bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Hol? A forumon? Beten? A felhasználó neved?

Pontosits kerlek hogy segitehssunk.

A BET365 -ön. Kerestem már de shol nem találtam hogy hol lehet a személyi adatokat módositani

Ò, sztem csak live chat (vagy email) Kerni fognak idt amin az uj nev van. Szal ezt csak manualisan tudjak valtoztatni. Ha lehetne nekunk is az csunya visszaelesekhez vezetne..

Idézetet írta: euro1000 Dátum január 07, 2022, 18:22:34A BET365 -ön. Kerestem már de shol nem találtam hogy hol lehet a személyi adatokat módositani

A számlám menüpont alatt tudsz lakcímet meg elérhetőséget változtatni. A neved gondolom nem változott. Hacsak nem lettél közben férjezett. :D

Ja, hogy de. Visszább olvastam. Akkor igen, chat. Vagy írsz nekik egy emailt.


bet365 mekkora téteket enged ilyen 1.05 odds környékén? anno volt a max tét funkció, de már nem találom.
tudom meccs minőségétől függhet a tét nagyság. nem a legnagyobb meccsek érdekelnek és nem is a vietnámi női u20 7.osztály

hanem úgy átlagban milyen tétek lehetnek

Tobb100k, millios is boven. En ugy tudom nem a tet van korlatozva hanem a nyerheto osszeg. Tehat ha 10milliot enged egy 1,10es oddra  akkor ha felmegy 1,20ra akkor a fele lesz a max tét mert a max nyerheto 1millio ftot 1,20as oddson 5millioval kell tenni.

Tehat minel kisebb az odds annal nagyobb a max tet. En emlekszek regen az euros szamlamon biztos volt 10k euros max tet.

IdézetTobb100k, millios is boven. En ugy tudom nem a tet van korlatozva hanem a nyerheto osszeg. Tehat ha 10milliot enged egy 1,10es oddra  akkor ha felmegy 1,20ra akkor a fele lesz a max tét mert a max nyerheto 1millio ftot 1,20as oddson 5millioval kell tenni.

Tehat minel kisebb az odds annal nagyobb a max tet. En emlekszek regen az euros szamlamon biztos volt 10k euros max tet.

Így van, amíg dolláros számlám volt, néha én is rányomtam a max. tét gombra (csak próbaképp, nem fogadtam), és más-más oddsoknál mindig ugyanazt a nyerhető összeget írta ki, viszont olyan rémlik, hogy különböző piacoknál különböző volt a nyerhető összeg is. Pl. élő asztalitenisz volt nekem a leggyakoribb, ott mindig 1440 dollár volt a nyerhető, míg komolyabb focinál nem emléxem pontosan, de azt hiszem, nagyságrendekkel több.

Most megnéztem a súgójukat, és ezt írják:

"Maximális nyeremények
A bet365 fogadásokra maximális nyereménylimitek érvényesek, amelyek meghatározzák a 24 órás időszakonként nyerhető maximális összeget. A limit a sporttól és az eseménytől függően változhat. Amennyiben különböző maximális nyereménylimittel rendelkező eseményekre tett kombinált fogadást, úgy a legalacsonyabb limit lesz érvényes.

További információhoz és az egyes sportokra vonatkozó maximális nyereményekhez tekintse meg a Részvételi feltételeinket (2. függelék)."

Itt részleteznek ezt-azt, bár nem fogadókra lebontva.

köszi
MessiÁs, flamman


gondolom le se korlátoznak pár nyerő után, mivel úgy vannak vele egyszer kell csak bukni és már az iroda nyer :D

Idézetet írta: rektf3st Dátum január 18, 2022, 16:28:26köszi
MessiÁs, flamman


gondolom le se korlátoznak pár nyerő után, mivel úgy vannak vele egyszer kell csak bukni és már az iroda nyer :D

Így van, ha 1,05 oddsokra fogsz giga összegeket tenni, tárt karokkal várnak inkább  :)

Sziasztok!

Nálatok is megváltozott a fogadáskészítő és gyakorlatilag nem is lehet ilyet rakni?

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 25, 2022, 13:34:06Sziasztok!

Nálatok is megváltozott a fogadáskészítő és gyakorlatilag nem is lehet ilyet rakni?

Szia!

Nálam minden rendben, lehet rakni, csak a megjelenítés változott.

#8231 január 26, 2022, 08:48:24, MessiÁs
Most kerdezi tolem a haverom hogy letezik h a kiutalt 72k helyett 62,6kt kapott?

Masoknal is igy megy?

Haverom haverja 35k helyett 27680

Harmadik ember 11k helyett 3680.


Mindegyiknel ugyanaz a fix 7320ft hianyzik, plusz az elso esethez jon a 2100 extra koltseg.

Nézzetek rá a számlátokra:

Puskás Akadémia v Ferencváros
Akár 15.000 Ft élő fogadás ajánlat

Szerezzen egy ingyen élő fogadást, MIUTÁN megtett egy mérkőzés előtti fogadást ugyanarra a mérkőzésre.


+ ismét van nálam lehetőség felesbe kijátszani, ha valaki igényt tart rá.    :beerchug:

IdézetMost kerdezi tolem a haverom hogy letezik h a kiutalt 72k helyett 62,8kt kapott?

Masoknal is igy megy?

Haverom haverja 35k helyett 27680

Harmadik ember 11k helyett 3680.

Hali. Elmúlt 2 hétben szinte mindennap kértem ki pénzt.  Amennyit kértem meg is kaptam kb 3 órán belül mind1 milyen napszakban. 

Banki autalassal? 28 naponta 1 ingyenes igy annyit biztos nem kaphattal mint amennyit lekertel.