Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


már megbántam hogy regisztráltam. vissza tudom valahogy csinálni hogy rendeltem kártyát? és a skrill fiókot tudom törölni valahogy?

Idézetet írta: dmartin11 Dátum november 27, 2013, 20:46:17
már megbántam hogy regisztráltam. vissza tudom valahogy csinálni hogy rendeltem kártyát? és a skrill fiókot tudom törölni valahogy?

Ha még nem indult el a kártya legyártása, addig van rá esély, hogy visszakapod a pénzt.
Ezért kéne minél előbb írni nekik.

Egyébként az egy (illetve több) pénzügyi szolgáltatás megrendelése, mikor számlát nyitsz a skrillnél és kártyát igényelsz.
Amikor jóváhagyod a dolgokat, szerződést kötsz velük.
Ha azt mondanák, hogy nem lehet véletlen a kártyaigénylésed, hisz ők kértek megerősítést az online felületen, mielőtt jóváhagytad, akkor azért igazuk lenne...

De az a lényeg, hogy jövőre ingyen lehet majd készpénzt felvenni és azzal sorban állni a lottózóban, így a rothadó pénzvilág nem élősködhet rajtunk tovább az idióta szolgáltatásaival!  :D

és még ha ki is kell azt fizetnem akkor jelenleg nulla forint van a kártyámon de írja azt is hogy -2993 ft meddig kell kifizetnem? mennyi időm van rá kb? és még egy fontos kérdés még ha meg is kapom a kártyát és én nem szeretném használni mert nincs rá szükségem akkor mi a teendőm?

Majd levonják ha lesz rajta pénzed. Nekem is anno 1hónapig mínuszban volt a számlám.. Amúgy jól jön a kárty, mert ha ott lesz a kezedben és lesz a skrillen pénzed, és gyorsan szükséged van rá akkor boltban használhatod vagy automatánál..Nem kell várni a kiutalásra.

És vissza lehet vonni, és visszakapod a pénzed (7 vagy 14napig).

Idézetet írta: dmartin11 Dátum november 27, 2013, 22:41:43
és még ha ki is kell azt fizetnem akkor jelenleg nulla forint van a kártyámon de írja azt is hogy -2993 ft meddig kell kifizetnem? mennyi időm van rá kb? és még egy fontos kérdés még ha meg is kapom a kártyát és én nem szeretném használni mert nincs rá szükségem akkor mi a teendőm?

Nem hiszem, hogy további költségekbe verik majd magukat 10 euró miatt, hogy behajtsák rajtad a pénzt...
Bár ki tudja.  :)

Ha nem akarod használni a kártyát, akkor meg az a teendőd, hogy nem használod!
Ezt számos módon megvalósíthatod: pl. otthon hagyod, mikor elindulsz vásárolni.
Aztán elviheted magaddal, de egy automatánál bevonathatod, ha háromszor rosszul adod meg a PIN kódot.  Ha meg nem lesz pénzed a Skrillen, akkor ez a probléma is megoldódik, mert ha akarnád, sem fogod tudni használni.  :)

Persze ilyen esetben is érdemes lemondani a kártyát, mivel évente 10 euró a fenntartása. Az első év díját előre kifizetted a megrendeléskor...


Hali!

Tudja valaki, hogy ha megszüntetem a skrill számlámat mikor nyithatok egy újat? vagy esetleg a regelt email címet ki lehet cserélni.

Egyből nem lehet kicserélni, viszont hozzáadhatsz több e-mail cimet, majd a hozzáadottat átállitod "primary" cimként és a régit törlöd, ha engedi.

#1117 december 02, 2013, 12:31:55, mokori
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Én november 20.-án indítottam banki átutalással pénzt a Moneybookers-hez. Sajnos a referencia számomat nem tüntettem fel, mert nem tudtam, hova kell. A pénz még nem érkezett meg. Tudom-e a hibát korrigálni vagy mit tehetek egyáltalán? Írnék e-mailt a Moneybookers-hez, de az a problémám, hogy az angol tudásom ehhez már kevés. Szeretném olyan ember segítségét kérni, aki segítene nekem megfogalmazni az üzenetet PÜ-ben.

Üdv!

Mai napon volt egy kifizetésem Unibetről, a tranzakcióknál a pontos összeg is jelenik meg, de a számlám egyenlege már kevesebb (kb 1 dollárral). Mi lehet ez?
Tranzakciós adó? :D

#1119 december 10, 2013, 09:28:35, Jabba
Sziasztok! Megbízható fórumtársat keresek!
Arról lenne szó, hogy Moneybookersen küldenék 35 EUR-t, ezért cserébe magyar számlára való utalást kérnék 10 200 HUF összegben így te is jól járnál az átváltáson, bár hirtelen nem tudom, a Skrill milyen árfolyamokkal dolgozik.
Részletekért keress privátban.

Már tárgytalan

Megjelent mikor beléptem skrill-re, hogy legyek bronze vip. Azonban mikor rámegyek, írja, hogy kell jelentkezzek. Mikor rákattintok, kéri, hogy jelentkezzek be megint, átvisz a moneybookers régi oldalára, majd mikor bejelentkezek kiírja, hogy nem lehetséges már a régi felületen belépni és nem történik semmi. Mi a teendő? Promotion code ebben az esetben micsoda?

Sziasztok,a barátnőm skrilljét szeretnénk feltölteni,de sehogy nem sikerül,most nyitottam neki,maestro kártyája van,szal kártyás feltöltés nem működik,hozzá se tudom adni a kártyát.Bankból elutaltam a pénzt skrillnek,de 2 napon belül visszaküldték számlára,Skrill Directen keresztül,pedig a következő hibaüzenet ugrik elő:The upload with Skrill Direct failed. Please try again.Valakinek valamilyen ötlet?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum december 10, 2013, 12:54:53
Sziasztok,a barátnőm skrilljét szeretnénk feltölteni,de sehogy nem sikerül,most nyitottam neki,maestro kártyája van,szal kártyás feltöltés nem működik,hozzá se tudom adni a kártyát.Bankból elutaltam a pénzt skrillnek,de 2 napon belül visszaküldték számlára,Skrill Directen keresztül,pedig a következő hibaüzenet ugrik elő:The upload with Skrill Direct failed. Please try again.Valakinek valamilyen ötlet?

Melyik bankszámlára utaltad, hogy visszajött? Eddig volt magyarországi számlaszámuk az Unicreditnél, de kb egy hónapja már Németországba a Postbank-hoz kell utalni. Nem tudom ez új infó-e, de hirtelen ez ugrott be. Ha az összeg elment barátnőd számlájáról, akkor azt kizárhatjuk, hogy a bankjával van a gond, így marad az első tippem. Maestro kártya egyébként valóban nem jó SKrillhez. Ideiglenes megoldásként még kerülőúton be tudod juttatni, de az a limiteken ugyebár nem segít.

Ti most hány nap átfutással számoltok kiutalásnál?
Mik a friss tapasztalatok? 

Az éjszaka igényelt kiutalásra 15:20-kor megjött a "processed" email, ez eddig teljesen oké.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 10, 2013, 17:29:02
Ti most hány nap átfutással számoltok kiutalásnál?
Mik a friss tapasztalatok? 

Az éjszaka igényelt kiutalásra 15:20-kor megjött a "processed" email, ez eddig teljesen oké.

Megvan a válasz: már a számlán is van a pénz.  :)