Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Ingyenes. Csak annyit kell tenned hogy evente egyszer belepsz

Hello, bet365-on ha skrillrol fizetek be csakis ugyanoda kerhetem ki a penzem? Tortent egy olyan malőr hogy ujrakellett installalni a mobilom, aztan pont azon volt rajta ez a google akarmi, hitelesito, ami kell a ketlepcsos azonositashoz. F*ngom se volt rola, hogy ha en azt egyszer leveszem nem tudok majd belepni a fiokomba. Irtam a skrillnek üzit, de b*sznak valaszolni. Vegul is, minek is? Levenni most is letudom rola a penzt, epp csak az atutalassal lesznek majd gondok. Mit lehet ilyen helyzetben csinalni? 🤔

Van live chat. Bejelentkezes nelkul is elerhetoek.

Skrillen van chat? Szerintem nincs. En nem talalkoztam vele pedig kerestem. A supportnal van olyan hogy ha nem talalsz a kerdesedre valaszt, tudsz nekik instant uzenetet kuldeni. Oda irtam, beirtam email cimet, nevet mindent, jott is toluk azonnal egy uzi hogy 24 oran belul valaszolnak, de ennek mar 3-4 napja kb. Jo hosszu naluk egy nap. :)

Idézetet írta: Csenii Dátum szeptember 17, 2019, 14:25:36
Skrillen van chat? Szerintem nincs. En nem talalkoztam vele pedig kerestem. A supportnal van olyan hogy ha nem talalsz a kerdesedre valaszt, tudsz nekik instant uzenetet kuldeni. Oda irtam, beirtam email cimet, nevet mindent, jott is toluk azonnal egy uzi hogy 24 oran belul valaszolnak, de ennek mar 3-4 napja kb. Jo hosszu naluk egy nap. :)

Szerintem arra gondolt, hogy a bet365-nél van live chat...

Bocsi, full félre értettem, azt hittem bettel van gondod :)

Ott valóban nincs chat. Talán telefonon elérheted őket ha tudsz angolul.

Sziasztok !
Segítségre lenne szükségem!
A Skrillnél a kifizetéshez kér 6 jegyű pin kódot ,na az lenne a kérdésem hogy ezt nekem honnan kellene tudnom hogy mi az mert én nem adtam meg ilyet, sms-t meg nem kapok. Köszi előre is

#3352 szeptember 17, 2019, 15:19:18, sunik29
Idézetet írta: trizna17 Dátum szeptember 17, 2019, 15:09:05
Sziasztok !
Segítségre lenne szükségem!
A Skrillnél a kifizetéshez kér 6 jegyű pin kódot ,na az lenne a kérdésem hogy ezt nekem honnan kellene tudnom hogy mi az mert én nem adtam meg ilyet, sms-t meg nem kapok. Köszi előre is


Toltsd  le a telefonra a Google Authenticator... majd ott  a skrillel parositod reg csinaltam mar nem emlekszem pontosan,  ott fogsz kapni hat szamjegyet , van ra 30 masodperced h hasznald a szamkombinaciot

oké és mi a teendő tudnál segíteni ?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 17, 2019, 14:41:06
Bocsi, full félre értettem, azt hittem bettel van gondod :)

Ott valóban nincs chat. Talán telefonon elérheted őket ha tudsz angolul.

Hat, csak nagyon konyhanyelven. 😁 Na, mindegy, varok meg, hatha egyszer visszairnak. Addig is bombazom oket az uzeneteimmel. Legkozelebb magyarul irok, hatha azt jobban megértik. 😁

Sziasztok. A skrill számlám bezárásához készülök, viszont van rajta majdnem 3000 Ft, ami szerencsejátékra nem használható. Valaki tudna nekem segíteni a pénz "oda-vissza küldésében"? Így be tudnám fizetni valahova.
Tudom, hogy a pénzküldés kényes téma a fórumon, de ennél jobbat nem tudok kitalálni.
Köszi.

Idézetet írta: dgergely Dátum szeptember 18, 2019, 08:11:56
Sziasztok. A skrill számlám bezárásához készülök, viszont van rajta majdnem 3000 Ft, ami szerencsejátékra nem használható. Valaki tudna nekem segíteni a pénz "oda-vissza küldésében"? Így be tudnám fizetni valahova.
Tudom, hogy a pénzküldés kényes téma a fórumon, de ennél jobbat nem tudok kitalálni.
Köszi.

Vegyél a skrill oldalán kriptovalutát, majd add el és voálá, máris be tudsz fizetni vele valahová.

Köszi az infót, sikerült.

#3358 szeptember 18, 2019, 15:17:18, carlop
Sziasztok!

Két problémám van.

Az egyik, hogy nincs párosítva a Google Authenticator a Skrillemmel, ezért nem tudok belépni jelenleg. Gondolom párosításra csak belépés után van lehetőség? Tudna erre valaki valamilyen megoldást? A Skrillnek már írtam, a szokásos szöveg, hogy 24 órán belül válaszolnak, aztán persze semmi. Jó egy éve nem használtam a Skrillt.

Mielőtt a fenti gondba ütköztem volna, valahonnan voltak egyszer használatos kódjaim felírva régről (egy éve nem használtam a Skrillt kábé, nem tudom már, ezek hogy keletkeztek, 1-2 még működött belőlük mindenesetre, de mire az Authenticatort párosítottam volna, pont kidobott és már nem tudtam újra belépni...), az egyikkel belépve próbáltam az OTP-s számlámról Rapid Transferrel pénzt befizetni Skrillre. Ez tavaly gond nélkül működött, most viszont az történt, hogy a procedúra lezavarása után visszadobott a kezdő QR-kódos "beküldéses" oldalra, a tranzakciót pedig törölte az OTP időkeret túllépése miatt. Nem működik már ez a befizetési mód az OTP-nél? Vagy mi lehet a gond? 2-3 oldalt visszaolvastam, más is találkozott ilyen gonddal?

Köszi a válaszokat!

Akkora a biztonsag naluk hogy még a tulajdonos se tud belepni a fiokjaba. :D Az en gondom megoldodott, jelentkeztek, aztan meg kellett adni kulonbozo adatokat, nev, cim, bankszamlaszam, szemelyi igazolvany szam, ebbol aztan rajottek hogy tenyleg en vagyok, fel lett fuggesztve ez a ket faktoros azonositas a fiokomon, de gondolom ez csak ideiglenes. Idovel visszakell raknom ezt a google akarmit a mobilomra, csak siman, jelszoval biztos nem engednek be.

Carlop, bombazd oket uzenetekkel, akkor elobb-utobb valaszolnak. Nalam majdnem egy hét volt, de a lenyeg hogy túlvagyok rajta. 😀