F1 - Pit Stop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


http://f1vilag.hu/hirek/raeikkonen-mar-ala-is-irt-williamshez

:great:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon hiányzott az elmúlt két év versenyeiről Kimi, nélküle valahogy nem volt az igazi a cirkusz.

Idézetet írta: benson Dátum október 27, 2011, 08:47:08
http://f1vilag.hu/hirek/raeikkonen-mar-ala-is-irt-williamshez

:great:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon hiányzott az elmúlt két év versenyeiről Kimi, nélküle valahogy nem volt az igazi a cirkusz.

Wow, remélem aláver a jelenlegi mezőnynek, hihetetlen egy figura és rohadt gyors. Hajrá Kimi :great:

A mondat végén még kérdőjel van. :) De én is csíptem Kimit, ellentétben Mikával. Bár a Williams-el vérmes reményei nem lehetnek az élmezőnybe kerülésre.

A JÉGEMBER VISSZATÉRT!!!

A Lotus Renault hivatalosan is bejelentette, hogy sikerült megegyeznie Kimi Raikkönennel, így a pilóta a csapat színeiben tér vissza a 2012-es szezonban. A finn versenyző 2009-ben hagyta ott a Ferrarit és a száguldó cirkuszt, mert szerette volna kipróbálni magát a rali világában, amit meg is tett, de szeretett volna ismét együléses versenyautóban rajthoz állni. A Renault két éves szerződést kötött 2007 világbajnokával.
Kimi Raikkönen:
,,Nagyon boldog vagyok, hogy két év szünet után visszatérhetek az Formula-1-be. Köszönettel tartozom a Lotus Renault GP csapatának, amiért lehetőséget biztosítottak nekem. A Rali Világbajnokságban eltöltött két szezonom nagyon hasznos szakasza a pályafutásomnak, hatalmas tapasztalatot sikerült szereznem, de soha nem voltam képes azt kijelenteni, hogy az F1 okozta izgalmak már nem jelentenek számomra semmit. Könnyű döntést kellett meghoznom, a Lotus Renault GP-vel kapcsolatban, hiszen a terveik igen meggyőzőek a jövőt illetően. Most nagyon fontos szerepet kell betöltenem a csapat életében, hiszen a lehető legelőrébb szeretném juttatni őket a rajtrácson."

Forrás: www.formula.hu

Magam részéről pedig: Isten hozott újra a legjobbak között Iceman. Mindig is itt volt a helyed. ;)

Ez érdekes lesz, de én is örvendek, hogy visszatér.  ;)

 :great:

6 világbajnok a mezőnyben!  :atv:

Én régen neki szurkoltam, főleg a Ferraris évei alatt, de szerintetek ez a két év kihagyás nem volt egy kicsit sok ahhoz, hogy ne csak poénból térjen vissza? (Még akkor is ha ezalatt rallyzott)

Mivel nem találtam jobb helyet, így ide írom: Hétvégén kerül megrendezésre a RoC (Race of Champions). Ezen belül szombat este 7-től kezdődik a Nemzetek Kupája, másnap 2-től pedig a Bajnokok Tornája. Előbbit a Sport2 közvetíti szombat este, míg utóbbit 14:30-tól élőben vagy kisebb csúszással adja a sportcsatorna.
Igen pikáns versenyekre van kilátás. Elég csak a neveket végig olvasni.

Nemzetek Kupája csoportbeosztás:


A csoport:
Francia csapat - Sébastien Ogier és Romain Grosjean
Skandináv csapat - Tom Kristensen és Juho Hänninen
USA csapat - Travis Pastrana és Brian Deegan
SAT1 csapat Németország 2. - Timo Glock és Timo Scheider

B csoport:
Német csapat – Michael Schumacher és Sebastian Vettel
Szláv csapat – Vitalij Petrov, Jan Kopecky
Brit csapat – Jenson Button és Andy Priaulx
All Stars csapat – David Coulthard és Filipe Albuquerque


Bajnokok Tornája csoportbeosztás:


A csoport:
Filipe Albuquerque
Andy Priaulx
David Coulthard
Travis Pastrana

B csoport:
Mattias Ekström
Martin Tomczyk
Jan Kopecky
Sébastien Ogier

C csoport:
MICHAEL SCHUMACHER

Jenson Button
Brian Deegan
Juho Hänninen

D csoport:
Sebastian Vettel
Tom Kristensen
Vitalij Petrov
Romain Grosjean

Meg kell emlékezni a verseny kapcsán Colin Mcrae-ről is, akinek nagy kedvence volt ez a verseny.

ROC Colin McRae Tribute




Idézetet írta: miragehun Dátum december 23, 2011, 14:21:33
Még csak az kéne!

Palikot vissza!

:)))))))))))))))))))))

Vitrayt vissza :D

nos Fernando nem lett világbajnok, de majd jövőre :)

Idézetet írta: miragehun Dátum december 23, 2011, 14:21:33
Még csak az kéne!

Palikot vissza!

:)))))))))))))))))))))

Palik Wéberrel szerintem egész jó páros lenne. Palik nyomná a poénokat, Wéber meg technikailag van a topon. Semmi bajom nem volt az ideiekkel sem, de valahogy jópár év alatt megszoktam Palik stílusát, csak ne nyomna annyi Shell reklámot, meg ne keverné össze a pilótákat.
Meg tanulná meg kimondaná a neveket :D