SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Légyszi javítsátok az egyik fogadásomat,vesztesnek lett kiértékelve,de nyertes volt!
A Toronto-Boston NHL meccs over 5 van vesztesnek jelölve,de a meccs 3-3 lett.
Így a kötéses játékom huszonvalahányezer huf-ot hoz.  :redchug:

Köszönöm!  :beerchug:

Idézetet írta: runin Dátum február 03, 2016, 23:38:14
Légyszi javítsátok az egyik fogadásomat,vesztesnek lett kiértékelve,de nyertes volt!
A Toronto-Boston NHL meccs over 5 van vesztesnek jelölve,de a meccs 3-3 lett.
Így a kötéses játékom huszonvalahányezer huf-ot hoz.  :redchug:

Köszönöm!  :beerchug:

Szelvény ID?




Egy olyan kérdésem volna, hogy például van olyan a mai teniszmérkőzések között, ami magyar idő szerint február 29-én 22.30-kor kezdődik, de ha esetleg március 1-jén 00.10 perckor lesz vége, akkor az még beleszámít a februári listába? Vagy ilyenkor azt kell nézni, hogy mikor fejeződött be? És ha még éjfél előtt, akkor jó a tipp, ha viszont éjfél után, akkor már stornó?

Idézetet írta: HT Dátum február 29, 2016, 12:24:22
Egy olyan kérdésem volna, hogy például van olyan a mai teniszmérkőzések között, ami magyar idő szerint február 29-én 22.30-kor kezdődik, de ha esetleg március 1-jén 00.10 perckor lesz vége, akkor az még beleszámít a februári listába? Vagy ilyenkor azt kell nézni, hogy mikor fejeződött be? És ha még éjfél előtt, akkor jó a tipp, ha viszont éjfél után, akkor már stornó?

A kezdési időpont a mérvadó.


Sziasztok!
Egy kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban, nem tudom ,hogy mások javasolták-e már, de a problémám a következő: ma reggel fogadtam a forma 1-re ami nyert/az összes bankot rátettem/.
Mára lennének még tippjeim , de nem tudok játszani, mert nincs jóváírva a nyereményem. Ezen nem tudnátok változtatni?
Lehetne még bővíteni a sportágak körét is!
Válaszotokat köszönöm, szép napot mindenkinek!

Idézetet írta: 1gádzsÓ Dátum március 20, 2016, 16:06:27
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban, nem tudom ,hogy mások javasolták-e már, de a problémám a következő: ma reggel fogadtam a forma 1-re ami nyert/az összes bankot rátettem/.
Mára lennének még tippjeim , de nem tudok játszani, mert nincs jóváírva a nyereményem. Ezen nem tudnátok változtatni?
Lehetne még bővíteni a sportágak körét is!
Válaszotokat köszönöm, szép napot mindenkinek!

Köszönjük a javaslatot.

Pont ennek elkerüléséért nem javasolt a teljes bankot rátenni. Naponta egyszer van tippfeldolgozás, így ha a teljes keretet felhasználód, akkor várnod kell a következő feldolgozásig.  :cya:

Sziasztok!
A márciusi "365 liga"-ban helyezett vagyok. Érvényben van még az a szabály, hogy fel kell tölteni képet egy fogadásról? Amennyiben ezt eddig elmulasztottam ,még pótolhatom, hogy ne veszítsem el a nyereményemet?

Idézetet írta: 1gádzsÓ Dátum április 01, 2016, 17:45:40
Sziasztok!
A márciusi "365 liga"-ban helyezett vagyok. Érvényben van még az a szabály, hogy fel kell tölteni képet egy fogadásról? Amennyiben ezt eddig elmulasztottam ,még pótolhatom, hogy ne veszítsem el a nyereményemet?

Igen, érvényben van.

"A fogadást bizonyító képet az aktuális hónap végéig kell feltöltened, s az aktuális hónap 25. vagy annál korábbi fogadást kell tartalmazzon. Kivételt képeznek azon játékosok akik az aktuális hónap 25. után kezdik el a játékot. Ők ugyanúgy a hónap végéig kell feltöltsék a képet, de tartalmazhat 25.-nél későbbi eseményeket is."


Nem tudom miért, de a 150228 ID-jű szelvényemen egy tegnapi baseball kivételével minden ki van értékelve. Ma szívesen raknék szelvényt, így itt egy kis segítség:
11:00   Finished       Hiroshima Carp   4   2   1   0   0   0   0   0   0   1   0      
                                         Yomiuri Giants   6   1   0   0   0   0   0   2   0   1   2   

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 02, 2016, 08:59:58
Nem tudom miért, de a 150228 ID-jű szelvényemen egy tegnapi baseball kivételével minden ki van értékelve. Ma szívesen raknék szelvényt, így itt egy kis segítség:
11:00   Finished       Hiroshima Carp   4   2   1   0   0   0   0   0   0   1   0      
                                         Yomiuri Giants   6   1   0   0   0   0   0   2   0   1   2
Előjött a tipikus baseball hiba, de rendeztem!  :ok:

Ez a fogadásom ID 152362 még nem lett kiértékelve.
Köszönöm.
Hétfő hajnalban volt a 2. mérkőzésem.