Foci-vb Manager

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Egy kérdésem volna, ha cserélek vagy átigazolok a foci vb manager játékban, akkor az adott játékosnak az addig megszerzett pontjai megmaradnak és azt örökre viszem tovább vagy az új játékos pontszámait kapom meg? Számomra logikus az első volna, de azért jó volna tudni ez, hogy működik.
Még egy kérdés jutott eszembe. Ha a kapus 11-est véd akkor valóban nem kap plusz pontot? Mert a szabályzatban nem látom, de szerintem ez egy extra teljesítmény, ami pontot érdemelne, nem csak az ha a kapus gólt lő.
Előre is köszönöm a választ.
Fociguru72

Idézetet írta: fociguru72 Dátum november 24, 2022, 13:24:32Sziasztok!
Egy kérdésem volna, ha cserélek vagy átigazolok a foci vb manager játékban, akkor az adott játékosnak az addig megszerzett pontjai megmaradnak és azt örökre viszem tovább vagy az új játékos pontszámait kapom meg? Számomra logikus az első volna, de azért jó volna tudni ez, hogy működik.
Még egy kérdés jutott eszembe. Ha a kapus 11-est véd akkor valóban nem kap plusz pontot? Mert a szabályzatban nem látom, de szerintem ez egy extra teljesítmény, ami pontot érdemelne, nem csak az ha a kapus gólt lő.
Előre is köszönöm a választ.
Fociguru72

Akkor szerzel pontot ha a játékosod benne volt a kezdő csapatodban. Nyilván, ha van egy játékosod mely neked X pontot szerez, de utólag lecseréled/eladod akkor az általa szerzett pontszám az megmarad, és ugyanúgy az a játékos aki bekerül a csapatodba utólag az nem hozza magával az addigi pontjainak számát, hanem csak akkor szerzel pontokat vele, ha a pontszerzés pillanatában ott van a kezdődben.

Második dolog egy picit necces, és amióta rendezzük az ilyen jellegű játékokat soha nem pontoztunk ilyen teljesítményt. Valójában "védésnek" minősül, az meg +0,25 pont, szóval pontozva van.
Egy dolog nagyon fontos: menet közben nincs szabálymódosítás, viszont nyilván a későbbi játékokra vonatkozóan lehet írni ötleteket.

https://www.sportfogadas.org/vb2022/manager.php?mod=szabalyzat

Idézetet írta: Admin Dátum november 24, 2022, 15:23:35Akkor szerzel pontot ha a játékosod benne volt a kezdő csapatodban. Nyilván, ha van egy játékosod mely neked X pontot szerez, de utólag lecseréled/eladod akkor az általa szerzett pontszám az megmarad, és ugyanúgy az a játékos aki bekerül a csapatodba utólag az nem hozza magával az addigi pontjainak számát, hanem csak akkor szerzel pontokat vele, ha a pontszerzés pillanatában ott van a kezdődben.

Második dolog egy picit necces, és amióta rendezzük az ilyen jellegű játékokat soha nem pontoztunk ilyen teljesítményt. Valójában "védésnek" minősül, az meg +0,25 pont, szóval pontozva van.
Egy dolog nagyon fontos: menet közben nincs szabálymódosítás, viszont nyilván a későbbi játékokra vonatkozóan lehet írni ötleteket.

https://www.sportfogadas.org/vb2022/manager.php?mod=szabalyzat

Ok Köszönöm.
Én mindenképp javasolnám későbbiekben a 11 védés pontozását mert egy sima védésnél azért szerintem többet ér mindenképp. Szerintem, ha a kapus gólt lő és kap 10 plusz pontot a játékos, akkor ez minimum plusz két pontot megérne.

Figyelem! Mivel nem volt 30 perc hosszabítás a brazil-szerben, 22:00-tól megnyílik a csere.

Ha a II.forduló elött nem mentettem rá a csapatomra, akkor nem veszek részt az adott fordulóban?

Még 90 percek vannak például az angol, katari játékosoknál (180 helyett) így csak késik a dolog szerintem.

Hi!
Kérdés.
Ha majd vége lesz a VB-nek és nem lesz annyi elfoglaltságotok terveztek-e összegzéseket végezni?
Olyan AllStars csapatok összeállítása pl. mely futbalisták szerepeltek az általunk menedzsel csapatokban legtöbbször vagy kik szerezték a legtöbb pontokat stb.
Köszi.

Mostantól újra nyitott a csere, holnap (nov 29) 16:00-ig!

Csereidőszak megnyitva!

Sziasztok!

A negyeddöntős második napi eredmények frissítésére mikor kerül sor? vagy csak én néztem el valamit?


Köszönöm előre is!

 :cya:


Foci-vb Manager - Nyertesek:

1.hely: @Sakkattack (25.000 forint)

2.hely: @Coutinho (15.000 forint)

3.hely: @Lampard77 (10.000 forint)

A nyeremények kifizetését a következő fizetési eszközök egyikével teljesítjük: Skrill, Neteller, Paypal, vagy Revolut.

FONTOS! December 23-ig megkérünk benneteket, hogy jelezzétek akár itt, akár privátban, hogy milyen módon szeretnétek megkapni a nyereményeket. Alapjáraton Skrill van beállítva. Ha ez megfelel, akkor még írni sem kell.  ;D