Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#4230 szeptember 08, 2022, 21:21:28, MessiÁs
Működik a 3k fradis fogadás? Elfogadtam, tettem két fogadást is, de nem jelzi a bónuszoknál a megtett fogadást mint ahogy szokta..

"Megjavult

Nyert már valaki itt 10k freebetet ezen a foci fogadásos promón? Rendszeresen 100-200 tickettel játszok és még egyszer sem nyertem..

Ilyen sokan játszanak?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 09, 2022, 19:12:34Nyert már valaki itt 10k freebetet ezen a foci fogadásos promón? Rendszeresen 100-200 tickettel játszok és még egyszer sem nyertem..

Ilyen sokan játszanak?

Én a múlt hónapban nyertem. Akkor először és eddig utoljára

Szarjon sunt az unibet amiert az mtk meccsre nem mertek szoglet opciot tenni, bezzeg a beten van..

Üdv.Nem mentette le valaki a hétközi ingyen fogadás sorsolásos linket???

#4235 szeptember 16, 2022, 16:03:24, rosco
Unibet befizetési bónusz szabályai:
"A bónusz összege a befizetésed 25%-a, maximum 20 000 Ft. A maximális bónusz megszerzéséhez 80 000 forinttal kell feltöltened a számládat.
A bónusz megforgatási követelményekhez kötött, amit az elfogadástól számított 7 napon belül kell teljesíteni, ahhoz hogy kifizetést kérhess.
A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 999-szoros, Kaszinó és játékok 20-szoros, Élő Kaszinó 40-szeres.
Ezt a bónuszt sportfogadással és pókeren nem lehet megforgatni.
Ha a megforgatási követelmények teljesültek, akkor a bónuszból kivehető készpénz lesz."


Ez a bónusz sportfogadással valóban úgy teljesíthető, hogy az elfogadásától számított 7-napon belül 999-szer kell megforgatnom a kapott bónusz összeget? Pl. 1000,- Ft bónuszért összesen 1.000.000,- Ft tétben kell fogadni?

Viszont a forgatási követelmények után, amelyek között a sportfogadás is fel van sorolva az szerepel, hogy ezt a bónuszt sportfogadással és pókeren nem lehet megforgatni.

Nem sikerült egyértelműen összefoglalni ezeket a szabályokat.

Az unibetrol miota nem lehet kimasolni a szelveny tartalmat? Barhova kattintok nem jelol ki semmit.  :(

Én ki tudom jelölni és másolni a szelvényeimet.

    Aarhus United (n) +2,5
    Hendikep - 1. félidő
    Nykøbing F. Håndboldklub (n) - Aarhus United (n)

Lehetséges kifizetésTét

En most vettem eszre, veletlenul, de ha 4.5 feletti opcio melle kivalasztasra kerul a 3.5 feletti opcio akkor a szorzo nagyobb lesz, mintha siman 4.5 feletti tipp menne jatekba.

Ket meccsnel is megneztem, mindkettonel emelkedett a szorzo, volt ahol 0.05-tel, de a masiknal 7.00-rol 7.50-re.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 14, 2022, 20:42:41En most vettem eszre, veletlenul, de ha 4.5 feletti opcio melle kivalasztasra kerul a 3.5 feletti opcio akkor a szorzo nagyobb lesz, mintha siman 4.5 feletti tipp menne jatekba.

Ket meccsnel is megneztem, mindkettonel emelkedett a szorzo, volt ahol 0.05-tel, de a masiknal 7.00-rol 7.50-re.
Igen fogadásépítőnél gyakran bugos,én figyelek erre és ki is szoktam használni...

#4240 október 25, 2022, 19:03:50, MessiÁs
Derült égből villámcsapásként ért hogy ezúttal nyertem 10ks ingyenfogadást..


És most volt a legkevesebb jegyem, 12

Fel is toltam Murrayre 6-7,1-1nél..
+26k

Sziasztok!
Másnál is eltünt az az opció,ha nagyobb összeget raksz elküldi a bukiknak?kösz

Idézetet írta: samatto Dátum október 27, 2022, 14:47:21Sziasztok!
Másnál is eltünt az az opció,ha nagyobb összeget raksz elküldi a bukiknak?kösz

Mit jelent a nagyobb összeg? Nálam előfordult, hogy 1$-ból is elsőre 25 centet fogadott el  :bash:

Idézetet írta: sleve Dátum október 28, 2022, 18:58:07Mit jelent a nagyobb összeg? Nálam előfordult, hogy 1$-ból is elsőre 25 centet fogadott el  :bash:
Nálam is volt már hasonló,de jellemzően 200k alatti fogadásnál nem kér a bukiktól megerősitést

Kösz
De mindegy mert elvették ezt a funkciót legalábbis tőlem.Igy értelmetlen lett itt játszanom.