EB élő fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gondolkoztam rajta, de én világ életemben nagyon rossz voltam az ilyen "alibi" kis szorzók eltalálásában, :crazy: így maradtam 3000-nél. Ilyenek, hogy nem lesz öngól (ezt sokan játsszák, és tessék lett...), nem lesz 1-10. percben gól, utálom az összes ilyet, ezért nem is akartam az átlag tétem 4-5x-ét ilyenre feltenni, még az akció érdekében sem.  ;D

Azért a fi under 2,5 elég tuti volt vagy hogy nem lesz a meccsen 4gól... ha megteszed a meccs előtt az under 4et élőben meg az over 2,5et már nem bukhatsz.. mert az első bejön a másodikat meg max visszaadják..

A nagy bajnokságok őszi rajtjára készülve úgy döntöttem, hogy a bet365 mellett ideje egy-két másik irodát is használni az oddsok/bónuszok miatt. Kezdésnek az unibetnél kötöttem ki, 60 ezret kell 35 nap alatt megforgatni ahhoz, hogy 10 000 Ft (kivehető) bónusz landoljon a számlámon.  :ok: Ehhez 10 000-t fizettem be, ennek elégnek kéne lennie ahhoz, hogy kissé spekulatív módon meglegyen a 60 ezres tétmennyiség az EB alatt.

Az egyetlen döccenő az, hogy élő fogadások nem számítanak bele a forgatásba. Emiatt a terv a következő lesz -

1, meccs előtt fogadok az Unibetnél valamire, amit az idő múlásával viszonylag hamar vissza lehet biztosítani a bet365-nél élőben.
2, ahol párhuzamosan megy két meccs, amire fogadtam, ott annál a meccsnél amit nem tudok nézni azonnal kiszállok, ahogy 0-ra hozható a dolog.
3, olyan meccsen amit élőben tudok követni, ott is erősen hajlani fogok arra, hogy 0 körül visszafogadjak.
4, élőben "élesben" én ritkán játszom gólok számára, így az ottani 1x2/pontos eredmény fogadásaimat ettől függetlenül továbbra is folytatom, ha adódik lehetőség.

Kezdésnek mindkét ma esti meccsre under 2,5 gól ment 2500-al, reményeim szerint mindkettőből kiszállhatok 15-20 perc után.

Ja, tegnap amúgy félidőre és meccs végére is 1-0-ás portugál győzelmet raktam élőben szép zsíros oddsokon. A meccsen történteket inkább nem is kommentálnám...  :crazy: Maradjunk annyiban, hogy értékelnék már egy szerencsésebb szériát.  ;D Mindegy, továbbra is pluszban vagyok.

A vártnál később, de mindkét gólos meccs előtti fogadásomat vissza tudtam biztosítani a másik irodánál, így a mai forgatás letudva. Élőben, élesben DNB Albániát tettem félidőre 2,5x-ért.

#19 június 20, 2016, 14:52:00, fcbayern
Tegnap bejött az albánokra tett tippem, így rövid, de pluszos napot zártam!  :ok: Ma újabb két meccs lesz este, és unibeten továbbra is megy a 60 ezres forgatás. De amúgy zavart érzek az erőben, így elég óvatos téttel kínáltam csak meg mindkét fogadásomat.

A szlovák - angolon én valamiért egy átlagosnál jobb minőségű meccset várnék, nehezen tudom elképzelni, hogy ne essen le legalább 2 gól, ez az egyik tippem. A másik nem túl bonyolult, ugyanis az oroszok nem TUDNAK, a walesiek meg nem AKARNAK majd nyerni, így az egy döntetlen lesz.

De őszintén szólva mindkettőt azonnal vissza fogom fogadni élőben, ha ki lehet hozni őket nullára, mert rossz előérzetem van.  :D Amúgy az angol meccset fogom nézni, ott könnyen el tudom képzelni, hogy meg lehet fogni valami jó oddsot élőben.  ;)

Összesítésben kb. 4-5 ezer pluszban vagyunk eddig, ami bőven jó, tekintve, hogy a klubfutball az én asztalom igazából.  ;D

Csak 1 kérdés. A walesiek miért NEM akarnak nyerni??? Abból még vereség és kiesés is lehetne. Döntetlennel harmadikak is lehetnek.  Győzelemmel minimum 2. hely meglenne és ők vígan aláírnák, hogy velünk 1/8döntőzzenek!

