Foci-vb Fogadásépítő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Elbado33 Dátum november 28, 2022, 07:38:33Sziasztok!
A beküldési határidő az első meccs kezdete előtt, vagy az adott, azaz a megjatszott meccs kezdete előtt van?

A szelvényeden szereplő leghamarabban kezdődő mérkőzés a mérvadó.

Fontos!

Annak érdekében, hogy a nyereményeiteket megkapjátok, az "Azonosítók" oldalon meg kell adnotok az Unibetnél használt azonosítószámotokat.

Ennek hiányában sajnos nem tudják majd jóváírni a nyereményeiteket.

Kaptam jelzést h atlett utalva h nyertem az unibetre
Mennyi idő míg elis fogadják?

#18 december 08, 2022, 08:23:12, Admin
Idézetet írta: borsod1984 Dátum december 07, 2022, 18:31:04Kaptam jelzést h atlett utalva h nyertem az unibetre
Mennyi idő míg elis fogadják?

A "jelzés" azt jelenti, hogy átküldtük a listát az Unibethez. Jóvá fogják írni amint idejük engedi.

Idézetet írta: borsod1984 Dátum december 07, 2022, 18:31:04Kaptam jelzést h atlett utalva h nyertem az unibetre
Mennyi idő míg elis fogadják?
Hali. Na, jóvá írták azóta.
Én is arra várok

Idézetet írta: Elbado33 Dátum december 09, 2022, 06:27:28Hali. Na, jóvá írták azóta.
Én is arra várok

A második mondat kérdés, vagy kijelentés?

Idézetet írta: Admin Dátum december 09, 2022, 09:31:55A második mondat kérdés, vagy kijelentés?
Uhhh... Reggel volt még, bocsi 😅 kérdés volt

Idézetet írta: Elbado33 Dátum december 09, 2022, 15:45:53Uhhh... Reggel volt még, bocsi 😅 kérdés volt

Válaszoltam a másik témában.  ;)

FRISS, mint a kenyér!

Szeretnélek értesíteni benneteket, hogy az Unibet jóváírta az ingyenes fogadásokat azon játékosoknak akik azon kívül, hogy sikeresek voltak, megadták az Unibetes azonosítószámukat is.

Használjátok egészséggel!  :beerchug: