SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Metka Dátum május 11, 2015, 19:04:39
Sziasztok!
Ha ténylegesen 2 külön személy (testvér,barátnő.stb) játszana ugyanarról a gépről az is kitiltást von maga után? Csak mert egy gépet használunk, és rajtam kívül más is szeretne játszani.

Lehet játszani, de akkor nem részesültök nyereményben.

De neki is van saját bet365 felhasznaloja, külön kártyán van meg minden. Lakótársak akkor nem is nyerhetnek? Kerjem meg hogy törölje magát ha nyerni szeretnék?

Idézetet írta: Metka Dátum május 11, 2015, 21:15:32
De neki is van saját bet365 felhasznaloja, külön kártyán van meg minden. Lakótársak akkor nem is nyerhetnek? Kerjem meg hogy törölje magát ha nyerni szeretnék?

Nem kell törölnie semmit. Két lehetőség van:
1. mindketten szerepeltek egy adott versenyben, de akkor egyiketeknek sem jár a nyeremény
2. különböző versenyeken szerepeltek, soha azonosban, s akkor nyereményben részesülhettek

Sziasztok!

Hol tudom meglesni, hányadik lettem a májusi pörgésben?
Köszi

szia,
játékok/365 liga/toplista és a legördülő menüben válaszd 2015/05 -öt, vagyis májust. Egyébként 5. lettél, látom, grat :)

Idézetet írta: kissk Dátum június 02, 2015, 21:27:28
szia,
játékok/365 liga/toplista és a legördülő menüben válaszd 2015/05 -öt, vagyis májust. Egyébként 5. lettél, látom, grat :)
Köszi kissk!

Idézetet írta: riverside Dátum június 02, 2015, 20:08:29
Sziasztok!

Hol tudom meglesni, hányadik lettem a májusi pörgésben?
Köszi

Hivatalosan 5. helyen, viszont a szabályzat alapján nem "zártad" a versenyt, mivel nem volt minimum 15 fogadásod, illetve a fogadás bizonyító kép is téves (május 25. előtti fogadást kell tartalmaznia).

Idézetet írta: Milan Dátum június 03, 2015, 12:39:22
Hivatalosan 5. helyen, viszont a szabályzat alapján nem "zártad" a versenyt, mivel nem volt minimum 15 fogadásod, illetve a fogadás bizonyító kép is téves (május 25. előtti fogadást kell tartalmaznia).
Ja vágom, már megnéztem. De nem kell ennyire hivatalosan közölni Milan, ne legyél ennyire fábú. :)
Majd jövő hónapban erre is figyelek...

Üdv, májusi toplista szerint ötödik lettem, most először értem el helyezést, ezért kérdem, kb mikor, milyen formában jön meg az 5 EUR?

Idézetet írta: kissk Dátum június 08, 2015, 11:13:46
Üdv, májusi toplista szerint ötödik lettem, most először értem el helyezést, ezért kérdem, kb mikor, milyen formában jön meg az 5 EUR?

Szia!
Általában a hónap második felében szokták jóváírni, ha jól tudom pénteki napon.
A bónuszt lehet simán hozzáadják az egyenlegedhez majd, vagy pedig aktiválni kell a történet-akciók-elérhető ajánlatok menüpontban. 3-szor kell majd megforgatni, minimum 1.50-es odds-on.

#160 július 01, 2015, 20:59:49, Betkifosztó
...

Idézetet írta: Betkifosztó Dátum június 28, 2015, 21:57:34
Tök szarm akkor most kurvára nyertem, de mégse? szégyen a feltétel... mert előző havi fogadás véletlen se jo de szar...

Ne csinálj magadból bolondot! Ha még a szabályokat sem ismered, akkor minek játszol?!

Feltétel legyen olyan ami teljesítése nélkül nem lehet elkezdeni a játékot és akkor nincs gond :) 

Idézetet írta: Betkifosztó Dátum július 01, 2015, 20:58:42
Feltétel legyen olyan ami teljesítése nélkül nem lehet elkezdeni a játékot és akkor nincs gond :)

Mondjuk ha elolvastad volna a feltételeket előtte, akkor el se kezdted volna, és meg van oldva  :ok:

Ez nem így megy.. Milanék azért így csinálták, hogy bárki elkezdhesse a játékot, és ha jól áll mondjuk 10.én akkor legyen ideje befizetni, majd fogadni, hogy részesülhessen a nyereményben.
Nagyon sokan akik itt játszanak, nincs állandó bankrolljuk a bet365-n, így a te ötleted szerint el se tudnák kezdeni a játékot ha azt a bizonyos feltételt nem teljesítik. Ezt a feltételt valószínűleg a bet365 hozta, ha már az ő pénzüket nyerjük.. Nyilván elvárják hogy játsszunk is náluk ha már komoly összeget adnak erre a játékra.