játéknapra. Most, hogy már ezt is tudom, tovább lehet szűkíteni a kört. Hátha valami jó is kisülhet belőle! :)
Még egyszer köszönöm és további sok szerencsét!  :ok: