SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum július 01, 2015, 21:06:26
Ez nem így megy.. Milanék azért így csinálták, hogy bárki elkezdhesse a játékot, és ha jól áll mondjuk 10.én akkor legyen ideje befizetni, majd fogadni, hogy részesülhessen a nyereményben.
Nagyon sokan akik itt játszanak, nincs állandó bankrolljuk a bet365-n, így a te ötleted szerint el se tudnák kezdeni a játékot ha azt a bizonyos feltételt nem teljesítik. Ezt a feltételt valószínűleg a bet365 hozta, ha már az ő pénzüket nyerjük.. Nyilván elvárják hogy játsszunk is náluk ha már komoly összeget adnak erre a játékra.

25. e utáni szelvényt épp azért nem fogadnak el mert, hogy ne akkor fizessenek be az emberek mikor jól állnak... akkor most hogy? :D

ha Hónap elején kezdesz el játszani van 25napod megcsinálni amit kell. Ha 25.e után akkor ráérsz a hónap végéig. Ilyen egyszerű. Aki nem teljesíti a feltételt, nem részesülhet nyereményben. Ezért kell elolvasni a szabályzatot. Én is megtanultam anno ezt a leckét.

Üdv!Nem tudom problémás-e még a baseball kiértékelés, de nekem ezek még nincsenek kiértékelve(szelvény ID 132854), tegnap hajnali meccsek..

Helo, nekem van egy fogadasom ami vesztesnek lett kiertekelve pedig 100% hogy nyertes, kernem hogy valaki nezzen utana
Szelvenyszam: 132819

Idézetet írta: Slovanski Dátum július 05, 2015, 14:10:06
Helo, nekem van egy fogadasom ami vesztesnek lett kiertekelve pedig 100% hogy nyertes, kernem hogy valaki nezzen utana
Szelvenyszam: 132819

World League 04/07    Belgium vs Netherlands   To Win Match   Belgium 

Hollandia nyert.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 05, 2015, 16:36:04
World League 04/07    Belgium vs Netherlands   To Win Match   Belgium 

Hollandia nyert.
Volt ket darab belga-holland a vilagligaban (3:2 es 0:3) a hetvegen, biztos hogy nem az elsore ment a tippje?

Én is ezt írtam a tagnak chaten, csak ezt már nem írta bele az üzenetébe.Különben nagyon egyszerű a történet, mikor ő megtette a fogadását, még nem is volt szorzó a 07.04.-én játszott Belgium-Hollandia meccsre, ami valóban V lett. ;) Az én két baseball meccsem is egyértelmű, épp ugyanezért, mint a röplabda  ;) Persze várok türelemmel, legalább nem pusztul a bankroll  ;D

Idézetet írta: junglefever Dátum július 05, 2015, 16:41:44
Volt ket darab belga-holland a vilagligaban (3:2 es 0:3) a hetvegen, biztos hogy nem az elsore ment a tippje?

A szombati meccsre tippelt, azt pedig Hollandia nyerte.

Idézetet írta: csibike1 Dátum július 05, 2015, 10:35:42
Üdv!Nem tudom problémás-e még a baseball kiértékelés, de nekem ezek még nincsenek kiértékelve(szelvény ID 132854), tegnap hajnali meccsek..
Ezek szerint problémás.... Javítottam!

Idézetet írta: Slovanski Dátum július 05, 2015, 14:10:06
Helo, nekem van egy fogadasom ami vesztesnek lett kiertekelve pedig 100% hogy nyertes, kernem hogy valaki nezzen utana
Szelvenyszam: 132819

Megnéztem, javítottam!

Hiába javítom napi szinten a tippeket ez a probléma egyenlőre orvoslásra vár. Ha fogadási listában megjelenik az új párosítás, amely azonos egy már beküldött tipp párosításával, akkor valami oknál fogva a már beküldött tipp dátuma felülíródik.
Ezért arra kérnélek benneteket, ha egy tipp 24 órán belül nincs kiértékelve, vagy nem jól van kiértékelve azt ID számmal jelezzétek itt!

Erő, izom, "C"-vitamin Sporttársak!

Baseball tippjeiteket most nézzétek át és ha bárhol gond van a tegnapi kiértékeléssel ID számmal jelezzétek itt!

( A 24 órán belüli azonos párosítás miatt kérem. Ilyenkor fenn áll a veszélye a dátum átíródásának. Köszönöm! )

Jó napot!

ID 134878

A szelvényem nem lett kiértékelve. 2015/08/07 fogadási naphoz tartozik.
http://www.eredmenyek.com/merkozes/WM1JMEMi/#osszefoglalas
http://www.eredmenyek.com/merkozes/25haNoD2/#osszefoglalas
Mindkét mérkőzés jó  :ok:

Köszönöm a segítséget!
Fox

Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum augusztus 09, 2015, 11:16:49
Jó napot!

ID 134878

A szelvényem nem lett kiértékelve. 2015/08/07 fogadási naphoz tartozik.
http://www.eredmenyek.com/merkozes/WM1JMEMi/#osszefoglalas
http://www.eredmenyek.com/merkozes/25haNoD2/#osszefoglalas
Mindkét mérkőzés jó  :ok:

Köszönöm a segítséget!
Fox
Rendeztem!  :ok:

Sziasztok!

ID 135081

Hibásan lett kiértékelve.
Dodgers 5-0ra nyert.
Giants 3-1re.

Előre is köszönöm a segítséget!
Foxy

Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum augusztus 13, 2015, 09:57:17
Sziasztok!

ID 135081

Hibásan lett kiértékelve.
Dodgers 5-0ra nyert.
Giants 3-1re.

Előre is köszönöm a segítséget!
Foxy

Javítva.  :beerchug:

Sziasztok!

ID 135426

Rosszul lett kiértékelve.
Yankees 8-4-re nyert.
Mets 5-3-ra nyert.

Köszönöm a segítséget!