F1 - Pit Stop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában




Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: április 19., 11:00CET



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: április 26., 10:00CET





Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: május 27., 10:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: június 6., 10:00CET


Véleményt szeretnék kérni, aki tőlem kicsit jártasabb F1-ben; és ez mostanában majdnem mindenkire igaz lehet :)

A mostani tendencia szerint nagyon átfordult a VB a Red Bullok felé. Mit jósoltok a szezon további részére? Csak tovább nyílik az olló és sima Red Bull lesz? Vagy esetleg most Ferrarinak kedvező pályák jönnek? Műszaki gubancokat orvosolják a maranelloiak?

Pontállás 'egyéni':

Verstappen 150 pont
Perez 129 pont
Leclerc 116 pont

Ezek a jelenlegi szorzók (tippmix):

Verstappen 1,37
Leclerc 4,45
Perez 11,50

Pontállás konstruktőr:

Red Bull 279 pont
Ferrari 199 pont
Mercedes 161 pont

Ezek a jelenlegi szorzók (tippmix):

Red Bull 1,31
Ferrari 3,50
Mercedes 40,00

Nos azt nem tudom megítélni, hogy miben van itt az érdék. DE azt gondolom hogy a Red Bull csapat win (1,31) nagyon-nagyon sokkal erősebb tipp, mint Verstappen win (1,37).

Perez stabilan hozza a pontokat, míg a holland a legnagyobb favorit. Csapatban nekem ez nagyon biztosnak tűnik ::)

Vélemény, ellenvélemény? Mint írtam azért nagyjából kibic vagyok F1-ben, de keresem a játszható tippet. Kíváncsi vagyok ki mit vár, mit gondol :cya:


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: június 15., 09:00CET




Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: július 7., 09:00CET