F1 - Pit Stop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





Hivatalos: Massa a Williamsnél folytatja 2014-ben
A Williams Forma-1-es csapata hétfőn délután hivatalos közleményben erősítette meg, hogy 2014-ben Felipe Massa lesz Valtteri Bottas csapattársa.

(f1világ.hu)


Versenyző korában nem rajongtam érte, ma reggelre (sajnos) legnagyobb szurkolója lettem:

http://www.nemzetisport.hu/f1/f1-schumacher-komaban-allapota-kritikus-az-eleteert-kuzdenek-2304277

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 30, 2013, 09:17:22
Versenyző korában nem rajongtam érte, ma reggelre (sajnos) legnagyobb szurkolója lettem:

http://www.nemzetisport.hu/f1/f1-schumacher-komaban-allapota-kritikus-az-eleteert-kuzdenek-2304277

Tegnap este már olvastam róla, de eszembe nem jutott volna hogy ilyen súlyos a dolog...

Hajrá Schumacher, ezt is megnyered!!!


Első kerekek nélkül is ellenkormányoz  :D

Formula-1: a Dacia 2015-ben beszáll a sorozatba - sajtóhír

Sajtóhírek szerint elképzelhető, hogy a Dacia 2015-ben beszáll a Formula–1-be.

A száguldó cirkusz berkeiben viszonylag ismeretlen autómárkával, a Daciával kapcsolatban felvetődött, hogy 2015-ben indul a világbajnokságon.
Hirdetés

A hírek szerint a korábbi Force India- és HRT-főnök Colin Kolles térne vissza így a depóba – a román márkával, mert Románia így (is) szeretné javítani az országimázsát.

A Dacia világszerte a Logan és a Duster modelljeivel lett híres a 2000-es években, Magyarországon még a rendszerváltás előtti és környéki időszakban vált népszerűvé. Igaz, a mostani Dacia már nem az a Dacia, 1999-ben ugyanis privatizálták a román céget, amelyet a Renault vett meg.

Ezért elképzelhető, hogy a márka beszáll a világbajnokságba, hiszen a Renault az egyik motorszállító a száguldó cirkuszban.

(NSO)

Úristen....ne!!!  :D  ;D

A hírek szerint a korábbi Force India- és HRT-főnök Colin Kolles térne vissza így a depóba – a román márkával, mert Románia így (is) szeretné javítani az országimázsát.

Ez a legjobb. Deportálni kellene a cigányokat Szibériába, no azzal kellene kezdeni az imázsjavítást.

Ez a legjobb. Deportálni kellene a cigányokat Szibériába, no azzal kellene kezdeni az imázsjavítást.
[/quote] Indiába inkább, ott el tudnak vegyülni az őslakosokkal.  :)

TiB: a facebookra most kirakott szöveg nem teljesen helytálló. Az a grafika a Lotusról nem egy baki, hanem tudatos tervezői munka eredménye. Az előrenyúló csápszerű orrkúpnak köszönhetően több levegő tud a kocsi alá áramlani, aminek köszönhetően jobban tudnak majd ügyeskedni a mérnökök a hátsó tapadással.

Idézetet írta: TiB Dátum január 27, 2014, 00:21:52
Köszi a helyreigazítást! Most már nem törlöm a dolgot, kellenek a bakik :) Én azt hittem amúgy, hogy erre van előírás, mármint hogy szabályos keretek között tartják a kasznikat, ezért gondoltam, hogy elbénázott a kép.
Nincs mit, szerintem ennyi belefér. Nem egy kifejezetten F1-re szakosodott oldal. Amúgy van is rá előírás, de elvileg azoknak megfelel a Lotus. Bár törészteszten nem tudom, hogy átment-e, de egy ilyen asszimetrikus orrkúppal igen kérdéses a dolog.

Én valami olyat olvastam, hogy elvileg egy részben kell végződni az orrnak, és ezt úgy játszották ki, hogy az egyik oldal nagyon picivel hosszabb, így a másik már elvileg már nem az orr része...  :laugh:
És a törésteszttel is volt valami gubanc tényleg, ahogy Lord írta.