December 01, 2021, 17:20:47 pm CET

Szerző Téma: William Hill Infó  (Megtekintve 193058 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ZTE88

Re:William Hill Infó
« Válasz #30 Dátum: December 17, 2013, 20:16:13 pm CET »
Mostanában kezdtem el tippeket rakosgatni a WillHillnél és az első pár tipp után gyakorlatilag csak 7 és 11 dolláros téteket enged rakni az alternatív magas oddsokra. Ez mindenkinél így van, mert ha igen, akkor felejtős ez az iroda??

Nem elérhető Irtis

« Válasz #31 Dátum: December 17, 2013, 20:23:18 pm CET »
Milyen fogadásokat tettél és milyen oddsal? Mit jelent az hogy "alternatív magas oddsokra"?
Egyébként valószínűleg lekorlátoztak. Ha a népszerű focimeccsekre 2-es oddsra nem engednek több 100€-t, akkor biztosan.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #32 Dátum: December 17, 2013, 21:07:30 pm CET »
Milyen fogadásokat tettél és milyen oddsal? Mit jelent az hogy "alternatív magas oddsokra"?
Egyébként valószínűleg lekorlátoztak. Ha a népszerű focimeccsekre 2-es oddsra nem engednek több 100€-t, akkor biztosan.

Eurocup kosármeccsekre, alternatív team totalokat és overeket. A 3.2 - 3.4 közötti oddsokra 7.97 dolcsit engedett tenni, a 2.5 es ekre meg 11.8 körül. Kb 10 fogadást raktam eddig náluk és még pénzt sem vettem ki tőlük. Kipróbálom a focimódszeredet.

Nem elérhető csaby18

« Válasz #33 Dátum: December 17, 2013, 21:22:39 pm CET »
Ez nalam is igy volt, ezelott 2-3 hete fizettem be. Tobb, mint 30-40 eurot nem engedtek, hogy tegyek, pedig csak max 3-as oddra tettem.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #34 Dátum: December 17, 2013, 21:32:58 pm CET »
Ez nalam is igy volt, ezelott 2-3 hete fizettem be. Tobb, mint 30-40 eurot nem engedtek, hogy tegyek, pedig csak max 3-as oddra tettem.

Akkor nem személyre szabott, inkább piacra.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #35 Dátum: December 17, 2013, 21:34:01 pm CET »
A foci tesztet nem tudtam megcsinálni, mert all-in mentem, addig meg csak ezt írja:

Alert - your bet has not been placed
Sorry, you have insufficient funds available. Please deposit in order to place your bet.

Nem elérhető Irtis

« Válasz #36 Dátum: December 17, 2013, 22:35:28 pm CET »
Jól csinálod. Ilyenkor a total stake-nél kiírják a legnagyobb rakható tétet.
Ha kevesebb, mint a képen látható összeg, akkor lekorlátoztak, ami sajnos tuti hogy így van, mert a kosár alternatív hendikre is normál esetben engedniük kéne legalább 50-100 eurót.

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #36 Dátum: December 17, 2013, 22:35:28 pm CET »

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #37 Dátum: December 17, 2013, 23:54:08 pm CET »
Jól csinálod. Ilyenkor a total stake-nél kiírják a legnagyobb rakható tétet.
Ha kevesebb, mint a képen látható összeg, akkor lekorlátoztak, ami sajnos tuti hogy így van, mert a kosár alternatív hendikre is normál esetben engedniük kéne legalább 50-100 eurót.

Kipróbáltam újra:

Ez egy NBA sima over, 1.91 es oddsért.

Total Stake : $493.35 -> ez a plafon amit kiírt a gép.

Itt már rendesen tudtam rakni az alternatív cuccomat is. A nagyobb bajnokságokra nincs korlátozás. Piacfüggő szerintem. Csak azt nem értem, hogy miért adják ki azokat a jó kis alternatív oddsokat a nem annyira szem előtt lévő meccsekre, ha nem engednek rájuk komolyabb tétet rakni?

Nem elérhető Knapp

« Válasz #38 Dátum: December 18, 2013, 08:58:33 am CET »
Kipróbáltam újra:

Ez egy NBA sima over, 1.91 es oddsért.

Total Stake : $493.35 -> ez a plafon amit kiírt a gép.