Lényegében meg is válaszoltad a saját kérdésedet.  :) Döntetlenre fognak játszani, 4 ponttal kiesni ugyanis jelen állás szerint szinte képtelenség. Az meg hogy ki-kivel játszik később, még annyira képlékeny, hogy azzal ők tuti nem fognak számolgatni.  :D De ez csak az én véleményem, meglátjuk mit hoz a meccs.  :ok:

Ma csak az esti török meccset néztem, ott meg annyira bizonytalan volt mindkét védelem, hogy nem lehetett semmire se fogadni. Unibet bónusz forgatás érdekében raktam két tippet mára. Direkt nem írtam be őket előre, mert kicsi oddsok, amikben nem vagyok jó. Spanyol meccs over 1,5 gól volt és török meccs under 2,75, utóbbi elég izzadságszagúan jött csak le, így 80. perc táján kénytelen voltam kicsit visszafogadni belőle.

A holnapi kínálatból viszont van két odds, amit jó szívvel meg tudtam tenni, sőt talán még bónusz forgatás nélkül is játszanám őket valamilyen formában.  :ok:

olasz - ír meccsen dnb olaszország 1,61x
magyar - portugál, portugál győzelem 1,42x


Kövezzetek meg, de szerintem ez a portugál támadó sor sok lesz a védelmünknek. Főleg, hogy nekik eléggé kéne a győzelem, már csak az önbizalmuk szempontjából is, nekünk meg kb. mindegy, 16 között nem tudunk olyat kapni, aki ellen esélyesként lépnénk pályára. Az olasz meccs döntetlen lesz szerintem, de óvatos leszek, és inkább azt mondom, hogy még egy félgőzzel játszó olasz csapatot sem lesz képes megverni az ír csapat.  ;D

Mivel 60 ezret megforgatni egy hónap alatt nem lesz egyszerű, így kicsit böngésztem az északi foci kínálatból. Két óvatos over/under fogadást tettem, de szóra sem érdemesek, mivel csak érzésre tettem őket, nyilván fingom sincs az izlandi bajnokságról.  :D

Ja, pontos balance-ot most nem tudom, de nullszaldó környékén járok a tegnapi bukók miatt. Igazából nem várok sokat az EB-től, minimális profitnak is örülnék.

Idézetet írta: fcbayern Dátum június 21, 2016, 23:07:40
Ma csak az esti török meccset néztem, ott meg annyira bizonytalan volt mindkét védelem, hogy nem lehetett semmire se fogadni. Unibet bónusz forgatás érdekében raktam két tippet mára. Direkt nem írtam be őket előre, mert kicsi oddsok, amikben nem vagyok jó. Spanyol meccs over 1,5 gól volt és török meccs under 2,75, utóbbi elég izzadságszagúan jött csak le, így 80. perc táján kénytelen voltam kicsit visszafogadni belőle.

A holnapi kínálatból viszont van két odds, amit jó szívvel meg tudtam tenni, sőt talán még bónusz forgatás nélkül is játszanám őket valamilyen formában.  :ok:

olasz - ír meccsen dnb olaszország 1,61x
magyar - portugál, portugál győzelem 1,42x


Kövezzetek meg, de szerintem ez a portugál támadó sor sok lesz a védelmünknek. Főleg, hogy nekik eléggé kéne a győzelem, már csak az önbizalmuk szempontjából is, nekünk meg kb. mindegy, 16 között nem tudunk olyat kapni, aki ellen esélyesként lépnénk pályára. Az olasz meccs döntetlen lesz szerintem, de óvatos leszek, és inkább azt mondom, hogy még egy félgőzzel játszó olasz csapatot sem lesz képes megverni az ír csapat.  ;D

Mivel 60 ezret megforgatni egy hónap alatt nem lesz egyszerű, így kicsit böngésztem az északi foci kínálatból. Két óvatos over/under fogadást tettem, de szóra sem érdemesek, mivel csak érzésre tettem őket, nyilván fingom sincs az izlandi bajnokságról.  :D

Ja, pontos balance-ot most nem tudom, de nullszaldó környékén járok a tegnapi bukók miatt. Igazából nem várok sokat az EB-től, minimális profitnak is örülnék.
Annyit változott a helyzet, hogy már nincsenek CR-ék nyerési kényszerben, iksszel is továbbjutnak, de sztm is simán megcsapnak minket, pláne, ha Storcknak lesz annyi esze, hogy lekapja a sárgalaposokat.

