OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


sportingbulltól jött üzi:

Számláján jóváírtunk egy 3000 Ft ingyenes fogadást! Az ingyenes fogadás csak Önre vár – használja fel most!

Szerezzen többet! Hogyan? Csak töltse fel számláját és szerezzen egy 30000 Ft ingyenes fogadást minden nap, amikor legalább 30000 Ft összeggel feltölti számláját! Az ajánlat limitált ideig tart, minél hamarabb kezdi el feltölteni számláját, annál több ingyenes fogadást szerezhet, mivel csak a 2019.01.18. 0:01 CET és 2019.01.20. 23:59 CET közötti befizetések vesznek részt az ajánlatban! Összesen akár három 30000 Ft értékű ingyenes fogadást szerezhet!


Szóval eszerint akár 3 darab 30K-s ingyen fogadást is kaphatok, ha a köv. 3 napban befizetnék 3 * 30K-t.

Viszont sajna erre most semmi tőkém, pedig elég brutál ajánlat. Akinek van ötlete, hogy lehetne ebből mégis egy kis pénzt csinálni, írjon privátban.
Köszi szépen!


#3796 január 29, 2019, 10:28:44, oakland23
13:00
Wolf Warriors - Alab Phillipinas

kosár, ABL, ma 13:00

érdekes kis meccs, és még nem tudom, hogy fogok vele nyerni, de majd kiderül.
Lényeg, hogy az utolsó fogada az elsőt.
egyszer már találkoztak, az Alab 105-95 arányban nyert.

Igazából nem is ez a fura, hanem a Wolf Warriors hétvégi meccse a CSL Knights ellen. CSak véletlenül akadtam bele, épp élőztem beten, aztán nézem, hogy a CSL ontja a pontokat, bumm, bumm bumm, és 48 pontot dob az első negyedben  ;D Töltögetem az overeket, persze a határ egyből szökik, ami nem csoda. 132-104 lett, mondani sem kell, mindenféle over lejött, hát még ha rögtön a kezdés után benevezek, de hát igazából tényleg csak véletlenül akadtam rá
A Wolf ma is játszik, kíváncsi leszek a meccsükre.

Ami érdekes volt a CSL-Wolf meccsben, az a védekezés, az ugyanis nem volt  ;D Volt stream beten, nem néztem csak perceket, de kb. olyan volt, mint amikor tesi órán lettettünk 1-2 zsámolyt, aztán tanultuk a labdavezetést meg a ziccereket. Veszek meg, mintha gálameccset néztem volna. El nem tudom képzelni, hogy nem volt bundázva.
voltak ugyan alibi foultok, de látszott a meccsen, hogy full kreténbe tolják a védekezést, csak imitálják. Ha jól emlékszem, 10 perces negyedeket tolnak, és így volt 48 pont a CSL-től az első negyedben! AZ NBA-ben tán az első negyedes rekordot épp a GSW döntötte meg 10-15 napja, amikor 51-et dobott.(Egyébként a CSL indonéz csapat, de megnéztem a kezdőt, 4 amerikai légiós volt benne  :D)

Kíváncsi vagyok erre a meccsre, elég magas a kezdő over/under line, tán 188, de gondolom a bukik sem akarnak nagyot szopni. Érdekesség, hogy a Wolnál is van ex-NBA spíler, Eddy Curry, egy dagi center, aki hétvégén nem játszott, a másik oldalon az Alabnál meg Balkman, aki szintén a Knicksből lehet ismerős, meg Denverben is játszott. Nem volt igazán extra játékos az NBA-ben, de azért gondolom ezen a szinten azért remek kis splíernek számít.

Akinek lesz pár perce, nézzen bele. Nem tudom, hogy érdemes-e most overt húzni, biztos lesz videó, aztán majd döntünk.

Pff, jó nagy szopás lett a vége, 81-100 igazából semmi kirívó. Pedig a csalit be is lógatták,. hogy szopnának szart, a vendég csapat másfél perc alatt dobott 8 pontot, aztán belassult a meccs... Amit nyertem vele hétvégén, most olyan könnyedén úszott el... Ááá, pedig jól jött volna így hó végén egy kis extra, de a végén nemhogy extra lett, hanem mínusz  :crazy:

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 29, 2019, 14:59:41
Pff, jó nagy szopás lett a vége, 81-100 igazából semmi kirívó. Pedig a csalit be is lógatták,. hogy szopnának szart, a vendég csapat másfél perc alatt dobott 8 pontot, aztán belassult a meccs... Amit nyertem vele hétvégén, most olyan könnyedén úszott el... Ááá, pedig jól jött volna így hó végén egy kis extra, de a végén nemhogy extra lett, hanem mínusz  :crazy:

Pedig én köszönöm a tippet meg a meglátást, mert nyertem vele. 1. negyed összpontokat tettem overre. Simán jött. Belenéztem én is pár percre a meccsbe, vmi vicc kategória volt tényleg. Úgy lézengtek a pályán a játékosok, hogy az valami katasztrófa. Nem az, hogy nem volt védekezés, fogalmát se ismerik. Úgy nézett ki a meccs néha, mint amikor lementek a barátokkal a térre kosarazni, és ameddig nem jön mindenki csakúgy futkostok meg dobálgattok  magatokban. Egy bosnyák 2. osztályú női kosármeccsen több a védekezés, mint itt...  ;D

Antalyaspor U19 v Maliye Piyango U19

ma délelőtt volt ez a török kézimeccs, amely a bet365-ön kinn volt a live kínálatban, aztán egyszer csak eltűnt. Over 74,5-re tettem, aztán most látom, hogy vesztes lett. Kerestem eredményt, de sehol sem találtam. Valaki nem tudja véletlenül, mi lett a vége??? Vagy hol lehet megtalálni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 02, 2019, 14:11:16
Antalyaspor U19 v Maliye Piyango U19

ma délelőtt volt ez a török kézimeccs, amely a bet365-ön kinn volt a live kínálatban, aztán egyszer csak eltűnt. Over 74,5-re tettem, aztán most látom, hogy vesztes lett. Kerestem eredményt, de sehol sem találtam. Valaki nem tudja véletlenül, mi lett a vége??? Vagy hol lehet megtalálni?