Itt már rendesen tudtam rakni az alternatív cuccomat is. A nagyobb bajnokságokra nincs korlátozás. Piacfüggő szerintem. Csak azt nem értem, hogy miért adják ki azokat a jó kis alternatív oddsokat a nem annyira szem előtt lévő meccsekre, ha nem engednek rájuk komolyabb tétet rakni?

Nézd az iroda szempontjából és mindjárt megérted!  :)
A "nem annyira szem előtt lévő meccseken" bukhatnak többet, egyrészt a szemfüles fogadók miatt, másrészt ezeken még a megegyezéses eredmény is valószínűbb.
Ráadásul mivel ezek a meccsek tényleg nincsenek szem előtt, így nagyobb az esélye, hogy "aránytalanul" érkeznek csak az egyik oldalra a tétek, ez pedig nagyobb kockázatot jelent az irodának. (vagy sokat nyer vagy sokat bukik rajta, míg egy NBA meccsen a pontosabb hendi határok miatt egyenletesebben oszlanak meg a tétek)

Igazából örüljünk, hogy egy brit irodánál egyáltalán van európai kosárlabda a kínálatban!  ;D

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #39 Dátum: December 18, 2013, 14:58:45 pm CET »
Nézd az iroda szempontjából és mindjárt megérted!  :)
A "nem annyira szem előtt lévő meccseken" bukhatnak többet, egyrészt a szemfüles fogadók miatt, másrészt ezeken még a megegyezéses eredmény is valószínűbb.
Ráadásul mivel ezek a meccsek tényleg nincsenek szem előtt, így nagyobb az esélye, hogy "aránytalanul" érkeznek csak az egyik oldalra a tétek, ez pedig nagyobb kockázatot jelent az irodának. (vagy sokat nyer vagy sokat bukik rajta, míg egy NBA meccsen a pontosabb hendi határok miatt egyenletesebben oszlanak meg a tétek)

Igazából örüljünk, hogy egy brit irodánál egyáltalán van európai kosárlabda a kínálatban!  ;D

Én is valami hasonlóra gondoltam, de egy picit azért emelhetnék a limitet ezekre a meccsekre, mert a 8 dolcsis támadáshoz már kínaiak kellenek, hogy megrengessék a bukmékert.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #40 Dátum: December 18, 2013, 15:02:59 pm CET »
Kikértem az NBA után az első kis lóvét MB re, a supportos csaj rendes volt és az egészet segített csak a Skrillre levenni ( mert a gép megosztotta volna wire transferre is), mennyi idő alatt ér ki, mert már nincs törölhető státuszban?

Nem elérhető csaby18

« Válasz #41 Dátum: December 18, 2013, 15:40:08 pm CET »
Ha el van kuldve a szemelyi, akkor max 2-3 ora.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #42 Dátum: December 18, 2013, 15:47:56 pm CET »
Ha el van kuldve a szemelyi, akkor max 2-3 ora.

Azt már az Age verificationnál elküldtem. Lényeg, hogy estig megküldjék. Hivatalosan 1 munkanapot ír a honlap.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #43 Dátum: December 19, 2013, 19:13:34 pm CET »
Hajnali 2 után megküldték MB-re, 1 munkanapon belül.

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #44 Dátum: December 19, 2013, 20:20:23 pm CET »
Én is valami hasonlóra gondoltam, de egy picit azért emelhetnék a limitet ezekre a meccsekre, mert a 8 dolcsis támadáshoz már kínaiak kellenek, hogy megrengessék a bukmékert.

Pár éve ez nem így volt, william hill-en nagyon magas téteket lehetett tenni outsider kosár-, kézi- és röpimeccsekre is, többszáz eurókat akár. Ma már sajnos nem így van. Én is le vagyok korlátozva nagyon már ilyen eseményekre, örülök ha 10-20 eurót engednek. Focira persze mehet minden tét kivéve NBI-et mert arra szintén korlát:-) Az irodák nagyon sokat változtattak a dolgokon az utóbbi egy évben, sokkal érzékenyebbek, sokkal jobban figyelnek kisebb sportágakra is ha valaki azzal nyer, sokkal hamarabb korlátoznak mint régebben. Ja és sok irodának láthatóan herótja van a kelet-európai fogadóktól sajnos ( akciók, bónuszok rendre nem vonatkoznak ránk, számlalezárások, korlátozások sokkal hamarabb jönnek mint egy brit fogadó esetében mondjuk ).
Ezzel együtt az egyik legkorrektebb iroda szerintem változatlanul a william hill.

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #44 Dátum: December 19, 2013, 20:20:23 pm CET »