Szlovákia fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv! Érdekelne,hogy egy határhoz közel lévő irodában  mennyi a max. Tét,max. Nyeremény  stb. Érdemes-e kimenni?:)

Miért lenne érdemes? Kötve hiszem, hogy az online irodáknál jobb oddsokat, vagy nagyobb téteket kínálnának.

Idézetet írta: penzhajhasz12 Dátum december 23, 2014, 20:25:11
Üdv! Érdekelne,hogy egy határhoz közel lévő irodában  mennyi a max. Tét,max. Nyeremény  stb. Érdemes-e kimenni?:)

Max tét neked mit jelent? 33 000 ezer €-ig vehetsz ki nyereményt. Pl 30 ezerert feldobsz egy 1,1 es szorzot azt is elfogadják.
De 6%-ék a kezelési költség, téttől függetlenül.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 23, 2014, 20:32:51
Miért lenne érdemes? Kötve hiszem, hogy az online irodáknál jobb oddsokat, vagy nagyobb téteket kínálnának.

Van mikor jobb oddsokat kínálnak. És név nélkül fogadhatsz, aztán a mérkőzés után kb 15 perccel felveheted a nyereményt.

Idézetet írta: penzhajhasz12 Dátum december 23, 2014, 20:25:11
Üdv! Érdekelne,hogy egy határhoz közel lévő irodában  mennyi a max. Tét,max. Nyeremény  stb. Érdemes-e kimenni?:)
Én 1991-től fogadok szlovák irodáknál és sosem volt semmi gondom.A hires online irodáknál már annál több.Sokszor bővebb kinálatuk is van pl.én szeretek jégkorong góllövőre tippelni amit más irodánál nem találtam meg,de pl a tipsportnál és más szlovák irodánál igen.Nincs minden irodánál kezelési költség 3as szorzó felett ahol fogadok ott nincsen.Természetesen itt is van ami teljesen dijmentes ez a tipos,ami olyan mint a magyar tippmix.Befizetések azonnaliak nem kell napokat várni az utalással.Reklamációk ugyanúgy hiszen csak bemész az irodába és elmagyarázod mi a gond,nem xy chates emberke aki azt sem tudja miért nem irt jóvá ezt meg azt.Befizetésél csak elmegyek az irodába befizetek x összeget és már rajta is van abban a pillanatban.Engem sosem korlátoztak le legnagyobb tétem 1000euro volt,de láttam már 7000eurot is feltenni.Ez mellett az összes ugyanigy elérhető neten is már.Igy nem csak szelvényen fogadhatsz.Kifizetéseket akármelyik irodánál felveheted.Pl.fogadtam Komáromban és Párkányban vettem fel.Meg is határozhatod,hogy pl.netes nyereményt melyiknél akarod felvenni,ha nem szeretnél utalásra várni.2300eurot azonnal kifizettek.Nem tudom Neked mi a fontos,de gondolom nem csak a tét és a kifizetés.Még annyit,hogy majdnem minden irodának van fóruma,igy lehet látni,ki mire fogadott és mennyiért,meccsek analizálása-itt vannak kemény összegek is.Én 98százalékban csak ilyen irodákat használok.Még valami,neten meg van szabva,hogy pl 1000 eurot tehetsz fel egy meccsre.Itt meg 2szelvényre megteszed a 2x 1000 eurot és kész.Nem tudom mire vagy még kiváncsi sok mindent lehetne irni.Esetleg nézz utánnuk neten is,szorzók,szelvények tétek mindent megtalálsz.De ne ma-holnap,mert 1-2iroda ilyenkor nem működik,csak majd 26án esetleg ünnepek után.Kellemes ünnepeket és sok szerencsét. :ok:

Én neten keresztül szoktam nézegetni a Niké kínálatát! Ez ugyebár mind neten, mind pedig papír alapon megjátszható! Itt a maximum megtehető tét 5 ezer euró! A maximálisan nyerhető pedig 15 ezer euró! Irodában rakva persze ennek a többszöröse is gondolom! Ráadásul a kínálat is sokkal változatosabb mint a Tippmixé vagy Tippmixpróé. Lenne hova felzárkózni!

Azért jók ezek az irodák....120ezer euro nyeremény nem semmi. :beerchug:

Február 13-tól a tipsport eltörli a neten fogadóknak a 6százalékos költségeket.Igy nem lesz kezelési költség.Remélem hozzájuk hasonlóan csatlakozik még pár helyi iroda.Igaz náluk fogadok általában a sok játék miatt. :ok:

6 százalék? Én az irodában személyesen 10 százalékkal szoktam fogadni.Azt hittem a Niké meg a Fortuna dolgozik csak 6-tal?!

#9 augusztus 22, 2018, 20:44:18, FafNirRr
Sziasztok!

Melyik szlovák irodánál/irodáknál lehet játszani(online) magyar lakcímmel? Nagyon örülnék, ha valaki tudna ebben segíteni.
Előre is köszönöm.

Idézetet írta: FafNirRr Dátum augusztus 22, 2018, 20:15:18
Sziasztok!

Melyik szlovák irodánál/irodáknál lehet játszani(online) magyar lakcímmel? Nagyon örülnék, ha valaki tudna ebben segíteni.
Előre is köszönöm.

van vkinek személyes tapasztalata az online irodákkal amire magyar papírral lehet regelni és megbízható?? szlovák, cseh, horvát, szlovén ukrán stb

Sziasztok,
Tudja valaki, hogy Szlovákiában adózás ügyileg mi a helyzet?
Gondolom a helyi licenszes irodáknál (doxxbet pl.) simán csak befizetsz és játszol, de mi van egy külföldi irodával?
Konkrétan a sportmarket.com érdekelne, ami egy brókeriroda, és biztos nincs semmiféle megállapodásuk a kormánnyal.
Lehet itt játszani? Kell adózni a nyeremény után?

Idézetet írta: spursBSB Dátum szeptember 06, 2021, 20:23:57
Sziasztok,
Tudja valaki, hogy Szlovákiában adózás ügyileg mi a helyzet?
Gondolom a helyi licenszes irodáknál (doxxbet pl.) simán csak befizetsz és játszol, de mi van egy külföldi irodával?
Konkrétan a sportmarket.com érdekelne, ami egy brókeriroda, és biztos nincs semmiféle megállapodásuk a kormánnyal.
Lehet itt játszani? Kell adózni a nyeremény után?

Interneten létező szlovákiai irodákra gondolsz, vagy papíron fogadható  fogadóirodákkal rendelkező cégekre. Mivel, mint mások is írták sok helyen név nélkül lehet fogadni, és nyereményt felvenni.

Elsősorban az internetes, világszerte elérhető irodákra gondolok :)
Van valami szabályozásuk erre?

(De ha már kérdezed: van pl. doxxbet automata, ahol lehet élőben fogadni? Mert ott elég jó az élő kínálat, lehet hogy kinéznék élőzni egy jobb napon.)