Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 28, 2008, 11:22:34, Latzka
Mivel ennek a műfajnak elég nagy vadásza vagyok :), gondoltam nyitok egy topikot. Sajnos folyamatosan csökkennek a díjazások, ellenben az indulók száma csak nő és nő. Néha azért még vannak jó kis versenyek, ezekat lehetne itt megosztani egymással.

Mai ajánlat:

Fortune Poker(ex-boss):

1000€-os havi verseny 17-00-tól; feltétel nincs, a reg. most indult 11-00-tól

250€-os heti verseny  17-00-tól; feltétel nincs, a reg. most indult 11-00-tól

Remélem valakivel összefutok az asztaloknál, LatzkaHUN néven leszek :cya:


Idézetet írta: bleah Dátum december 28, 2008, 11:44:46
http://www.freerollz.com/

egy lista a napi freeroll-okrol

Nem szeretem az ilyen listákat. Neten annyi ilyen van, mint a tenger. Duplicate Poker pl. már vagy 2-3 hónapja nincs is...  Ide olyan versenyekre gondoltam, amik nem rendszeresek vagy nem annyira közismertek. Azért köszi!

Stella Poker(ex-boss):

300€-os verseny (minden vasárnap) 19-00-tól; feltétel nincs, eddig csak 80 ember... :)


#4 december 28, 2008, 15:50:03, JokY
Hali!

Stella Poker , Fortune Poker

Ezek megbizhato irodak? Mert oszinten szolva nem nagyon ismerosek... ???

----

Idézetet írta: Latzka Dátum december 28, 2008, 14:24:43
Stella Poker(ex-boss):

300€-os verseny (minden vasárnap) 19-00-tól; feltétel nincs, eddig csak 80 ember... :)


regeltem :)

"Hali!

Stella Poker , Fortune Poker

Ezek megbizhato irodak? Mert oszinten szolva nem nagyon ismerosek..."


IPN család termei azaz Sportingbet (Paradise Poker); PokerHeaven stb....   A Stella az újabb, de volt már kifizetésem tőlük (2-3 nap), míg a Fortune szerintem egész ismert. Ha olyan termet írok be, amiről van esetleg valami kétségem vagy nincs saját tapasztalatom, akkor azt természetesen majd jelzem.


Hi all!

Kovetkezo lenne a problemam :

ParadisePoker-rel jatszom mar egy rovid ideje es a szeretnem kiprobalni a StellaPoker-t is.

A kerdesem a kovetkezo :
- hogy lehet megcsinalni, hogy egyszerre mind a ketto program fusson gepemen? Mert error ablak ugrik fel a 2. program megnyitasakor. ("A Boss Media poker client is already running on this computer!")

Tippem az lenne, h virtualPC-re egy XP es onnan inditom a masikat, de bizom benne, h tud vki 1xubb megoldast is!

Valaszokat elore is koszonom!
JokY

Idézetet írta: JokY Dátum december 28, 2008, 18:37:41

Kovetkezo lenne a problemam :

ParadisePoker-rel jatszom mar egy rovid ideje es a szeretnem kiprobalni a StellaPoker-t is.

- hogy lehet megcsinalni, hogy egyszerre mind a ketto program fusson gepemen? Mert error ablak ugrik fel a 2. program megnyitasakor. ("A Boss Media poker client is already running on this computer!")

JokY

Miért lenne jó ha egyszerre 2 bossos terem megy?  Tudtommal erre nincs megoldás.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 28, 2008, 20:11:33
Miért lenne jó ha egyszerre 2 bossos terem megy?  Tudtommal erre nincs megoldás.

Van megoldas : VirtualPC, rateszel egy oprendszert, beallitasoknal engedelyezed az internetet es mehet is akar 10 bossos terem 1xre! 8) (csak birja a geped rammal ;D)

Es h miert jo? Sajna amator szinten vok es konnyen kiesek versenyekrol...igy viszont nem maradok le semmirol! :)

Ha működik az szuper, de milyen verseny mehet egyszerre ezen a vasárnapin kívül egyszerre egy másikkal?

ChiliPoker:

1./ 50$-os Magyar verseny (minden nap) 19-00-tól;

Nem tudom, ez mennyire ismert, de kizárólag magyar játékosoknak szól, max 200 ember! A regisztráció kezdete 01.00 óra, reggel kb. 8.00-ra telik meg.

2./ Ugyanitt Lunch Time 50$-os verseny (minden nap) 12.15-től;

Itt a reigsztráció kezdete 8.00, sietni kell, ha az ember regelni akar!

Sok nyereményt!

ChilPoker letöltésénél nálam riaszt a NOD!  >:(

Mingyart 250$ freeroll a betson-on

Idézetet írta: bleah Dátum január 08, 2009, 18:52:41
Mingyart 250$ freeroll a betson-on

Még ilyenkor is lehet regisztrálni! Összesen 1996 játékos regelt és a max 2000! ;)