SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Lenne egy észrevételem ismét a kiértékelésekkel kapcsolatban. Labdarúgásnál van a 2 gól alatt, 2-3 gól, 3 gól felett piac. Valakinél láttam, hogy a 3 gól felett volt a tipp, a mérkőzésen 3 gól esett, de mégis push. Ha jól tudom ez a tipp 4 gólnál lenne nyertes 3 gólnál viszont vesztes, mert az a 2-3 gól tippbe esik bele. Nem az a célom, hogy a személy jelenlegi helyzetén rontsak, csak a jövőre nézve úgy gondoltam, hogy érdemes szólnom.

Idézetet írta: baliizu Dátum január 04, 2016, 11:49:21
Lenne egy észrevételem ismét a kiértékelésekkel kapcsolatban. Labdarúgásnál van a 2 gól alatt, 2-3 gól, 3 gól felett piac. Valakinél láttam, hogy a 3 gól felett volt a tipp, a mérkőzésen 3 gól esett, de mégis push. Ha jól tudom ez a tipp 4 gólnál lenne nyertes 3 gólnál viszont vesztes, mert az a 2-3 gól tippbe esik bele. Nem az a célom, hogy a személy jelenlegi helyzetén rontsak, csak a jövőre nézve úgy gondoltam, hogy érdemes szólnom.

Jogos. Köszönjük az észrevételt.   :beerchug:

Hello!
01/07/16 11:49:22   ID 144622
Ez volt az egyik tippem : Jiri Vesely vs Jack Sock
[To Win Match] Jiri Vesely @ 2.10
Viszont ez a meccs 10.35h kezdődött ha igaz amit ír az eredmenyek.com
Én a tippem 11:49:22 tettem meg. Tehát már tartott a tenisz meccs.

Vesely J.   1-2   Sock J.
07.01.2016 10:35
Vége
Ez érvényes így? Köszönöm.

Idézetet írta: jostir Dátum január 07, 2016, 13:59:40
Hello!
01/07/16 11:49:22   ID 144622
Ez volt az egyik tippem : Jiri Vesely vs Jack Sock
[To Win Match] Jiri Vesely @ 2.10
Viszont ez a meccs 10.35h kezdődött ha igaz amit ír az eredmenyek.com
Én a tippem 11:49:22 tettem meg. Tehát már tartott a tenisz meccs.

Vesely J.   1-2   Sock J.
07.01.2016 10:35
Vége
Ez érvényes így? Köszönöm.

A tipp pushként lett elkönyvelve.

Hat a meccs vegeztevel, elvesztett tippel kerni a korrekciot ? Nem epp sportszeru.... En mar vesztettem el igy tippet.

Én korrekciót kértem?

Csak ezt kérdeztem :
Ez érvényes így? Köszönöm.

Utoljára ebben a témában.... Megkérdezni, hogy érvényes annyit jelent: Sorry a gép engedte megrakni meccs közben - aminek talán az állását is láttam -, vesztettem, kérem vissza a tétet. Ha a meccs vége előtt kérem akkor ok. Így ??? Szóval győzzenek a jó tippek. Én nem szeretnék senkivel sem összeveszni de mindenki óvakodjon attól, hogy átcseszi a rendszert.

Idézetet írta: jostir Dátum január 08, 2016, 09:20:29
Én korrekciót kértem?

Csak ezt kérdeztem :
Ez érvényes így? Köszönöm.

Gondoltam, hogy abból tudod következtetni, hogy nem, nem érvényes.

01.12. 09:08-kor raktam meg utolsó tippemet. Köztük Russia U18 - Sakhalinszky U20 jégkorong mérkőzéssel (Orosz MHL). Ezen bukott az egész.
12-én és 13-án is volt ilyen mérkőzés a bajnokságban, ugyanilyen párosításban. 12-én bejött, 13-án nem. Melyik szerepelt az ajánlatban?
Ugyanebben a kötésben másik meccset is tettem ugyenebből a bajnokságból. Azok is kétszer játszottak, hasonló eredménnyel. A tippemen meg jó az eredmény.
Szerintem mindkettő a 12-i meccsre vonatkozott, nehezen képzelem el, hogy egyik a 12-én, másik a 13-án játszott mérkőzésre szóló ajánlat lett volna.
Utána néznétek?

Idézetet írta: toccsa Dátum január 14, 2016, 08:36:41
01.12. 09:08-kor raktam meg utolsó tippemet. Köztük Russia U18 - Sakhalinszky U20 jégkorong mérkőzéssel (Orosz MHL). Ezen bukott az egész.
12-én és 13-án is volt ilyen mérkőzés a bajnokságban, ugyanilyen párosításban. 12-én bejött, 13-án nem. Melyik szerepelt az ajánlatban?
Ugyanebben a kötésben másik meccset is tettem ugyenebből a bajnokságból. Azok is kétszer játszottak, hasonló eredménnyel. A tippemen meg jó az eredmény.
Szerintem mindkettő a 12-i meccsre vonatkozott, nehezen képzelem el, hogy egyik a 12-én, másik a 13-án játszott mérkőzésre szóló ajánlat lett volna.
Utána néznétek?
Egy kérés a jövőre vonatkoztatva (nem csak feléd):
Reklamáció esetén a könnyebb azonositás végett egy ID számmal "dobjatok" meg!

A szóban forgó szelvényt rendeztem, természetesen a 12-i eseményekre vonatkozott a tipp. A rendszer (tévesen) az azonos párositás miatt a 13-i eseményekhez sorolta. Az Omszkie Jasztrebi esetében ez azért nem tünt fel, mert igaz hogy csak hosszabbitásban, de 13-án is nyert.


Sziasztok! A német wettpedian átfutottam a szabályzatot és nem láttam olyat hogy kellene képet feltölteni hogy fogadtam az adott hónapban a bet365-nél ! Ez így van?

Idézetet írta: zsozsesgreta Dátum január 30, 2016, 20:26:06
Sziasztok! A német wettpedian átfutottam a szabályzatot és nem láttam olyat hogy kellene képet feltölteni hogy fogadtam az adott hónapban a bet365-nél ! Ez így van?

Megkérünk, hogy a hasonló kérdésekkel a wettpediat keresd. Ebben mi nem tudunk segíteni.