OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


21:00
Southampton - Liverpool
Liverpool labdabirtoklása 63,5 % felett @ 1.85 (unibet)

Ebben az idényben a Liverpool labdadomináns csapattá vált, sokat szopogatják akár fölöslegesen is. végül is eredményes, de kurvára nem látványos. Ok, túlzok, de hány és hány ótvar meccset tolt a 'pool. Sokkal jobban becsülik a lasztit, a támadótrió sem játszik már annyira direkt focit, oda-vissza megy a tili-toli, ezáltal idén kevesebb lövéssel operál a pool, ellenben többet van nála a labda.
A Soton otthon anno a Man City ellen kb 25%-os labdabirtoklást hozott otthon, a közelmúltban a Tottenham ellen 36-64 volt az arány, de ott a Tottenham egész őszinte, már-már totális focit nyomott, mindkét csapat gólra ment, tényleg egész nyílt játék volt, amiből a hazai csapat jött ki jobban. A 'pool kontroll alatt tartja a meccset majd este, ha korai vezetést szereznek, akkor azért lesz náluk a labda, ha meg nem szereznek gólt korán, akkor azért.

16:15
Real Madrid - Eibar
lövések száma 26,5 felett @ 1.83 (unibet)

Egy jó kis közönségszórakoztató meccsre számítok, egyik csapatnak sincs miért görcsölni, lehet tolni az adok-kapok meccset. A Real Madrid 16,6, az Eibar 14,8 lövést ereszt meg átlagban, szerintem most csak erősítik majd egymást, simán 30 fölé várom a lövések számát, ahol számít a kaput találó, a kapu mellé menő, és a blokkolt lövések száma is.

14:00, ma

AFC U19-es női bajnokság
foci

Dél-Korea - Vietnam
Tipp: x @ 15.00

Igazából Dél-Korea persze sokkal jobb, de itt a csoport 3. meccsén az iksz mindkét csapatnak tökéletes. Dél-Korea marad csoportelső, Vietnam meg marad második, és továbbjutó. Persze lehet, hogy a korábbi Irán-Libanon meccs miatt már mindkettő fix továbbjutó lesz a kezdésnél, de az iksz akkor is jó mindkettejüknek. Minek törnék össze magukat. Ráadásul az iksz 15.00-ös odds, hát az meg meg szinte bundázásért kiállt. Ráadásul igazából tapasztalat, de ilyen meccseknél mondjuk ha a 60. percben még mondjuk 1-0 az állás, akár a teljes összeget ki lehet venni, meg ha rizikózunk, és mondjuk tényleg sokáig húzza Vietnam, akkor cash out-tal is lehet kaszálni. Szerintem gondolkodjunk bárhogy, van fantázia a döntetlenben.

Érdekesség:
Palace-Bournemouth

Lesz tizenegyes @ 3.75
bet365

East vezeti, aki átlagban a legtöbb fújta be idén, ráadásul a Palace javára ítéltek idén a legtöbb tizit, de a B'mouth is holtversenyben a 3. helyen áll. Szóval itt van a legtöbb büntetőt ítélő spori, meg a top4 legtöbb büntetőt kapott csapatból kettő. Ha itt nem lesz tizi, akkor sehol  ;D

foci, live
8. perc,
wooden-gunghalin

0-2-nél
gunghalin 5,5 over @ 5.00

0-2 az állás, van stream, kb nulla színvonal, volt két vendég gól, meg egy kapufa 7 perc alatt, ha így folytatják, 10 is lehet ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 18, 2019, 08:43:28
foci, live
8. perc,
wooden-gunghalin

0-2-nél
gunghalin 5,5 over @ 5.00

0-2 az állás, van stream, kb nulla színvonal, volt két vendég gól, meg egy kapufa 7 perc alatt, ha így folytatják, 10 is lehet ;D

elhúzták a mázesmadzagot az orrom előtt ezek a mocskok, azóta semmi  :D

női foci vb unibet
gólkirály

15:00-ig lehet rakni, mert akk. kezdődik az első mai meccs
Llyod lesz a gólkirálynő @ 101.00
Blackstenius lesz a gólkirálynő @ 101
Morgan lesz a gólkirálynő @ 14.00
Heath lesz a Gólkirálynő @ 16.00

Lloyd 2015-ben holtversenyben lett gólkirálynő, ugye most van VAR még több tizi, USÁ-nál ő lövi őket. Heath és Morgan USA támadók, a csoportjukban van Thaiföld és chile, őket elvileg meg lehet szórni.
A svéd Blackstenius 101-es oddsa meg egész egyszerűen csak value.

