Mennyei Kettő Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



13:00  Békéscsaba - Vác : Országos 1-nek tűnik, de a Vác nehezen legyőzhető csapat. Ezt személyes tapasztalatból mondom.                         

14:30  Budaörs - Szeged X2-ből kijön.                         

14:30  Kisvárda - Mosonmagyaróvári TE: Nem tudom elképzelni hogy ne nyerjünk. Már most látszik, hogy szar idő lesz, de olyan szar időre még nem virradtunk, hogy én ne legyek ott a meccsen.  :) Lehet nehéz meccs lesz, de nyerünk! A lényeg hogy sérülést ne szedjünk össze.                           

14:30  Kozármisleny - Cigánd SE: Szerintem sima hazai lesz. Gyenge a Cigánd, nincs ezen mit ragozni.                           

14:30  Soroksár - Dorog : Soroksárt az idén még nem nagyon találtam el. Lehet nyernek.                         

14:30  SZEOL SC - Csákvár Nálam X közeli.                         

17:00  Balmazújváros - Cegléd Ha nem bundáznak akkor hazai.                         

17:00  Puskás Akadémia - Siófok: Over, over, over....                       

17:00  Soproni VSE - Zalaegerszeg: Under, under, under...                           

17:00  Szolnok - Nyíregyháza Spartacus FC Szerintem nyer a Nyíregyháza. Nyerjenek is, jöjjenek úgy hozzánk két hét múlva, hogy igazi rangadó legyen az a rangadó. 

Egy "érdekes" dologra bukkantam az NBII (alias Mennyei Kettő) fogadások kapcsán. Három nagy fogadóirodánál is néztem a kínálatot, és mindegyiknél csak hat mérkőzésre lehet fogadni a mai fordulóból.(A választék teljesen megegyezik). Többek között a Kisvárda meccsre sem lehet fogadni. A magyar Tippmix-en fenn van mind a 10 meccs, de pl. gólokra ott sem lehet fogadni. Arra gondoltam, hogy még korai az időpont, és ez az ok? Mindenesetre gyanús, hogy minden irodánál ugyanazok a meccsek nem szerepelnek.

Valószínűleg ezekre a meccsekre jut ember. Pontosan én nem tudom, hogy megy ez, de valahol tán volt róla szó, hogy nem minden iroda küld embert minden meccsre, így pl. a bet365 nem küld embert szolnokra, míg az unibet nem küld ember Várdára...

Egyébként pont a várdaiak meccse az, ami sűrűn kimarad ...

De talán majd valaki leírja érthetőbben, lényeg az, hogy ilyenkor hétvégén piszkosul sok a meccs, és nincs annyi ember, hogy minden meccsre legyen live... Aztán hogy pontosan miért arra a gatra van, az már jó kérdés.


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 16, 2016, 11:27:18
Valószínűleg ezekre a meccsekre jut ember. Pontosan én nem tudom, hogy megy ez, de valahol tán volt róla szó, hogy nem minden iroda küld embert minden meccsre, így pl. a bet365 nem küld embert szolnokra, míg az unibeten nem küld ember Várdára.
Egyébként pont a várdaiak meccse az, ami sűrűn kimarad ...
Én nem élő fogadásról írtam, hanem standard fogadásról. Nehezen elképzelhető, hogy egy-egy iroda csak azokat a mérkőzéseket szerepelteti, ahova embert küld!

Idézetet írta: Winger Dátum október 16, 2016, 11:32:24
Én nem élő fogadásról írtam, hanem standard fogadásról. Nehezen elképzelhető, hogy egy-egy iroda csak azokat a mérkőzéseket szerepelteti, ahova embert küld!

Ja, ok, elnéztem. Hát igen, hogy pre-match fogadások/lehetőségek miért nincsenek, az jó kérdés. Valószínűleg jó bundás, holott már izlandi ötödosztályra is lehet fogadni, meg olyan norvég ligákra, amik kb. már nem is léteznek... Azokhoz képest az NBII kb. BL szint  ;D
Jó kérdés, meg kéne kérdezni azokat az irodákat, ahol kinn vannak a meccsek, hogy miért épp azok. De talán úgy szokott lenni, hogy amik kinn vannak meccs előtt, azokra van live is, amik meg nincsenek, azokra sem meccs előtt, sem közben nem lehet tenni.


Idézetet írta: Winger Dátum október 16, 2016, 11:32:24
Én nem élő fogadásról írtam, hanem standard fogadásról. Nehezen elképzelhető, hogy egy-egy iroda csak azokat a mérkőzéseket szerepelteti, ahova embert küld!