Csingacsgukanyja bizonyára egy táltos avagy látó, mivel a portugálok tényleg látványosan visszavettek 3-3-nál, gondolom fostak a vereségtől.  ;D A csoportelsőségnek természetesen nagyon örülök, de azért kutya egy balszerencsém van ezen az EB-n... 3 gólt lőttünk, abból 1 bomba Gerától, 2 védhetetlenül megpattanó lövés...  :redchug:

Ritkán fogadok élőben gólok számára, de nehezen tudom elképzelni, hogy ezen a svéd - belgán ne szülessen legalább 2 gól, így ment erre egy közepes tét.  :ok:

Jól indultak az EB-s fogadások, aztán az utóbbi napokban erős visszaesés van... Az olasz meccsre valószínűleg a NO BET lett volna a helyes választás, de a portugálokat és a belga meccs over 1,5-ét nem bántam meg, nem hiszem, hogy rossz döntések lettek volna.  ;) Őszintén szólva disznó egy balszerencsém volt több esetben is, de öreg róka vagyok én már ahhoz, hogy ezek TILT-re vágjanak.  ::)

25 ezres kezdő balanszról kb. 23-nál járok, szóval semmi gáz. Egyrészt élőben 3-5 közötti oddsokat játszom, azzal meg hamar vissza fog jönni, másrészt pedig az unibet forgatás negyede is megvan már, tehát érik a 10 000 Ft is.  :ok:

Estére négy tyúkszaros meccsre raktam over/undert forgatás céljából. Ha bármelyikből ki lehet szállni 0-val, nem fogok habozni, hogy megtegyem.  :D

#26 június 23, 2016, 21:07:07, fcbayern
Az első északi meccs annyira hamar bejött, hogy vissza se kellett fogadnom.  :ok: A másodikat követtem élőben, raktam is egy félidő 1-0-át. Jött is a gól hamar, egy kis apróval rábiztosítottam, de végül bejött, plusz 2000-t hozott nagyjából!  :ok: Eléggé hullámzó volt a játék, őszinte támadófoci volt mindkét oldalon, szóval az forgatási céllal rakott under 3,5-ből kiszálltam 0-ra, biztos ami biztos.  ;)

Mindjárt lesz még egy izlandi meccs, belenézek, hátha megszáll az ihlet.  :D

Tegnap tartottam egy kis szünetet a hétvégi EB őrület előtt, nem volt fogadás.  ;D A mai meccsekről csak elég halovány megérzéseim vannak. Az egyetlen dolog amire fogadtam így mérkőzések előtt az egy horvát - portugál over 1,5, nem látok túl sok esélyt ugyanis arra, hogy ez a két csapat valami borzadály mélyen visszaálló játékot csináljon itt nekünk.  :D

Walesiek szerintem kereken 1 gólos különbséggel verik az észak-íreket, a lengyel - svájcról fogalmam sincs, de nyilván szar meccs lesz, bőven under 2,5. Viszont ezekre inkább élőben fogadok, ha látok majd valami jó lehetőséget!  :ok:

A forgatás szépen halad, az egyenlegem kb. annyi, amennyivel kezdtem 2 hete, talán ma majd kaszálunk végre ismét.  :D

Valami random japán meccsbe belenéztem, és sikerült is nyernem rajta, szóval jól indult a nap.  :ok: Lengyel - svájcin annyira nem voltak a pályán az első 10 percben a svejci fiúk, hogy adta magát a félidei polák vezetés. Kis ázsiai könnyítéssel fogadtam is rá, nem állítom, hogy könnyen, de összejött.  :great:

Ja, még egy over 1,0 gólt raktam 0-0-nál a 30. perc táján. Csodálkoznék, ha nem jönne be ezek után.  :D

A lengyel meccs over 1,0 gól tippem is lejött, így ott taroltam.  :ok: Walesiek meccsére előzetesen 1 gólos walesi győzelmet tippeltem, élőben viszont dnb észak-íreket tettem 2. félidőben, ami egy szaros öngóllal elment sajnos.  :crazy: shit happens, majd este nyerünk megint.  ;D