Úszás 400 vegyes
nso-ról egy kommentet idézek:

"Berneknek is rengeteg baja van, több hét antibiotikum kúra a vb előtt, most otthon szem és orrpolip műtét......"

9 lett a selejtezők után, de a német srác eü problémák miatt lemondta a döntőt. Bernek így befér a döntőbe, de hogy a top6-ba is beférjen, szerintem lehetetlen.

Bernek 7-8 helyen végez a döntőben 400 vegyesen @ 1.60 tippmixpro

egy-két F1 tipp:

Nem ér célba mindkét Ferrari @ 3.50
(az időmérőn mindkettőnek problémája volt, frusztráltak, lesz itt baj szerintem a futamon is, ráadásul van sansz esőre is, de elvileg a páratartalom is elég magas így eső nélkül is)
aztán egy kis szórakozás:
Győztes rajtpozíciója
3-4 hely @ 7.50
5-7 hely @ 251
6-13 hely @ 8.50
14-20 hely @ 21.00

Ha valóban lesz eső, akkor lehet picit kaotikus futam. Igazából a 5-7 helyről indulók győzelme fizet igazán jól, és bár kevés a sansz rá, nem lehetetlen. Gyakorlatilag a két favorit, Ham és Max győzelmén kívül minden jó. (hátha egymásba mennek az első körben  :D )

Kubica (67.00) vagy Russel (51.00) pontot szerez. A két Williams gyenge, de legalább megbízhatóan végigmennek idén. Ha tényleg jönne egy kis esőcske, egy safety car, lenne 'pity-puty' jó ütemben tudnának kereket cserélni, szóval magyarul minden ideálisan alakulna, akkor sem lennének pontszerzők, de ha anno még Baumgartner is tudott pontot szerezni, hátha valamelyik Williamsnek is sikerül. Ehhez mondjuk nem ártana a mezőny felének kiesni, de egy kis pénzt nekem megér.

Még valami:
A Forma-1 előző 27 futama úgy ment le, hogy a dobogón mindig RB-Merci-Ferrari pilóta állt csak. Én most behúztam ezen hat pilótán kívül mindenki mást dobogóra, hátha bejön. Nyílván nem sokat pazarolva, de lehet ráállok erre, ha most nem jön, majd jön nálunk  ;D


Kitettem egy szavazást, légyszi szánjatok rá pár másodpercet, és húzzatok be egyet a lehetséges opciók közül. Köszi szépen!

Wales-Hungary

Tipp: Wales 8 szöglet felett (fogadáskészítő) @ 7.00 (bet365)

Jópár éve volt egy Betis-Sevilla meccs, emlékszem, hogy behúztam lapokra, aztán volt ott minden, csak lapok nem nagyon. Arra is emlékszem, hogy a lapok mellett húztam gólokat is, mindent, csak szögleteket nem, aztán kb ha 18-20 corner nem volt, akkor egy sem.

Ez csak egy emlék, méghozzá rossz.

Aztán beugrott, hogy megnézzem a norvég-magyar meccs statjait, és megnéztem. Ott hasonló volt a tét, mint itt, legalábbis hasonlóan nagy. Ott a norvég csapat 16-0-ra nyerte a szögletarányt ellenünk, amíg mi egyszer sem jöttünk a sarokból, Norvégia 16-szor, de mint tudjuk, Guzmics mindent kifejelt.