Én ezzel kapcsolatban azt figyeltem meg, hogy van egy iroda, amelyik megindítja a piacot és a többi rövid időn belül ehhez alkalmazkodik, vagyis ugyanazokat a meccseket teszi be a kínálatába.

Hogy milyen szempontok alapján választják ki, hogy miket ajánlanak és miket nem? Nos, ezzel kapcsolatban úgy gondolom, hogy a túl egyértelmű és a túlzottan gyanús meccsek maradnak ki.

Tippmixen szerintem azért szerepel mindegyik, mert 3-as kötéskényszer alatt vannak a tippek. Plussz fogadási lehetőségek pedig valószínűleg azért nincsenek, hogy ne bővítsék a megbeszélt eredmények lehetőségét. ( ettől függetlenül szerintem így is vannak, voltak, lesznek megbeszélt eredmények... )

Október 22., szombat:

13:00  Nyíregyháza Spartacus FC - Puskás Akadémia                           

14:30  Cegléd - Budaörs                           

14:30  Dorog - Szolnok                           

14:30  Mosonmagyaróvári TE - Soproni VSE                           

14:30  Siófok - Kisvárda                           

14:30  Szeged - Soroksár                           

14:30  Vác - SZEOL SC                           

17:00  Balmazújváros - Kozármisleny                           

17:00  Csákvár - Cigánd SE                           

17:00  Zalaegerszeg - Békéscsaba   


1.   Balmazújváros   13   8   2   3   19:12   26   
2.   Kisvárda   13   7   3   3   21:11   24   
3.   Békéscsaba   13   7   1   5   17:11   22   
4.   Szeged   13   6   4   3   19:7   22   
5.   Zalaegerszeg   13   6   4   3   22:15   22   
6.   Puskás Akadémia   13   6   4   3   25:24   22   
7.   Nyíregyháza Spartacus FC   13   6   3   4   15:15   21   
8.   Soroksár   13   5   5   3   23:17   20   
9.   Csákvár   13   5   5   3   16:17   20   
10.   Siófok   13   6   0   7   16:20   18   
11.   Soproni VSE   13   5   3   5   16:16   18   
12.   Kozármisleny   13   5   3   5   14:14   18   
13.   Mosonmagyaróvári TE   13   5   2   6   19:15   17   
14.   Dorog   13   5   2   6   16:16   17   
15.   Szolnok   13   5   2   6   18:22   17   
16.   Vác   13   4   3   6   14:15   15   
17.   Budaörs   13   4   1   8   7:17   13   
18.   Cegléd   13   3   2   8   19:26   11   
19.   Cigánd SE   13   3   2   8   8:21   11   
20.   SZEOL SC   13   3   1   9   7:20   10



Tippek, vélemények?

Véber György a Nyíregyháza új trénere!!!
A megyeszékhely kocsmái bizakodhatnak a jó forgalomban.  ;D ;D ;D

#38 október 28, 2016, 06:47:38, SPF Infó
Október 30., vasárnap:

13:30  Budaörs - Balmazújváros                           

13:30  Cigánd SE - Vác                           

13:30  Kisvárda - Nyíregyháza Spartacus FC                           

13:30  Soroksár - Cegléd                           

13:30  SZEOL SC - Zalaegerszeg                           

17:00  Békéscsaba - Mosonmagyaróvári TE                           

17:00  Kozármisleny - Csákvár                           

17:00  Puskás Akadémia - Dorog                           

17:00  Soproni VSE - Siófok                           

17:00  Szolnok - Szeged       


1.   Balmazújváros   14   9   2   3   20:12   29   
2.   Kisvárda   14   7   4   3   21:11   25   
3.   Puskás Akadémia   14   7   4   3   27:24   25   
4.   Békéscsaba   14   7   2   5   19:13   23   
5.   Soroksár   14   6   5   3   25:18   23   
6.   Zalaegerszeg   14   6   5   3   24:17   23   
7.   Szeged   14   6   4   4   20:9   22   
8.   Nyíregyháza Spartacus FC   14   6   3   5   15:17   21   
9.   Csákvár   14   5   6   3   17:18   21   
10.   Dorog   14   6   2   6   17:16   20   
11.   Siófok   14   6   1   7   16:20   19   
12.   Soproni VSE   14   5   4   5   17:17   19   
13.   Mosonmagyaróvári TE   14   5   3   6   20:16   18   
14.   Vác   14   5   3   6   15:15   18   
15.   Kozármisleny   14   5   3   6   14:15   18   
16.   Szolnok   14   5   2   7   18:23   17   
17.   Cegléd   14   4   2   8   22:26   14   
18.   Budaörs   14   4   1   9   7:20   13   
19.   Cigánd SE   14   3   3   8   9:22   12   
20.   SZEOL SC   14   3   1   10   7:21   10


Tippek, vélemények?                    

