SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 05, 2011, 14:26:21
Pedig lesz egy kis előny, nézd meg a szabályzatot:

A "Rájátszás"-ban párharcok alakulnak ki, éspedig:

Selejtező 1.hely - Selejtező 16.hely
Selejtező 2.hely - Selejtező 15.hely
...
Selejtező 8.hely - Selejtező 9.hely


Olvastam a szabályzat ezen pontját korábban.. Nyilván valamekkora előnyt jelent ez is, de nem akkorát, mintha mondjuk a teniszben a világranglista alapján Nadal játszana Gasquet-val Melzer meg Almagroval.. Mert nyilván az itt elért 16.hely nem jelenti feltétlen azt hogy annyival rosszabb mint aki első lett. Jelentheti azt hogy épp rosszabb periódusban van, vagy épp kevesebb tippet adott le..Ergo ha én 16.lennék nem "tartanék" annyira az elsőtől mint Gasquet ha épp Nadallal játszik.. vagyis ez mégsem jelent akkora előnyt..de ez majd akkor derül ki hogy mennyire van így ha lement jó néhány hónap,hogy az elsők tudják-e érvényesíteni a "papírformát".

Ez mondjuk igaz, meglátjuk hogy alakul a játék pár hónap alatt.

Szerintem hatalmas butaság lenne plusz pontot adni valakinek a rájátszásban, csak azért mert jobb helyen végzett.

Ahogy Lufu is említette a rájátszás az teljesen új dolog. Be kell kerülni a top16-ba, s a rájátszásba teljesíteni!

Sok kosárlabda csapat is ezt teszi amúgy... ;)

Érdeklődnék, mikor van naponta a kiértékelés, most fél 8 van, lassan elfogynak a napi meccsek, de a 3. tippemet nem tudom leadni, mert nem kaptam még meg a tegnapi pontokat

Amint lesz idejük Milanéknak ;)

Legújabban nem Milan dolgozza fel a tippeket, de per pillanat átmeneti stádiumban vagyunk ezért akadnak még hasonló gondok, de hamarosan jobb lesz.

Idézetet írta: Milan Dátum május 05, 2011, 20:48:16
Szerintem hatalmas butaság lenne plusz pontot adni valakinek a rájátszásban, csak azért mert jobb helyen végzett.

Ahogy Lufu is említette a rájátszás az teljesen új dolog. Be kell kerülni a top16-ba, s a rájátszásba teljesíteni!

Sok kosárlabda csapat is ezt teszi amúgy... ;)

Teljesen egyetértek. Alapigazság, hogy aki első akar lenni, végig jól kell teljesítenie.

ncis88-nak: ezt írod: Mert nyilván az itt elért 16.hely nem jelenti feltétlen azt hogy annyival rosszabb mint aki első lett.

Az alap problémád pedig az volt, hogy aki első, az mégiscsak jobb, mint a többiek. De a 16. meg nem rosszabb? Meg is cáfoltad a felvetésed, szóval hogy is van ez?  :)

a képet meddig kell feltölteni?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 08, 2011, 18:57:21
a képet meddig kell feltölteni?

Jó kérdés. Szerintem a rájátszásba csak olyat kellene engedni, aki már feltöltötte a képet, mert különben lehetnek majd furcsaságok eredményhirdetéskor.

A bwin azonosítóhoz, számjegyekből álló azonosító kell vagy a felhasználónevem?

Idézetet írta: Dyrol Dátum május 09, 2011, 09:56:56
A bwin azonosítóhoz, számjegyekből álló azonosító kell vagy a felhasználónevem?

A felhasználóneved.


A fogadást bizonyító képet minden hónap 15-ig kell feltölteni.

Tehát a májusi képeket, május 15-ig kell feltölteni. Akinek nincs feltöltött képe az nem juthat a rájátszásba.


Idézetet írta: Milan Dátum május 09, 2011, 21:46:03
A fogadást bizonyító képet minden hónap 15-ig kell feltölteni.

Tehát a májusi képeket, május 15-ig kell feltölteni. Akinek nincs feltöltött képe az nem juthat a rájátszásba.


Az nálam lehet, hogy problémás lesz, remélem akkor az utalás megérkezik péntekig. (ha top 16-os lennék)

Nagyon fontos információ!

A Bwin fogadást bizonyító képet Május 15-ig kell feltölteni. Aki ezt nem tette meg, nem vehet részt a "Rájátszás"-ban.