Fogadjunk a foci-vb-re!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum november 21, 2022, 22:08:24Ez is gyütt?? Hány boszi segít?  ;D

Semmi különleges nincs a dologban, csupán szórakozás.  :ok:

ui. Jött a számodra küldött tipp is (Irán gólt lő). Megjátszottad nem?

Ne vedd személyed elleni kritikának. Nem hittem iráni gólban. Sima 2:0, 3:0-t vártam.

Ja és bocs, boszikat Afrikában használnak. Erdélyben nemtom mit, mert ott még nem jártam, legfeljebb egyszer átutazóban.

Jó, h kiírtad, h szórakozás csupán, szerintem volt, aki  all int tolt másodikra.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 21, 2022, 22:20:30Jó, h kiírtad, h szórakozás csupán, szerintem volt, aki  all int tolt másodikra.

Az az ő személyes problémája.

Nem hiába emeltük ki az első bejegyzés végén, hogy:

FIGYELEM! Az itt publikált szelvények/tippek csupán saját meglátásaink. Nem vállalunk semmilyen felelősséget miattuk.

Foci-vb 2022 - 3. meccsnapi szelvény

Robert Lewandowski kapura lövéseinek száma Mexikó ellen 1,5 fölött

Odds: 2.28
Iroda: Unibet

Gólt várunk tőle ezen a vb-n, ehhez meg bombázni kell a kaput.

Nem igazán kedvenc ez a "játékosra való fogadás" mert rizikós, de azért hátha.

Ez nem gyütt!? Nem akartam hozzászólni előzetesen, mert nehogy megszóljanak, h csak én szólok hozzá.
Nem raktam, mert a lengyel egy hihetetlen deffenzív felfogás csapat. Nem értem, ha van egy Levád, mé ilyen a "játék". Azt a zembert ki kell szolgálni, tömni kell lasztival, de biztos csupán én látom ezt így. 5-3-2-vel felállni... pfff értem, h ez könnyen 3-5-2, de náluk szemléletváltás kéne, nem is értem, h jutottak ki a VB-re, mikor mi nem!

Nekem gyütt a francia meccsre a 4-es oddsú bb tippem. Btts +over 2 lap +over 5 szögi. Itt se értettem a 4-es oddsot, én nem adtam volna ekkorát erre.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 22, 2022, 22:53:32Ez nem gyütt!? Nem akartam hozzászólni előzetesen, mert nehogy megszóljanak, h csak én szólok hozzá.
Nem raktam, mert a lengyel egy hihetetlen deffenzív felfogás csapat. Nem értem, ha van egy Levád, mé ilyen a "játék". Azt a zembert ki kell szolgálni, tömni kell lasztival, de biztos csupán én látom ezt így. 5-3-2-vel felállni... pfff értem, h ez könnyen 3-5-2, de náluk szemléletváltás kéne, nem is értem, h jutottak ki a VB-re, mikor mi nem!

Nekem gyütt a francia meccsre a 4-es oddsú bb tippem. Btts +over 2 lap +over 5 szögi. Itt se értettem a 4-es oddsot, én nem adtam volna ekkorát erre.


Szerintem jött a tipp.
a mérkőzés elején volt egy fejes, a 2. félidőben meg a 11-es.
legalább is az eredményeken azt irja a kommentár, hogy a 8. percben volt egy Lewa fejes amit a kapus védett.
bár azt nem tudom hogy amúgy mellé ment-e volna.

Idézetet írta: Talpas Dátum november 23, 2022, 18:57:54Szerintem jött a tipp.
a mérkőzés elején volt egy fejes, a 2. félidőben meg a 11-es.
legalább is az eredményeken azt irja a kommentár, hogy a 8. percben volt egy Lewa fejes amit a kapus védett.
bár azt nem tudom hogy amúgy mellé ment-e volna.

Nem jött.


Foci-vb 2022 - 4. meccsnapi szelvény

Belgium - Kanada 2,5 gól fölött
Belgium - Kanada, szögletek száma 7,5 fölött

Eredő odds: 2.28
Iroda: Unibet

Foci-vb 2022 - 5. meccsnapi szelvény

Portugália - Ghána, portugál lesek száma 1,5 fölött
Brazília - Szerbia, brazil szögletek száma 4,5 fölött

Eredő odds: 2.22
Iroda: Unibet

Idézetet írta: Admin Dátum november 24, 2022, 16:28:30Foci-vb 2022 - 4. meccsnapi szelvény

Belgium - Kanada 2,5 gól fölött
Belgium - Kanada, szögletek száma 7,5 fölött

Eredő odds: 2.28
Iroda: Unibet



Itt nincs valami képzavar?
Ez tegnapi meccs volt.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 24, 2022, 16:32:18Itt nincs valami képzavar?
Ez tegnapi meccs volt.

Valóban tegnapi meccs volt, tegnapi szelvényt publikáltunk.

Idézetet írta: Admin Dátum november 24, 2022, 16:33:12Valóban tegnapi meccs volt, tegnapi szelvényt publikáltunk.


Akkor még jó, hogy időben.  ;D
Engem is megvicceltek a srácok, na meg főleg a spori + a var, ami nemtom mit nézett...

Idézetet írta: Admin Dátum november 19, 2022, 19:10:19Fogadjunk a foci-vb-re!

Ezt tekintsétek úgy, mint egy foci-vb-s naplót, melyet a Sportfogadas.org üzemeltetői vezetnek, de nagyon szívesen fogadjuk véleményeiteket, észrevételeiteket.

Valós fogadásokat fogunk kötni a 2022-es foci-vb eseményeire. 23 meccsnap van, s emiatt úgy döntöttünk, hogy 23 fogadást fogunk elhelyezni. Minden meccsnapra egy szelvény! ÉS mivel az adventi kalendárium is 24 napos, ezért lesz egy 24. fogadásunk, ami valójában a kezdeti, hosszú távú fogadás.

Tét: 10 egység/szelvény

Abban az esetben ha az összes csillag tökéletesen áll, s megtörténik az a csoda, hogy profittal zárjuk a vb-t, akkor a téten felüli extrát felajánljuk az SPF Adományalapba!

A fogadásokat az Unibet fogadóirodánál fogjuk megkötni, s alapjáraton fogadásépítőkben gondolkodunk.

FIGYELEM! Az itt publikált szelvények/tippek csupán saját meglátásaink. Nem vállalunk semmilyen felelősséget miattuk.

 :ok:   :cya:

Idézetet írta: Admin Dátum november 24, 2022, 16:30:40Foci-vb 2022 - 5. meccsnapi szelvény

Portugália - Ghána, portugál lesek száma 1,5 fölött
Brazília - Szerbia, brazil szögletek száma 4,5 fölött

Eredő odds: 2.22
Iroda: Unibet




Bet365 odds 2.33