Na azt én is láttam. Hendit akartam tenni, erre levették az élök közül...
Ráírtam Facebook-on az Antalyaspor (Antalyaspor Hentbol) kézilabdacsapat hivatalos oldalára, hátha tudják már az ifistáikról, hogy mi lett a meccsükkel. Majd kaptam egy értetlenkedő "who are you?" választ... mondom mi köze egy eredmény utáni kérdésnek ahhoz, hogy én ki vagyok. Hihetetlen.
A másik csapatnak meg nem találtam meg a Fb oldalát, vagy nincs is. Neten egy oldalon sincs semmi.
Ez az eredmény (márha tényleg lejátszották), lehet az örök feledés homályába merül.  :D

Köszi!
bet365-ön chateltem, kérdem mégis mi lett az eredmény, aztán mondja, hogy nem talál eredményt  ;D
Mondom neki mégis akkor mi a fasz alapján lett kiértékelve, erre azt mondja, elküldi felülvizsgálatra, aztán majd kapok választ.

Lehet, hogy sima under lett, de hogy ők sem tudják, hát az elég vicces ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum február 02, 2019, 14:40:41
Na azt én is láttam. Hendit akartam tenni, erre levették az élök közül...
Ráírtam Facebook-on az Antalyaspor (Antalyaspor Hentbol) kézilabdacsapat hivatalos oldalára, hátha tudják már az ifistáikról, hogy mi lett a meccsükkel. Majd kaptam egy értetlenkedő "who are you?" választ... mondom mi köze egy eredmény utáni kérdésnek ahhoz, hogy én ki vagyok. Hihetetlen.
A másik csapatnak meg nem találtam meg a Fb oldalát, vagy nincs is. Neten egy oldalon sincs semmi.
Ez az eredmény (márha tényleg lejátszották), lehet az örök feledés homályába merül.  :D

ma futottam még egy kört a chaten, mivel válasz nem jött. Viszont a chat-es egyből vágta, és azt mondta, hogy ma kaptam volna mailt, de leírta a chaten is, hogy 73 gól lett, meg küldött egy linket, ami alapján kiértékelték.
http://www.thf.org.tr/fikstur/antalyaspor-as-30-maliye-piyango-sk-43/1110

Szóval végül is korrektül jártak el

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 04, 2019, 12:02:22
ma futottam még egy kört a chaten, mivel válasz nem jött. Viszont a chat-es egyből vágta, és azt mondta, hogy ma kaptam volna mailt, de leírta a chaten is, hogy 73 gól lett, meg küldött egy linket, ami alapján kiértékelték.
http://www.thf.org.tr/fikstur/antalyaspor-as-30-maliye-piyango-sk-43/1110

Szóval végül is korrektül jártak el

2 fránya gól, na mindegy. Megjegyzem ezt az oldalt, ha legközelebb én is török U19-re vagy ilyesmikre tennék.  :D

Kuwait-Egyiptom
futsal élő felület, még nem kezdték

Első fi Egyiptom ér el 3. gólig @ 8.50 bet365

alapvetően semmit sem tudok a meccsről, melyik csapat milyen kerettel játszik. Alapvetően underes meccsre számítok, de nálam Egyiptom esélyesebb, ellentétben a szorzókkal. Nem tuti, de 8.50-ért nem tudtam kihagyni

14:30

Tottenham - Leicester City

M. Oliver spori vezeti a meccset, aki mocskosul nagy formában van a büntetőket illetően. Utolsó 6 Premiership meccsén 7 büntetőt ítélt meg  ;D
Utolsó hat meccséből egy volt olyan, ahol nem fújt be büntetőt, viszont azon az ötön, amikor ítélt, két meccs is volt, amikor kettőt is befújt.

Kíváncsi leszek, folytatja-e nem mindennapi szériáját, már csak azért is, mert ez a két csapat egymással tud őrült meccseket játszani, elég csak a tavalyi 5-4-re gondolni.

3.50-ért fogadható a tizi a bet365-ön, akár singleben, akár bohóctétes just for fun kombiba ott a helye.

Szép volt, kosz a tippet! :)

Idézetet írta: caps lock Dátum február 10, 2019, 17:12:45
Szép volt, kosz a tippet! :)

Nincs mit  ;) Reméljük, hogy a következő fordulóban is kap meccset  :D

De kár, hogy csak most olvasom...  :redchug: ;D

M. Oliver imádja a tiziket... ezt tudjuk az ominózus Real Madrid - Juventus meccs óta...  ;D És ha láttátok a tegnapi tizit, kb hozzá sem értek a sráchoz aki összeesett az esetnél...  ;D Köszi, erre figyelek ezentúl...  :ok:

#3809 április 04, 2019, 19:17:15, oakland23
19:30
Sevilla - Alavés

Roque Mesa lapot kap @ 2,40 (unibet)

Fontos meccseken rendre túlpörög, most kezdőként lesz 60-65 perce, de szerintem neki 30 is elég, hogy odabasszon valakinek. Pina Isla meg Wakaso lesz a másik oldalon, akikkel sokat találkozik, kizárt, hogy nem bosszantsák fel Mesát.