SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Dortbo Dátum december 22, 2014, 16:27:36
Ilyen képfeltöltési kötelezettség csak a magyar verziónál van?

Így igaz.

Amúgy köszi srácok, hogy betettétek az under/overt és a HC-t a kézi kínálatba. Már többször meg akartam köszönni, de most jutottam el ide :)  :beerchug:

Sziasztok! Márciusi nyeremény kb mikorra várható? Néztem elérhető akciókat is de még semmi.  Köszönöm!!!


Üdvözlet!

Az lenne a kérdésem,hogy ha a 365 ligában játszok és ha netán nyerek,akkor felkell töltenem egy képet a bet365-ös fogadásmról amit abban a hónapban fogadtam meg?Ha a bet365-ön nincs pénzem és nem tudok fogadni,de itt benne vagyok a 8-ba,akkor a nyereményem nem kapom meg,mert nem küldtem képet a betes fogadásomról?
Előre is köszönöm a válaszotokat!

Üdv.Jopy

Idézetet írta: jopy02 Dátum április 29, 2015, 13:44:46
Üdvözlet!

Az lenne a kérdésem,hogy ha a 365 ligában játszok és ha netán nyerek,akkor felkell töltenem egy képet a bet365-ös fogadásmról amit abban a hónapban fogadtam meg?Ha a bet365-ön nincs pénzem és nem tudok fogadni,de itt benne vagyok a 8-ba,akkor a nyereményem nem kapom meg,mert nem küldtem képet a betes fogadásomról?
Előre is köszönöm a válaszotokat!

Üdv.Jopy

Szia,

Nyereményre vonatkozó követelmények:
A nyeremények átvételéhez Bet365 számlára van szükségetek.
Az Azonosítók oldalon ki kell tölteni a Bet365 mezőt (a Bet365-ös felhasználónevet kell oda beírni), ellentétes esetben az illető játékos nem részesülhet a nyereményben.
Az aktuális hónap folyamán minimum 1 fogadást kell kötnöd a Bet365-nél, s a fogadásodról egy bizonyító képet kell feltöltened (ide kattintván találsz egy kis segítséget, hogy hogyan töltsd fel a képet).
A fogadást bizonyító képet az aktuális hónap végéig kell feltöltened, s az aktuális hónap 25. vagy annál korábbi fogadást kell tartalmazzon. Kivételt képeznek azon játékosok akik az aktuális hónap 25. után kezdik el a játékot. Ők ugyanúgy a hónap végéig kell feltöltsék a képet, de tartalmazhat 25.-nél későbbi eseményeket is.


Ja még egy kérdésem lenne!Az mindegy,hogy a fogadás mekkora odds-al van megrakva,és mekkora öszeggel a bet365-ön amiről küldeni kell a képet?

Idézetet írta: jopy02 Dátum május 01, 2015, 02:35:47
Ja még egy kérdésem lenne!Az mindegy,hogy a fogadás mekkora odds-al van megrakva,és mekkora öszeggel a bet365-ön amiről küldeni kell a képet?
Nincs korlátozva sem az odds sem a tét. Az időpont a lényeg!

Köszönöm az infót :)

Idézetet írta: jopy02 Dátum május 01, 2015, 13:27:10
Köszönöm az infót :)
Igazán nincs mit.

Azt elfelejtettem írni, hogy "Élő" fogadásról is nyugodtan tehetsz fel képet.

Sziasztok!

Két napja függőben van egy szelvényem és látom, hogy folyamatosan történnek a kiértékelések, ez valamiért kimaradhatott? Rá tudnátok nézni? ID: 128969 A Golden State nyert amúgy.

Köszi

Idézetet írta: baliizu Dátum május 05, 2015, 10:29:49
Sziasztok!

Két napja függőben van egy szelvényem és látom, hogy folyamatosan történnek a kiértékelések, ez valamiért kimaradhatott? Rá tudnátok nézni? ID: 128969 A Golden State nyert amúgy.

Köszi
Jó hogy jelezted, mert valami oknál fogva 6-ra íródott át a dátum....

Most nézz rá légy oly kedves!

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 05, 2015, 18:20:11
Jó hogy jelezted, mert valami oknál fogva 6-ra íródott át a dátum....

Most nézz rá légy oly kedves!

Köszönöm szépen, minden okés  :ok:

Sziasztok!
Ha ténylegesen 2 külön személy (testvér,barátnő.stb) játszana ugyanarról a gépről az is kitiltást von maga után? Csak mert egy gépet használunk, és rajtam kívül más is szeretne játszani.