segitég kérése

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok
Én élő sportfogadásokkal játszok már kb 10 éve több kevesebb- (kevesebb)) sikerrel eddig, de most már egy pár hete elég jól beindult a szekér. Most a hétvégén sikerült kiiratni egy egész nagy összeget, erre le is korlátoztak szépen a bwinnél (ha érdekel tölthetek fel scr shotot), a bet365 még nem korlátozott le nagyon. Olyat kérdeznék, hogy nem-e lenne valakinek kedve megosztani velem az adatait- accountját a bwinnél? Természetesen nem kivánom ingyen.. -az áron még gondolkozom, a lényeg, hogy találkozzunk, én az accountért cserébe pénzt adnák és ötleteket, az e-mail és az acc jelszót megváltoztatnám helyben. Nem tudom, hogy ez mennyire lenne legális, vagy nem, de én komolyan gondolom és komoly jelentkezőket várok.

Idézetet írta: Ggyurikka Dátum július 09, 2017, 10:54:27
Sziasztok
Én élő sportfogadásokkal játszok már kb 10 éve több kevesebb- (kevesebb)) sikerrel eddig, de most már egy pár hete elég jól beindult a szekér. Most a hétvégén sikerült kiiratni egy egész nagy összeget, erre le is korlátoztak szépen a bwinnél (ha érdekel tölthetek fel scr shotot), a bet365 még nem korlátozott le nagyon. Olyat kérdeznék, hogy nem-e lenne valakinek kedve megosztani velem az adatait- accountját a bwinnél? Természetesen nem kivánom ingyen.. -az áron még gondolkozom, a lényeg, hogy találkozzunk, én az accountért cserébe pénzt adnák és ötleteket, az e-mail és az acc jelszót megváltoztatnám helyben. Nem tudom, hogy ez mennyire lenne legális, vagy nem, de én komolyan gondolom és komoly jelentkezőket várok.

Az alap és érdemes mérlegelni, hogy az irodáknál nem multizhatsz és még a magyar jogszabályok szerint sem adhatod ki magad másnak, bár a gyakorlatban ezzel maximum annyira foglalkoznak az irodák, ha erre rájönnek, hogy kitiltanak vagy nagyon lekorlátoznak.

Első körben próbáld ezt házon belül, legálisan megoldani! A partybets és a sportingbet szorzói a bwinnel egyezőek (a gamebookers-é is, ha van ilyen számlád régről), ott játszhatsz a saját neveden, bár ha hasonló stratégiával csinálod, mint a bwinnél, akkor valószínűleg jön majd a korlát hamarosan.
Ugyanez igaz arra is, ha más bwin számláját kezdenéd el használni, bár az is igaz, hogy a régebben futó számláknál toleránsabbak az irodák, mint mikor egy új számlán kezd valaki mohón és eredményesen játszani.
Szóval érdemes nézelődni a többi irodánál is, hátha kiválthatod egy normálisabb irodával a bwin csoportot.

Ha a bwinhez ragaszkodsz, akkor én biztos nem egy ismeretlennel boltolnék, mert mindketten rosszul járhattok!
Te megszívhatod, ha az igazi tulajtól kérnék újra azonosítást a későbbiekben, illetve ha mondjuk csak az ő bankszámlájára hajlandóak kifizetni.
Az igazi tulaj meg azért szívhatja meg, mert te használod a nevét és ebből neki más irodáknál is hátránya lehet. (pl. ha a bwinnél fekete listára kerülsz, nem kizárt, hogy arról a fentebb felsorolt irodák is tudni fognak előbb-utóbb)

A te szempontodból mindenképpen megbízható embert kéne keresned, akinél nem fenyeget, hogy beragad nála a pénzed.
A bwin számlák tulajdonosainak meg azt javaslom, hogy ne adják el ismeretleneknek az accountjaikat.    :)



Köszi a választ- Te nagyon elővigyázatosan közelited meg a dolgot, ezt is elfogadom, de én sajnos más megoldást még nem találtam, csak hogy több számlával játszani. a bwin lenne tökéletes nekem, mivel nekik a legjobb a live, nagyon sokáig kint hagyják a szorzókat és elég gazdag a kinálat. Már vagy tiz irodát kipróbáltam, de csak a sportingbet felelne meg (ugyanaz), viszont ott negyed annyinál lekorlátoztak. Leginkább olyan kéne, ahol még a 44. percben is lehet fogadni underre.