Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: feme Dátum október 07, 2013, 12:26:36
Sziasztok lenne 1 kérdésem??
Ma elutalnák banki utalással pénzt kb. mennyi idő még jóváírják a skrill számlámon???
Kinek mi a tapasztalata???

Nagyjából 2 nap. Nekem volt, hogy már 20 óra alatt jóváírták (Unicreditről ment), de egy alkalommal majdnem 3 napba is beletelt. Szerda dél, kora délutánnal számolhatsz kb.

Idézetet írta: Alk Dátum október 07, 2013, 12:48:54
Nagyjából 2 nap. Nekem volt, hogy már 20 óra alatt jóváírták (Unicreditről ment), de egy alkalommal majdnem 3 napba is beletelt. Szerda dél, kora délutánnal számolhatsz kb.

Köszi az infót!!

Idézetet írta: Alk Dátum október 07, 2013, 12:48:54
Nagyjából 2 nap. Nekem volt, hogy már 20 óra alatt jóváírták (Unicreditről ment), de egy alkalommal majdnem 3 napba is beletelt. Szerda dél, kora délutánnal számolhatsz kb.
Elég gyorsan sikeredett nekik,mert már ma délután(17:38) jóváírták nekem...  :ok:

Skrill Directtel egyből fent van a számlán a pénz, olyan mint a kártyás feltöltés csak ennek nincs külön díja, illetve banki átutalás lehet ez, megelőlegezve szerintem.

(Hosszú idő után töltöttem fel skrillre, nem tudom hogy ez mióta elérhető, illetve mindenkinek-e, de gondolom igen.)


Uj dolog lehet, en meg nem lattam.

Valaki tudna adni egy telszámot ahol elérhetőek? Nagyon vak vagyok,de az oldalon nem találom. Már több mint egy hete válaszra sem méltatnak, számlám be és kimenő pénzügyei zárolva, és már ideje lenne egy összeget továbbítanom.
Most jött el az a pillanat, amikor telefonon beszélnék velük, hogy mégis mi a fasz van..

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 09, 2013, 13:51:42
Valaki tudna adni egy telszámot ahol elérhetőek? Nagyon vak vagyok,de az oldalon nem találom. Már több mint egy hete válaszra sem méltatnak, számlám be és kimenő pénzügyei zárolva, és már ideje lenne egy összeget továbbítanom.
Most jött el az a pillanat, amikor telefonon beszélnék velük, hogy mégis mi a fasz van..

A Skrill oldalán a lap alján írja az elérhetőségeket:
Contact menüpont, majd a Call Us-ra kattintva az alábbi telefonszámot adja meg: If you have an urgent issue - you can contact us on:+44 203 514 5562
Operating Hours: Mon-Sun 09:00 - 18:00 GMT

köszi

Felhívtam ezeket az ökröket, mit mondanak bele a telefonba??

Hát hogy valami szerver hiba miatt néhány ticket ID letűnt a rendszerükből, ezért nem tudnak válaszolni. Arra kért hogy küldjek el megint mindent..Hurrá..

meg sűrűn bocsánatot kértek..hajamra kenhetem..

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 09, 2013, 18:57:59
köszi

Felhívtam ezeket az ökröket, mit mondanak bele a telefonba??

Hát hogy valami szerver hiba miatt néhány ticket ID letűnt a rendszerükből, ezért nem tudnak válaszolni. Arra kért hogy küldjek el megint mindent..Hurrá..

meg sűrűn bocsánatot kértek..hajamra kenhetem..

Szia
Megoldódott a gondod?Nekem is 2 napja csak pénzfogadásra alkalmas a számlám.
Mondj valami biztatót,pl mega sorry volt örök vip tagságot kaptál meg ilyesmi..

Uj Promocio a skrill-nel!

Ha befizetsz a marathonbet, 188bet es hititbet irodakhoz 5x annyi loyalty pontot szerezhetsz mint altalaban!

Ajanlom azoknak akiknek korlatozva van a marathonbet szamlajuk viszont magas a limit a skrillukon :)

10-20 eurot ki lehet belole szedni!

Idézetet írta: borgosh Dátum október 27, 2013, 16:15:20
Ajanlom azoknak akiknek korlatozva van a marathonbet szamlajuk viszont magas a limit a skrillukon :)

Ezt kifejtenéd bővebben? Ha korlátozva van a számla, akkor nem lehet eljátszani a befizetett összeget, enélkül meg nem hiszem hogy kifizetnek ingyen.

Limitnövelés miatt sürgősen be kell fizetnem az egyik MB-mre átutalással, viszont a korábbi magyar Unicredit-es bankszámla helyett egy frankfurti Postbank-ot jelenít meg, amivel pedig az a bajom, hogy a számlaszáma 17 karakter, amit érvénytelennek tüntet fel a netbankom. Mi lehet a baj? Köszi előre is!

Idézetet írta: Alk Dátum október 31, 2013, 11:40:30
Limitnövelés miatt sürgősen be kell fizetnem az egyik MB-mre átutalással, viszont a korábbi magyar Unicredit-es bankszámla helyett egy frankfurti Postbank-ot jelenít meg, amivel pedig az a bajom, hogy a számlaszáma 17 karakter, amit érvénytelennek tüntet fel a netbankom. Mi lehet a baj? Köszi előre is!

Külföldi utalásokhoz az IBAN-t kell használni, meg a bank SWIFT-kódját.

Idézetet írta: benson Dátum október 31, 2013, 12:01:04
Külföldi utalásokhoz az IBAN-t kell használni, meg a bank SWIFT-kódját.

Igen, az volt a baj! Köszi szépen!

Sziasztok!

Nem vagyok túl járatos az elektronikus banki tranzakciók terén és most szembesültem vele, hogy a Skrill most már nem rendelkezik magyar bankszámlával, abban valaki segítségemre tudna lenni, hogy mennyire érheti meg, illetve nagyságrendileg milyen költségekkel jár egy oda történő utalás? HUF alapú számlámra szeretnék utalni, hogy feltöltsem a szintén forint alapú bet365 számlám, szóval ha van rá egyszerűbb/olcsóbb megoldás azt is szívesen venném. Előre is köszönöm, frodó