#39 október 28, 2016, 12:36:46, Várda64
13:30  Budaörs - Balmazújváros : meglepett a budaörsi edzőváltás, mert ebből a csapatból túl sokat nem lehet kihozni. Elvileg sima 2-es, de furcsa módon a Balmaz ilyenkor szokott botlani...                       

13:30  Cigánd SE - Vác  : Jobb csapatnak tartom a Vácot, de most nyerhet a Cigánd. A hétközi MK meccs lehet sokat kivett a vendégekből.                         

13:30  Kisvárda - Nyíregyháza Spartacus FC : Ezt majd a főoldali cikkben olvassátok el és az M4-en nézzétek meg! Én a helyszínen szurkolom végig.  ;)                     
Ehunvanni:  http://www.sportfogadas.org/elozetesek/nb2-az-osz-rangadoja-kisvardan     

13:30  Soroksár - Cegléd   : A Soroksár mumusa a Cegléd, én gólokra játszanám.                     

13:30  SZEOL SC - Zalaegerszeg : ez is nagyon 2-es szagu.                         

17:00  Békéscsaba - Mosonmagyaróvári TE   A Csaba egy karakteresebb csapat mint az MTE. Mi mind a kettőtől kikaptunk ráadásul itthon, de nem egy kategória a két csapat. Ettől függetlenül az MTE-nek van egy roppant kellemetlen stílusa, ha azt elő tudják varázsolni, akkor meglepi is lehet.               

17:00  Kozármisleny - Csákvár : Kupameccsel a lábakban.... nálam nagyon X közeli ez a meccs.                         

17:00  Puskás Akadémia - Dorog : Itt megint overeznék, abban legalább van érték.                         

17:00  Soproni VSE - Siófok   : X !!!!                       

17:00  Szolnok - Szeged  Ez nálam under, még a 0:0-ás végeredményt sem tartom kizártnak.

Olvastam az elemzést a főoldalon a Várda - Nyíregyről, nagyon nehéz megítélni. Én láttam mindkét csapatot többször idén, egyik sem meggyőző hogy finom legyek. Ha a Nyíregynél mindenki lenne azt mondanám egyértelműen x2 főleg ilyen oddsszért ahogy kijött, így viszont Rudolf, Dvorschák, Dragóner, Törtei nélkül...hááát. Puskás ellen is láttam őket, borzasztó vérszegény, lélektelen játékot nyújtottak, egyszerűen nem volt ki fazont szabjon a csapatnak, elől meg Pölöskei nagyon kevés volt. Nem tudom Rezes lesz-e most, ő azért előre játékban sokat jelenthet ( még ha túlsúlyos is kissé :-))
Meglátjuk Véber mennyit jelent, mert ebben az osztályban sokszor az is elég ha egy csapat csúszik-mászik végig, Balmaz több meccsét ezért nyeri meg mert nem ismernek elvesztett labdát, na meg elveszített mérkőzést.
A Várdát láttam Cigánd ellen, aztán korábban a Puskás ellen is, ott egy remek második félidőt produkáltak, ha úgy játszanak most is akkor nyernek. Nekem amúgy lehet meglepő, de igazából egy játékos tetszik fenntartások nélkül a Várdában, Cseri. Baromi gyors és nagyon jól ad be NB2-es szinten. A többiek, pl. Grumics ahhoz képest hol játszott eddig nekem kevés egyelőre + a csapatjáték is nagyon döcög. Tavasszal több kell majd a feljutáshoz.
Én csakis az oddsok miatt azt mondanám x2, mert 2.00 felett van rá az odds neten ami túlzás, még így is hogy tele van a Nyíregy sérültekkel. A Tpro oddsszai reálisabbak. Mégis csak egy nagy rangadó, abszolút háromesélyes.
Esetleg x2 és aztán live-ban tenni a Várdát ha sokáig iksz vagy ha a Nyíregy vezetést szerezne esetleg, így lehet belőle haszonnal kiszállni.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 29, 2016, 08:56:39

A Várdát láttam Cigánd ellen, aztán korábban a Puskás ellen is, ott egy remek második félidőt produkáltak, ha úgy játszanak most is akkor nyernek. Nekem amúgy lehet meglepő, de igazából egy játékos tetszik fenntartások nélkül a Várdában, Cseri. Baromi gyors és nagyon jól ad be NB2-es szinten. A többiek, pl. Grumics ahhoz képest hol játszott eddig nekem kevés egyelőre + a csapatjáték is nagyon döcög. Tavasszal több kell majd a feljutáshoz.
Nagyon jó meglátásaid vannak. Egy meccsen igazán összefuthatnánk, ha már úgyis jársz Kisvárda meccsre.