Most is hasonlóra számítok, Walesnek eleve jó szélsői vannak, sőt a szélső védői is jók, szerintem sanszos, hogy sok cornerük lesz, és minél tovább húzzuk, nekik annál sürgősebb lesz. Egyébként a bet365-ön az, hogy Wales előbb jut el 9 cornerig, 'csak' 6.50, fogadáskészítőnél a 8 felett opció, amihez szintén 9 kell, 7.00, tehát azt éri meg behúzni.

Egyébként pl. unibeten a Wales 4,5 corner felett 1,53, aki nem feltétlenül akar nagy szorzót fogni, szerintem 5 walesi cornerrel is jól járhat.

#3823 december 18, 2019, 12:04:21, oakland23
Szétszórtam egy kis pénzmagot a Barcelona-Real Madrid meccsre, jöjjenek a tippek:
-Kroos lapot kap @ 4.00 (unibet) 5000 Ft
-Kroos gólpasszt ad @ 7.50 (unibet) (22betnél 8.00 a szorzó,de sajna uninál hamarabb megtettem) 5000

-Lesz csere az első félidőben @ 5.15 (22bet) 5000
-Lesz kapufa vagy keresztléc @ 2,40 (22bet) 5000
-Ramos gólt szerez a 16-oson belülről @ 20.00 (22bet) 2000
-Ramos büntetőt ront @ 15.00 (22bet) 1000
-Messi büntetőt ront @ 16.00 (22bet) 1000
-Kroos gólt lő a 16-oson kívülről @ 13.00 (22bet) 1000
-de Jong kapura tartó lövései 0,5 felett @ 7.50 (22bet) 1000
-Lenglet -II- 0,5 felett @ 6.50 (22bet) 1000
-Pique-II- 0,5 felett @ 3.00 (22bet) 1000
-Lenglet fejesgól @ 15.00 (22bet) 1000
-Pique fejesgól @ 12.00 (22bet) 1000

-Lesz megítélt büntető az 1. percben  @ 101.00 (bet365) 500
-Lesz lap az első percben @ 101.00 (bet365) 500

*Csak húztam a lapos tippeket is, aztán innentől már nem rajtam a sor:
-Büntetőpontok száma 10, 11, 12+ oddsok 13.00, 22.00 és 25.00 Erre 6000 Ft ment összesen, tényleg szar szorzók, de ha netán tényleg esik egy-két piros, lehet ebből is profit. Esély van rá.

Kíváncsi vagyok, jön-e majd egyáltalán valami, vagy tolnak egy unalmas 0-0-t, mert az is benne van szerintem. De hátha nem  ;)

Lesz ma (is) két kubai futsal meccs, ami önmagában nem túl érdekes, az viszont igen, hogy tegnap, és 23-án is ilyen 21-es meg 51.00-es oddsok olyan simán jöttek, hogy nem hittem a szememnek. Ilyen félidő első 2 meg első 3 gólokra fogadtam, meg 2. félidei gólokra (főleg mikor az egyik gólokkal elhúz, bet365 meg nem tudja, hogy hamarosan jön az üres kapu...) már lehet is tolni a nagy bika szorzókat.

Ugyanakkor ezen a provincial cup nevű tornán futó óra van, szóval nem csak a tiszta játékidőt mérik, mint ahogy a futsalban szokás, hanem itt 20 perc van, de futó óra. Szóval vélhetően ezért ilyen szép magasak a szorzók a gólokra, viszont ezt kell kihasználni. Például 23-án a Guanabacoa jut el először félidőben 3 gólig 51.00-es odds volt, kb 10-11 perc alatt jött, tegnap is Regla-La Habana meccs nagyon jó szorzókat hozott.

Lehet, csak épp mákom volt, de hátha lesz ma is. 21:30 meg 22:30 a kezdés ma, de figyelni kell, mert tegnap is korábban kezdték az elsőt. Bet365-ön volt live, remélem ma is lesz, és egész bő piacokkal, félidei gólokkal, csapatokra, kíváncsi leszek, ma jön-e valami nagy szorzó, de igazából ha ilyen 5-ös, 8-as oddsok jönnek le 30-40%-kal, az sem olyan rossz.