Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum október 17, 2021, 18:19:11
Előválasztás előtt Fidesz Karácsonyról: Egyértelmű, hogy Gyurcsány embere, Gyurcsány a nejével szemben is őt támogatná, ez a Gyurcsány-show.
Első forduló alatt és után: Meg kell állítani Karácsonyt és Gyurcsányt, mert Gyurcsány Karácsonyt támogatja, aki kilövetné mindenki szemét!
Karácsony Gergely visszalép: Gulyás Gergely és Hollik István teljesen megzavarodik, de szerencsére nem az egész Fidesz, így meg kell állítani Terézanyát, akarom mondani Márki-Zay Pétert!
Második forduló alatt: Márki-Zay egyértelműen Gyurcsány embere (és beépített amerikai ügynök is, plusz Soros embere), gyakorlatilag Gyurcsány két embere küzd egymás ellen, így Gyurcsánynak nehéz választani, hogy a felesége vagy Márki-Zay legyen a támogatott. Ó, mondd, te kit választanál?
Mindeközben a DK-s idősek: Ide orvosi papír nem kell, Márki-Zay a Fidesz embere, mivel ő a tégla, akit a Fidesz képzett ki, hogy bomlassza az ellenzéket!

Klárika-nak feladata, hogy a nyugdíjasoknak szóljon, hogy jövőre Márki bácsira kell húzni az X-et. :)


Ha nem is lesz kormányváltás, ritkán látott nagy teljesítmény szemtanúi vagyunk. Párt nélkül, ismeretlenségből, kevés költséggel, magabiztosággal több százezer embert meggyőzött Márki Zay Péter, hogy jó lenne miniszterelnöknek. Szerintem ez nagyon pozitív dolog, nem a számomra szimpatikus személye miatt, hanem hogy ilyen megtörténhet egy ilyen államberendezkedésben, mint a mostani magyar.

:beerchug:

Egyelőre még szokni kell, hogy a politika pozitív gondolatokat is képes kiváltani.

Ha kellő mértékben felvilágosult lesz a társadalmunk, és egy napon ő lesz a miniszterelnökünk, minden adottsága megvan, hogy államférfivá válhasson a szó legnemesebb értelmében.

Ez a Tölgyesi a partizánon elég szkeptikus. Az öreg azt mondja nem lesz itt semmi... Remélem nem lesz igaza,

Bazmeg, milyen szánalmas ez takony fidesz ezekkel a youtube reklámokkal, ennyi sületlenséget összehordani basszus százmilliókért, többet érnének vele, ha az utcán szétosztogatnák 50 ezrével, mert akinél ez betalál, attól úgyis elveszi az ápoló a mobilt

Idézetet írta: zbking Dátum október 18, 2021, 06:08:02
Bazmeg, milyen szánalmas ez takony fidesz ezekkel a youtube reklámokkal, ennyi sületlenséget összehordani basszus százmilliókért, többet érnének vele, ha az utcán szétosztogatnák 50 ezrével, mert akinél ez betalál, attól úgyis elveszi az ápoló a mobilt

Pont erről szerettem volna ma reggel írni :) Nem igaz, hogy nem érzik, hogy ez már gáz és 'csak' a legelvakultabbakat tudják megszólítani ezekkel a bóhócságokkal. Ja persze, nekik ez a céljuk; egység teremtése helyett, hogy legyen két lövészárok és lehessen mondani, hogy megvédtük az országot az ellenséggel szemben..

Kocsis Máté fizetett hirdetése jött fel az imént :wall: Témája annak a bizonygatása, hogy Márky-Zay nem is egy jobboldali politikus, hanem baloldali. Mintha elég lenne a szavazók felé azt bizonyítani, hogy ki melyik oldalon politizál és akkor azzal már el is dőlt volna a voksok sorsa. Mintha a jobboldaliság lenne csak az érdem, s más nem. Eszem megáll :-\

Hát mekkora fordulat, nagyot mennek a sztárok hétfő reggel is ;D

Gyurcsány: 5 gyerek
Orbán: 5 gyerek
MZP: 7 gyerek  :o:
(hivatalosan  ::) )

nem gyengén tolják a srácok  :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=gENaWz4OOOM

A tag 3:19-tól:
"Nem vagyok rajongója, sőt, igazából rengeteg nézetével abszolút nem értek egyet, de valakinek ezt a tetvesmocskosgecirendszert meg kell döntenie".

Amikor kiszakad belőled minden és végre elmondhatod a nagyvilágnak.  ;D  ;D 


Először azt hittem, hogy ez a Showder Klub új évadának promója, aztán megnéztem, és rájöttem, nem tévedtem. Csak így tovább! Le kell váltani Bödőcséket! Új arcokat kellenek a stand up palettájára.
https://www.youtube.com/watch?v=TF_tO3amDbk

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 18, 2021, 13:15:44
https://www.youtube.com/watch?v=gENaWz4OOOM

A tag 3:19-tól:
"Nem vagyok rajongója, sőt, igazából rengeteg nézetével abszolút nem értek egyet, de valakinek ezt a tetvesmocskosgecirendszert meg kell döntenie".

Amikor kiszakad belőled minden és végre elmondhatod a nagyvilágnak.  ;D  ;D
Tőlem lopta.  :ok:

#598 október 19, 2021, 10:32:30, Milán
Valaki közületek szavazott a mostani előválasztásokon?

Más:

Azt mondja a német Tomi, hogy: "Reszkessetek LMBTQstb. képviselők, mert fizikailag is bántalmazni fognak, ha Márki-Zay kormányra kerül." Mindezt abból következteti, hogy Márki-Zay a minap kijelentette, hogy a képviselők 50%-a meleg, s akár ezt be is tudja bizonyítani, vagy be fogja.
Folytatja: "vele ellentétben a jelenlegi kormány teljesen toleráns, és a mai Magyarországon bárkit szívesen látnak, és elfogadnak"

Majd jön a következő téma: az európai parlamentben arról kaptak értesítést, hogy rendezzenek "Coming out" napot, ahol bárki felvállalhatja. És erre a témára meg ki van akadva, hogy hogyan lehetséges?

Tolerancia, ugye, Tomi?  ;D ;D ;D

31:25-től láthatjátok ti is:

https://youtu.be/yVwMN1VgLPo

Idézetet írta: Milán Dátum október 19, 2021, 10:22:07
Valaki közületek szavazott a mostani előválasztásokon?

Más:

Azt mondja a német Tomi, hogy: "Reszkessetek LMBTQstb. képviselők, mert fizikailag is bántalmazni fognak, ha Márki-Zay kormányra kerül." Mindezt abból következteti, hogy Márki-Zay a minap kijelentette, hogy a képviselők 50%-a meleg, s akár ezt be is tudja bizonyítani, vagy be fogja.
Folytatja: "vele ellentétben a jelenlegi kormány teljesen toleráns, és a mai Magyarországon bárkit szívesen látnak, és elfogadnak"

Majd jön a következő téma: az európai parlamentben arról kaptak értesítést, hogy rendezzenek "Coming out" napot, ahol bárki felvállalhatja. És erre a témára meg ki van akadva, hogy hogyan lehetséges?

Tolerancia, ugye, Tomi?  ;D ;D ;D

31:25-től láthatjátok ti is:

https://youtu.be/yVwMN1VgLPo

Igen, voltam szavazni. Pedig sokáig apolitikus voltam (mert mindegy melyik oldal, úgyis lopnak). De eljött az a pont, amikor már nem dughatom a fejem a homokba.
Tüntetni csak azért nem mennék, mert gyerekkel a hátamon kicsit neccesnek érezném :laugh:
De amit megtehetek az adott keretek között, megteszem.