Cseri Tamás ebben az osztályban klasszis. "Szerencsére" kevés gólt lő, ezért van még nálunk.
Grumics és Gosztonyi is jó lesz majd, ha végigcsinálják nálunk a téli felkészülést. Mondjuk Gosztonyi már jó 50 percre, mikor idekerült ez még csak 10 volt. Sajnos ahogy hallom vasárnap nem játszik, nem játszhat...  :-\

Egyébként nagyon jó kis derby lesz ez a vasárnapi. A telt ház garantált. Vendégszektor full tele. Ahogy informálódtam még Békéscsabáról is kapnak erősítést.... most erre mit mondjak, én soha az életben nem mennék el másnak szurkolni, vagy a saját csapatom vagy senki.  :noway:

Nézőcsúcs csak azért nem lesz mert a pálya jelentős része le lesz zárva. Példa nélküli biztonsági intézkedéseket hoztak.... Na mindegy, én a jól megszokott kis helyemről szurkolom majd végig a meccset.  :)

Igen, egyszer összefuthatnánk tényleg, itt inkább az időhiány a gond esetemben. Vagy meccs előtt vagy meccs után majd egy sörre valahol. Az túlzás hogy járok rendszeresen Várdára, de azért előfordulok ott néha. Amúgy ha neked a Várda akkor nekem a Loki a minden  ;)
Holnap ott leszek én is ha igaz egyébként ezen a meccsen, nagy rangadó lesz. Lehet Cseri megoldja most is  :) Nekem egyébként nem is a góljai tetszenek, hanem a gólpasszai meg egyáltalán, amit támadásban hozzátesz a játékhoz.
A Balmaz ha így folytatja még bajnok is lehet, szerintem sokan még most sem veszik igazán komolyan őket mondván hogy az a csapat majd kipukkan. Egy biztos, az egyik legjobb edző ott dolgozik + az a csapat tényleg csapat nagybetűvel, ezzel pedig meccseket lehet nyerni ebben az osztályban.
Nagyon hosszú még ez a bajnokság, valószínűleg tavasszal nagyon más lesz sok minden, néhány csapat még fog pluszban erősíteni is, pl. a Nyíregyháza szinte biztosan ahogy olvasgattam, pedig így sincs gyenge kerete.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 29, 2016, 17:09:45
Igen, egyszer összefuthatnánk tényleg,
Holnap ott leszek én is ha igaz egyébként ezen a meccsen, nagy rangadó lesz. Lehet Cseri megoldja most is  :) Nekem egyébként nem is a góljai tetszenek, hanem a gólpasszai meg egyáltalán, amit támadásban hozzátesz a játékhoz.
Miért nem futunk össze már holnap?
Én már most mondom neked, hogy hol leszek, mert én semmit nem bízok a véletlenre. :) Én mindig a régi lelátón vagyok, a régi öltözőtől távolabbi szektorrész felső sorának 10. székén ülök. Ez pontosan a tizenhatos vonalával van egymagasságban. Nem vagyok bérletes, de oda senki nem ül le, mert tudják hogy az a hokedli az enyém.  ;D Én már délben pénztárnyitásra ott leszek ez 100%.
Ha gondolod ott megtalálsz. :) Ha nem akkor majd összehozzuk máskor.

Tamás ( Cseri ) egyébként tényleg nagyon jó focista, de én ezt tudtam már akkor amikor hozzánk került. A szakmai stábunkban van egy illető akinek adok a véleményére -mert azonos a labdarúgásról kialakított filozófiánk- és Ő már akkor mondta nekem, hogy ez a srác nagyon jó, csak egy baja van, kapu nélkül le tudja játszani a 90 percet. Már ez sem igaz teljesen, mert azért hébe-hóba már betalálgat az ellenfeleknek, de én hiszem hogy holnap kulcsfigura lehet. TV-s meccseken általában jól megy neki.  :)

Jó lenne tényleg, de nem merem megígérni mert nem tudom mikor érek oda. Megkereslek és azt gondolom meg is talállak az alapján amit írtál  ;)
Cserit mikor a Puskás ellen láttam arra gondoltam, de jó lenne a Lokiba jobb szélre, legalábbis ebbe a mostani Lokiba  :)
Sok esély nincs rá mert mi nem nagyon szeretünk pénzt adni játékosért, Szima az ingyen igazolható futballistákat szereti ;D :bash: